• Bienvenue dans la partie française du forum. N'oubliez pas que l'affichage de contacts (Jabber, Telegram, Signal et autres) entraînera un bannissement permanent ! Si vous décidez d'acheter ou de vendre quelque chose sans utiliser de compte séquestre et que vous perdez de l'argent, nous ne pourrons pas vous aider.

Amphetamine A-yağından yapılan amfetaminler kulağa iyi bir tarif gibi geliyor mu?

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Merhaba,

Bazımı metanol kullanarak ve aseton kullanmadan asitlendirmek için bana bir "alternatif" gösterildi.
Bana gösterilen tarif aşağıdaki gibiydi:

- 2.000 mL A-yağı (ph12)
- 3,060 mL Metanol
- 440g Sülfürik asit

İlk olarak, tüm ürünler dondurucuya yerleştirildi.

Soğutulduktan sonra A-yağı ve metanol karıştırıldı.

Daha sonra sülfürik asit yavaş yavaş ilave edildi.

Bu, 7.7/7.8 ph değerinde bir çözelti verdi.

Karışım daha sonra birkaç porsiyona bölünerek dondurucuya yerleştirildi.

Karıştırma işleminin sona ermesi ile son porsiyonun dondurucuya konması arasında 2-3 dakika geçmiş ve ph yaklaşık 8,1'e yükselmiştir.

Baz miktarı ile verim 1:2'dir, yani kabaca 2 L A-yağı için 4 kg macun elde ettik.

Bununla birlikte, buharlaşma aşaması olmadı.

Siz ne düşünüyorsunuz?

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Reaction score
161
et tu consomme ca comme ca ? votre prod avec 3k de methanol en sauce et 5OOgr d'acide sulfurique pour le brulant ? ^^

avopration yok çünkü macun formunda kalması ve kilo vermemesi için dondurucuya koyuyorlar sanırım....

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Merhaba, geç cevap için özür dilerim...
Metanol konusunda size katılıyorum, muhtemelen daha iyi bir verim içindi. Sülfürik asit söz konusu olduğunda, ph'ı düşürmek için biraz eksik bile vardı! Hiç sülfürik asit kutuları taşıdınız mı? Su ile aynı ağırlıkta değildir; yoğunluğu çok daha fazladır.

iliketrain

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Gerçekten bir tarif olduğunu sanmıyorum ya da IPA kullanıyorum ve nötr olana kadar ph'ımı ayarlıyorum O kadar çok çözücüye ihtiyacınız olduğunu sanmıyorum