Bir acemi tarafından amfetaminin güvenli sentezinin nasıl yapılabileceğine dair tavsiyeler

Cryptohippo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Merhaba harika insanlar, tahmin ediyorum ki çoğunuz profesyonel kimyacısınız ya da en azından bu alanda yüksek eğitim seviyesine sahipsiniz.
Ben değilim. 16 yıl önce kendi amfetaminimi yapıp yapamayacağımı merak ediyordum (son 20 yıldır her gün bu ürünün etkilerini araştırıyorum). O zamanlar elimdeki tek kaynak anarşist yemek kitabıydı, bu yüzden uzak durdum.
Bu forumda süreci adım adım gösteren bir video izledikten sonra aslında ne kadar kolay göründüğüne şaşırdım. Lütfen birisi bunun dikkatli ama deneyimsiz bir kişi tarafından GÜVENLİ bir şekilde yapılıp yapılamayacağını tavsiye edebilir mi (ürün sadece kişisel araştırma için tasarlanacaktır). Ayrıca çok açık olmak gerekirse metamfetamin sentezi ile ilgilenmiyorum.
Herhangi bir tavsiye çok takdir edilir.
Şerefe

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,708
Deals
666
Kimya bilgisi olmayan bir kişi amfetamin sentezleyebilir. Ancak çok az insan bunu ilk seferde doğru yapabilir. Çok çalışırsanız, birkaç denemeden sonra çok iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Önemli olan deneyimdir.

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
Anlayana kadar küçük ölçekte deneyin, çok kolaydır, sadece cıva bileşiklerine dikkat edin, önce her şeyin mümkün olduğunca güvenli olduğundan emin olun, eldivenler, laboratuvar önlüğü, havalandırma, göz koruması, solunum cihazı, göz yıkama istasyonu, acil duş, yangın söndürücü, herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa sadece sorun, iyi şanslar.