3,4,5-trimetoksibenzaldehit tedarikçisi arıyorum....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Bu konuda bana yardımcı olabilecek biri var mı? İdeal olarak yarım kilo - 1kg arıyorum ama o zaman nitrometana da ihtiyacım olacak, sanırım ve nitrometan alıyorsam, biraz nitroetan da almalıyım, bu yüzden bu kimyasallardan herhangi birini temin edebilirseniz bana bir vızıltı verebilir misiniz ... veya dm
Sodyum etil sülfat yapmaya çalışıyorum ve sodyum nitritimi postada bekliyorum.
Acaba sodyum nitriti başka bir metal nitritle değiştirebilir misiniz? Elimde bir sürü kalsiyum nitrit var - elimde var diyorum, onu çift deplasmanlı bir rxn'de yaptım ama yine de - orada lol

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Ne? 3,4,5-trimethoxybenzaldehyde, nitroethane, nitromethane veya calcium sulphite. Sonuncusu, evet tabii ki ama mesele şu ki, mümkünse kendi nitroetanımı damıtmaya çalışmaktan kaçınmak istiyorum, bu yüzden biraz elde etmeye çalışıyorum.
Birden fazla kimyasalla neye ihtiyacım olduğu hakkında ayrıntılı bir yazı yazdığımda, 'gerçekten ucuz' demek bana gerçekten hiçbir şey sunmuyor.
Birden fazla ürünün tedarikçisini sorduğum için NEYİN gerçekten ucuz olduğunu bile belirtmiyor....
Lütfen açıklığa kavuşturabilir misiniz ve benim için bir çözümünüz varsa, lütfen cevabınızı genişletin!
Teşekkürler

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Hey çocuklar, bazı yanıtlar aldım ama hepsi minimum kg ve ben sadece kimseye bir şey satmak istemeyen bir ev kimyageriyim. Sadece pihkal'dan birkaç rxn yapmak istiyorum.
Beni korkutan daha çok bir kg nitrometan almak zorunda olmak. Çok fazla para ve tek seferde o kadar paraya ihtiyacım yok!
Rotovap kullanacak değilim ve bu yüzden küçük rxn'ler çalıştırılacak ...
Bu yüzden lütfen, bu tür bir alanda araştırma yapıyor ya da satış yapıyorsanız, lütfen 🙏 kendi fenetilaminlerimi yaratma yeteneğinin sevgisini paylaşın. Bu, tüm ev kimyagerlerine, öncüllerinize sahip olmadan önce nasıl olduğunu düşünmeleri için bir çağrıdır...

Hala nitroetan sentezlemeye çalışıyorum ama dürüst olmak gerekirse, eğer birisi bana 100-250 ml satarsa, bir kez satacağım TEK ürünün doğrudan öncüsünü yapmak için BÜYÜK bir yardım olacaktır. Amfetamin - sadece benzaldehit kullanmak için aylar önce hiç açmadığım bir şişe aldığım için burada kolayca erişebiliyorum.
İtiraf etmekten utanmıyorum, kilo miktarları beni korkutuyor - kendi kişisel zevkim için bir rxn'e veya hatta bir dizi rxn'e bu kadar para yatırmak, bu miktarlarda biraz sorumsuzca.
Elimdeki 500 ml benzaldehitten yararlanmak için yeterli nitroEthane'e ihtiyacım olduğu için özellikle can sıkıcı ama aslında araştırmak istediğim alan, çoğunlukla nitroMethane gerektiren 3,4,5-tmbenzaldehit ile başlıyor! Gah 😩