Kokain gibi serbest amfetamin mi?

WannaLearnChem

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Merhaba özgürlüğüne düşkün dostlarım (y);)

Eğer biri yanlışlıkla kokain (Na₂CO₃ + bir kaşık su) gibi amfetamin (tebeşir kıvamında beyaz) elde etseydi
meth ya da benzeri içilebilir bir madde mi? Soruyorum çünkü içinde şüpheli bir madde olan bir torba buldum. Tadı acıydı, biraz da
biraz kokain gibi ve dilimi + ağzımı biraz uyuşturdu. 100 mg'lık bir doz aldım ve bana biraz öfori + dopiness verdi. Hala emin değilim
kokain ve/veya amfetamin bir miktar lidokain (veya benzeri) ile karıştıysa ve bunu serbest bırakırsam kokain olup olmadığından emin olacağımı düşündüysem, ama olmadı
beklendiği gibi davrandı. Bir yağ tabakası oluşturmadı, ancak topladığım ve içtiğim kristaller / küçük kayalar gibi yüzdü. Dumanın tadı çok keskin plastik gibiydi (freebase-kokainden daha fazla plastik gibi)
ağızda kalan acı bir tat ve kaşıkta serbest bırakırken oluşan su atığı ile dipte kalan tortu amfetamin gibi hafif bir kokuya sahipti.

İçtikten sonra: tüm kaslarım gevşedi ve sanki bir spa banyosundan yeni çıkmışım gibi hissediyorum + biraz öfori yaşıyorum ve sersem hissediyorum ve daha hızlı atan bir kalp ile biraz uyanıklık sağladı.
Zararı yok, harika hissediyorum :) ama hangi madde olabileceğinden çok emin değilim? Bu yüzden bilgisi olan birileri bir ya da iki tahminde bulunursa/bulabilirse benim için çok şey ifade eder (verilen ayrıntılarla zor olduğunu biliyorum).

Btw: Böyle bir foruma sahip olduğunuz ve işlettiğiniz için (dünyanın buna ihtiyacı var) en derin saygıma sahipsiniz, siz bahsedilemeyen veya halka övülemeyen kahramanlarsınız (ama ben bir hayranım ve bir hayran olmayı arzuluyorum).
- Ana dilim İngilizce değil ve şu anda ayık değilim. Bu yüzden yazım hataları vs. için özür dilerim.

Saygılarımla
WannaLearnChem.

m924

Don't buy from me
Resident
Reaction score
17
Her şeyden önce, sonuçlarınızı web'dekilerle karşılaştırabilmek için bazı reaktif testleri edinin. Bu yazıyı okumanızı tavsiye ederim:

https://www.reddit.com/r/ReagentTesting/comments/us8nk0
Bu forumdaki hiç kimsenin size bunun ne olduğunu kesin olarak söyleyebileceğinden şüpheliyim ve eminim ki rastgele maddeler yutmanın muhtemelen en iyi fikir olmadığını biliyorsunuzdur, ancak bunu yapmayacağımdan da şüpheliyim haha.

View previous replies…

m924

Don't buy from me
Resident
Reaction score
17
NOT. Asıl soruya cevap vermeyi unuttum ama amfetaminin serbest baz formunda oda sıcaklığında sıvı bir yağ olduğundan eminim ki içebilirsiniz ama kullanımı kolay olmaz

WannaLearnChem

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Tavsiye için teşekkür ederim, ama artık çok geç ve reaktifleri önceden biliyordum (sadece henüz etrafta dolaşmadım) (y) :)
ama evet, rastgele maddeleri yutmanın iyi bir fikir olmadığını biliyorum (normalde bunu yapmam) ama ne olabileceğine dair genel bir fikrim vardı (amfetamin, kokain veya bazı opiod) ve
Kokain gibi acı bir tadı vardı ve opiodlar ve/veya bazı amfetaminler gibi kusmaya neden olan bir tadı yoktu. Kendimi biraz depresif hissediyordum, bu yüzden şansımı denedim ve işe yaradı.
harika. Sadece tam olarak ne olduğunu bilmemek beni rahatsız etti ve ayrıca amfetaminin serbestleştirilmesinin (sodyum karbonat + su ve biraz ısı ile) serbestleştirmeyle değiştirilerek tarif edildiği gibi benzer etkiler yaratıp yaratmayacağını merak ettim.

Ama evet, şimdi siz söyleyince. serbest baz amfetamin bal sarısı yağlı bir maddedir. Ancak kokainde olduğu gibi serbestleştirmenin onu başka bir maddeye dönüştürüp dönüştürmeyeceğinden emin değildim.
meth (biliyorum o kadar basit değil) veya benzeri bir madde, eğer serbest bıraktığım şeyin düşündüğüm gibi kokain değil de amfetamin olma ihtimali varsa :)

- Bana cevap verdiğiniz için teşekkür ederim, bunu takdir ediyorum (y) sorum hakkında tam olarak net değildim, bu daha çok kokain gibi amfetaminin serbest bırakılmasının benzer etkilere sahip başka bir maddeye yol açıp açmayacağıyla ilgiliydi ve bunun için özür dilerim. Cevabınız için tekrar çok teşekkür ederim efendim.

Last edited:

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1

m924

Don't buy from me
Resident
Reaction score
17
Forumun o bölümünü henüz görmemiştim. Teşekkürler!

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Amfetamin bazını içebilirsiniz, ancak oldukça aşındırıcı olmamalıdır