amfetamin ekipmanı

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba Birkaç uzmana mesaj attım ancak ekipman satın alma konusunda bir yanıt alamadım ancak herhangi bir yanıt alamadım? Biri yardımcı olabilir mi?

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Reaction score
161
uzmanlarimizin bi̇zi̇mle çok i̇şi̇ var :)

ne i̇sti̇yorsunuz? hangi̇ eki̇pmana i̇hti̇yaciniz var?

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba cevabınız için teşekkür ederim size özel mesaj atabilir miyim?

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Reaction score
161
evet ama ben uzman değilim; ve toplum içinde birçok kişi size yardımcı olmaya çalışabilir. :)

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Sadece daha büyük ölçekli şeyler yapmak için her şeye ihtiyacım var, bu yüzden uzmanlardan biri bana geri dönene kadar bekleyeceğim, muhtemelen siteyle meşgul olacaklarını biliyorum, teşekkürler dostum

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
İlk karşı soru, sentezi laboratuvar ölçeğinde de başarıyla gerçekleştirip gerçekleştirmediğiniz ve her şeye aşina olup olmadığınız olacaktır.

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
Uygun plastik varil, varil içinde varil ile soğutma Daha büyük bir boru içinde bir boru ile kondansatör, dış bölüm sistemden silikon veya uygun başka bir şeyle yalıtılmış, su girişi ve su çıkışı ile donatılmış, gerçekten kolay.
Ya da bütçe elveriyorsa batch reacor, Bay Patton'ın bunlarla ilgili harika bir konusu var.

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba dostum, gerçek şu ki, muhtemelen uyuşturucu ticaretinde yer almadığım tek şey lol ama daha büyük ölçekte bazı şeyler yapmak için harika bir fırsatım var, sadece bana kesinlikle ihtiyacım olan her şeyi söyleyebilecek birine ihtiyacım var. daha büyük ölçekte iyi bir parti yapmak ve adımlar boyunca bana rehberlik etmek, bütçe sorun değil, yeni başlayan ama hızlı öğrenen biriyim, sağlam bir rehberlik alabilirsem çok takdir edilecektir, açıkçası başlangıçta daha küçük ölçekte deneyeceğim, ama bana bu konuda yardımcı olan herkese bir şey vermeyi umursamıyorum

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Teşekkürler dostum, yardımcı olabilirseniz lütfen bir sonraki yazımı okuyun?

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Özür dilerim, son gönderimi kastetmiştim

dark_side_of_chemistry

Don't buy from me
New Member
Reaction score
15
priv ile konuşun. amper veya diğer maddeleri ne yapmak istediğinizi yazın. Tüm ekipmanı tamamlamanıza yardımcı olacağım

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Merhaba. Başka bir deyişle, sanki kek pişiriyormuşuz gibi büyük bir partiyi birdenbire fırlatmak. Bence buradaki uzmanlar için bile bu zor olacak, aslında elinizde büyük bir partiyi kolundan çıkarıp sizin tesisinizde yapacak deneyime sahip insanlara ihtiyacınız olacak. Bence bunu tek başınıza yapamazsınız, öğrenme yeteneğiniz ya da becerileriniz konusunda şüpheleriniz var. Doğrudan uzmanlarla iletişime geçin, onlara neye sahip olduğunuzu ve ne yapmak istediğinizi anlatın, belki bir çözüm vardır.
Çabalarınızda size şans diliyorum.

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
Neyi kaçırdığınızı veya anlamakta zorlandığınız yerleri bize bildirin.

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Özür dilerim, son gönderimi kastetmiştim
Teşekkür ederim dostum.