Amfetamin Hız macunu

Reaction score
296
Amfetamin çok popüler bir ilaçtır. Amfetamin tedarikçileri, ürünlerini pazarlamak ve rekabette öne geçmek için çok becerikli olmak zorundadır. Son zamanlarda, orijinal amfetaminden daha güçlü olduğu iddia edilen harika Amphetamine Speed Paste hakkında giderek daha fazla rapor geliyor. Biz de bu konuyu araştırmaya ve size anlatmaya karar verdik.

Mevcut verileri inceledikten sonra, amfetamin macununun kalıcı bir bileşime sahip olmadığı tespit edildi. En iyi durumda size macun kisvesi altında bir amfetamin ve etanol karışımı sunulacaktır. Bu kombinasyon amfetaminin hemoensefalik bariyeri daha hızlı geçmesini sağlar ve beyin üzerindeki etkisini hızlandırır. Bu daha güçlü bir etki hissi verir çünkü metobolizma sırasında olduğundan daha fazla amfetamin bir kerede kan dolaşımına girer.
Ayrıca bazı üreticiler formu stabilize etmek için glikoz ekledikleri gerçeğini gizlemezler. Glikozun da metabolizma üzerinde etkisi vardır, ancak macundaki varlığının ne kadar etkisi olduğu bilinmemektedir. Glikoz büyük olasılıkla stabilize edici ve bağlayıcı bir maddedir ve muhtemelen macunun etkisini uzatır.

Macun ister etanolle ister glikozla birlikte olsun, yine de yüzde 30 ila 70 arasında değişen amfetamin sülfat içeriğine sahip kaliteli bir üründür ve bileşiminde hiçbir zararlı madde yoktur. Bu macun beyaz bir renge sahiptir ve etanol gibi kokar. Macun ağızdan tüketilir ve çay veya meyve suyuna eklenebilir.

KYnXkc5s7I
DzxTjC4b8A
ONZqhtabIk

Ancak en kötü durumda, vicdansız tedarikçiler, Amfetamin Speed Paste kisvesi altında size kirli amfetamin tedarik edecektir. Uygun şekilde saflaştırılmamış ve zararlı safsızlıkların, reaksiyona girmemiş öncüllerin, çözücülerin ve reaksiyon yan ürünlerinin kalıntılarını içeren amfetamin. Bu ürün keskin bir kimyasal kokuya sahiptir ve turuncu, kırmızı, gri veya kahverengi renkte olabilir. Viskoz ve yapışkan, düzgün olmayan bir yapıdadır. Bu, sentez yanlış yapıldığında üretilen amfetamin türüdür. Ve böyle bir ürünün saflaştırılması kitle için büyük kayıplara neden olacaktır. Bu nedenle vicdansız tedarikçiler bunu macun kisvesi altında satmaya çalışırlar.
Ancak aslında bu madde amfetamin etkisinin yanı sıra toksik bir etkiye de sahiptir. Tüketiciler bu macunun güçlü etkisine dikkat çekerler, ancak aynı zamanda mide bulantısı ve kimyasal tat, midede rahatsızlık, yapışkan kimyasal ter, kafada sis hissederler. Etkilerden sonra (akşamdan kalma) çok belirgindir ve iyileşmesi zaman alır.
Bu ürünün uygun temizlik yapılmadan kullanılması tavsiye edilmez. Aksi takdirde toksik zehirlenme riski vardır.

KSAfkio1xT
Z4UbkPR0Vs
PiRNODWHoy

Last edited:
Reaction score
296
Amfetamin Hız Macununu kim kullandı?
Belki birisi böyle bir macun yapmıştır?
Deneyimlerinizi paylaşın.

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Merhaba,
Size ülkemizde "amfetamin macunu" olarak adlandırılan ürünle ilgili deneyimlerimden bahsetmek istiyorum.
Yaşadığım deneyimler sadece Almanya, Hollanda ve Polonya'da gerçekleşti.
Hatta "iyi amfetamin macunu" efsanesinin bu ülkelerde ortaya çıktığını söyleyecek kadar ileri gidebilirim.
Eğer "sadece" etanol içeren, amfetamin sülfat içeriği %30-70 olan ve belki de sadece glikozla esnetilen bir amfetamin macunumuz olsaydı!!!!! mutluluğunuzu ve neşenizi kelimelere bile dökemezdiniz.
Burada Avrupa'da satıcılar kaliteden önce maksimum kar miktarıyla ilgileniyorlar.
Bunun için amfetamin macunu efsanesini icat ettiler ve şöyle devam ediyor: ürün ne kadar ıslaksa ve ne kadar kimyasal kokuyorsa, kalitesi o kadar iyidir!!!!
Bir süre ben de dahil olmak üzere herkes buna kandı, çoğu hala efsaneye inanıyor, ne yazık ki!
Temel olarak, güvendiğiniz satıcı sadece iyi bir hikaye anlatıcısıdır ve macunun nasıl yapıldığını bırakın, içinde ne olduğunu bile bilmiyordur. İnsanlar sümüğü satın aldığı ve kâr yüksek olduğu sürece neden bilsinler ki.
Satın alabileceğiniz amfetamin macunu bir arka bahçede büyük miktarlarda üretiliyor!
Ve şöyle devam eder: büyük bir varile amfetamin bazı (yağ olarak Freebase, BMK, PMK, APAAN) konur ve ardından metanol,
her şey biraz karıştırılır ve ardından "amfetamin sülfatta daha fazla çökelme olmayana kadar sülfürik asit eklenir, ardından üzerinde çok fazla kafein vardır (genellikle üretilen macunun 1 kg'ında yaklaşık 6 - 9 kg kafein vardır!!!) ve her şeyin güzel ve nemli kalması için üzerine IPA veya etanol dökülür. Kirlenme nedeniyle rengi bozulan bir şey varsa, örneğin pembe, o zaman pembe şampanya olarak veya daha fazla para için başka bir süslü isim altında satılır ve bu işe yarar, tamamen sapkındır.
Ve insanlar satın alır, satın alır ve satın alır! Macun ne kadar ıslak ve kokulu olursa o kadar kaliteli olduğunu düşünüyorlar, çok üzücü.
Sentez kalıntılarını gidermek ve genişleticileri çıkarmak için yıllar önce bu amfetamin macununu asetonla yıkamaya başladım.
ve genişleticiyi çıkarmak için. Ancak bizim için 1 numaralı genişletici kafeindir, bu yüzden asetonla yıkadıktan sonra her şeyi tekrar
kaynar damıtılmış suda yıkadım, oda sıcaklığına soğumaya bıraktım ve sonra 2 saat buzdolabına koydum.
Sonra her şeyi süzün, buharlaşmak için ne kaldıysa! böylece biri oldukça iyi amfetamin elde etti! Verim gittikçe azaldı!

Bu arada amfetamin sülfatı kendim çökelttim, Freebase (A-Oil) aracılığıyla iyi amfetamin elde etmenin tek yolu bu.
elde etmek için. İşin komik tarafı, eğer birisi şanslıysa ve benden veya herhangi birinden böyle bir amfetamin sülfat satın alabilirse, bu genellikle kötü olarak algılanır, çünkü büyük miktarda kafein ve sentez kalıntılarının olumsuz yan etkileri veya her neyse eksiktir!
Genellikle bu tür müşteriler de fiyat çok yüksektir, çünkü miktar kaliteden önce gelir!
Daha yüksek bir fiyat ödeyip temiz bir ürün almayı tercih eden sadece birkaç kişi var, bu insanlar da Freebase'in son derece pahalı hale geldiğini (maalesef Freebase'in kalitesi her zaman düşüyor) ve Avrupa'da HSO4 elde etmenin son derece zorlaştığını anlıyorlar!

İşte bu kadar
İlk bölümde anlattıklarınızla bence kendinizi şanslı saymalısınız!
sadece bir gün burada olduğu gibi bir sümük olmamasını umabiliriz!

Ahoy

CuriousStudent

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Merhaba! Bilgilendirici raporunuz için teşekkürler! Gerçekten takdir ettim!

Size Almanya ve Hollanda'da üretilen hızlı macunlarla ilgili deneyimlerimden bahsedebilirim.

Aslında 15 yıldan beri speed oyununun içindeyim, 5 yıldan beri de oldukça kronik bir kullanıcıyım.

Aslında satın aldıklarımın %98'i hız macunuydu. Haklısınız, burada da bu bir pazarlama meselesi. İnsanlar ıslak speed paste'in "laboratuardan çıktığı gibi", "çok saf" ya da "çok güçlü" olduğunu söylüyor. O şeyi burnunuza çekemeyeceğiniz için (ve gerçekten çekmemelisiniz!!! - daha sonra açıklayacağım) diğer kullanıcılar tarafından önce kurutmaya alıştırılır ve öğretilirsiniz. Önceden daha da aptal olduğum için, ıslak solüsyonun kesici bir madde olarak eklendiğini düşünmüştüm. Hatta satıcıların macuna başka kesici önemsiz maddeler ekleyebilmesi ve nihai ürünün bu nedenle sadece 2 kuru toz bileşiği olarak daha iyi karıştırılabilmesi için eklenmiş olabileceğini bile düşündüm, diyelim ki amfetamin ve kafein, bu da "sıcak noktalara" neden olabilir - belki de fentanil sahnesinde daha iyi bilinen bir terim, düzensiz bir karışımın ölümcül bile olabileceği, 1 satırın bir sonraki satırdan önemli ölçüde daha güçlü olduğu, sadece kesikleri aldığınız ....

Üretim sürecini keşfetmeye ve farklı hız sonuçlarını sorgulamaya yeni başlıyorum ... Hız macunu satın aldığımda çözücü olduğundan eminim ... Hangilerinin kullanıldığını söyleyemem ve kendime çözeltinin gerçekten de ürünün ilk kimyager tarafından kurutulmamış olmasından kaynaklanıp kaynaklanmadığını soruyorum - ancak açgözlü iticilerin, daha fazla ağırlık vermek ve çoğu alıcı tarafından "çok iyi" ve "saf" olarak kabul edilen kimyasal bir koku elde etmek için üzerine herhangi bir çözelti, belki izopropil veya başka bir şey koyduklarından şüphe etmem.

Ben macun formundan hoşlanmıyorum, çünkü benim için bu sadece bitmemiş bir ürün. Bir partiye macunla gitmekten ve malınızı tüketememekten daha kötü bir şey olamaz.
Bir başka olumsuz nokta da, hız için gerçekte ne kadar ödediğinizi asla bilememenizdir: Diyelim ki 3 EUR'ya 1 gr macun satın alırsanız, 400 mg kurutulmuş mu yoksa sadece 250 mg mı olacağını bilemezsiniz. Ağırlık da daha fazla havaya maruz kaldıkça kademeli olarak azalır.

Bu da beni bir sonraki noktaya getiriyor: Dürüst satıcılara / yeniden satıcılara gerçekten acıyorum: Zulalarına her erişimde, havaya maruz kaldıkları için ağırlıkları azalacaktır. Eğer bunu hesaplamazsanız, satıştan zarar bile edebilirsiniz .....

Yaygın olarak ticareti yapılan hız macununu kurutursanız, belki ortalama %50 gibi iyi bir kayıp olacaktır. Ama ıslak ve hatta daha ıslak hız macunu var. Yakın zamanda satın aldığım 11gr hız macunu 4gr civarında çıktı. Şimdi fiyatı yeniden hesaplarsanız, piyasanın şu anda o kadar iç karartıcı olduğu ve bu fiyatların kabul edilemez olduğu açıkça görülecektir. Ayrıca alıcılarınız, "çok daha ucuz" olduğu için aynı şeyi çözücülerle birlikte satan bir sonraki bayiye gideceklerdir.

HERKESİN DİKKATİNE!!!
Şimdi, uyarıma gelelim! Eğer bu işin arkasında Marvin "Popcorn" Sutton gibi akıllı ve kendini işine adamış bir adam olduğundan %100 emin değilseniz, AVRUPA'DA ISLAK HIZ TÜKETMEYİN. Tarif aslında mantıklı ve birinin neden böyle bir macun yapacağını anlıyorum ve bence etanol ve/veya glikozla karıştırılmış Amfetamin iyi olmalı.
Mesele şu ki, en azından benim deneyimlerime göre, burada macun olarak satılan şeyin SADECE ETANOL ile amfetamin değil, aynı zamanda uygun şekilde kurutulmadığında burnunuz ve beyniniz için oldukça tehlikeli olabileceğinden emin olduğum diğer çözücüler olduğundan çok çok eminim.
Uyuşturucu bilgilendirme stantları/el ilanları olan partilere giderseniz, hepsi asla ıslak speed tüketmemenizi ve önce düzgün bir şekilde kurumasını beklemenizi söyler!!! Bunlar aynı zamanda uyuşturucu kontrolü yapan adamlar, sanırım ne hakkında konuştuklarını ve şu anda hangi maddelerin dolaşımda olduğunu biliyorlar ....
Haftalık/aylık torbamı aldığımda ilk yaptığım şey torbayı yırtıp açmak, bir kaba koymak ve 2-3 gün kurumasını beklemek oluyor. Başlangıçta 5 EUR/g olan fiyat, bitmiş ürünle birlikte 15 EUR gibi bir fiyata yükseliyor. Hız satacak olsam, insanlar güler ve bana parmak gösterirler... Şimdi tekrar ilk ağırlığa ulaşacak kadar çözücü eklesem, adil bir anlaşma derlerdi... aynı amfetamin içeriğiyle, sadece daha tehlikeli ve aslında tüketilemez bir formda. Çılgınlık!

Buradaki durum o kadar iç karartıcı bir hal aldı ki kendimi burada buldum, HAHA!
Bir tuz tanesi ile alın ....

Avrupa hız pazarında yaşananlar (en azından son tüketici için) benim görüşüme göre her düzeyde bir REZALET ve KAHRAMANLIK .... Ne yaptığını BİLEN bir adam tanıyordum ... Amfetamin harika, öforik ve ucuz bir uyuşturucu/ilaç olabilir ... Bu maddenin tüm keyfini kaçırmak için ne tür üzgün ve berbat bir insan olmak gerektiğini gerçekten bilmek istiyorum... Bugünlerde bazı köylü tacirlerinin partilerde hız diye yutturmaya çalıştıkları şey inanılmaz ve kabul edilemez. Tıpkı ilaç şirketlerinin TÜM EĞLENCEYİ ortadan kaldıran ilaçlar için korkunç fiyatlar talep etmesi gibi, sadece şu OxyNeo ve yavaş salınımlı oksikodon saçmalığına bir bakın... ve sonra toplum Amerika'daki fentanil bok gösterisinin gelişimini merak ediyor... evet.... eğer ilaçlar pahalı, tehlikeli ve artık eğlenceli bile değilse, o zaman bu bok ne için? Artık o çöp için suçlu olmaya bile değmez ... evet ... aptal oyunlar oyna aptal ödüller kazan, ha ....

Her neyse, hızlı yapıştırma konusundaki tüm bu öfkemden sonra, aslında Marvin "Popcorn" Sutton'ın bu konuda gerçekten güzel bir yaklaşımı olduğunu düşünüyorum. Söylemek istediğim tek şey, lütfen onun tarifinin Avrupa hız macunu için standart olduğunu düşünmeyin. Öyle değil!
Her neyse, ilginç yazı için teşekkürler!!!

Diğer okuyucular/postacılar için bazı sorularım var:

1) Hız oyununa 2000 yılından sonra girdiğim için .... 80'lerde, 90'larda vs. Avrupa'da hız nasıldı? Kuru barut standart mıydı?

Aslında ABD'deki eski okul motorcu meth "krank" ın içilebilir buz kristali parçaları yerine toz olduğunu duydum .... Yanılmıyorsam Fester Amca'nın videolarında kullandığı form da bu sanırım ....

Her neyse, dünyanın başka yerlerinde elde ettiğiniz hız biçimleriyle de ilgileniyorum... Aslında Amerikan hız durumuna biraz acıyorum, çünkü standart amfetamin ürününüzün ya ilaç adderall ya da gizli metamfetamin olduğunu varsayıyorum?

Asya kristal meth içinde boğuluyor. Ben de denedim ama aslında normal amfetamini ÇOK ÇOK daha fazla tercih ediyorum! Dediğim gibi, ben hemen hemen kronik bir hız kullanıcısıyım ... normal amfetaminden 3 gün uykusuz kaldıktan sonra, "spun" zihin durumunu seviyorum, başka bir yeniden doz artık o kadar işe yaramıyor ve o noktada bir esrar içmeyi, uyumayı ve yemek yemeyi tercih ediyorum.

Meth benim bakış açıma göre çok daha az kontrol edilebilir ve günlük kullanım için... ve en büyük kontra korkunç uzun süre ve ultra sert comedown ... Bir keresinde buzla 5 gün uyanık kaldım, uyuşturucularla yaşadığım en korkunç kötü yolculuk deneyimiydi .... zor bir mantar veya LSD yolculuğundan çok daha kötüydü .... bu normal amfetaminle OLMAZDI.

Ayrıca, Avrupa'da kronik amfetamin kullanıcıları tanıyorum... toleransla, normal bir yaşam sürdürebiliyorlar... uyku, yemek, çalışma, vb. .... Amfetaminin sağlıklı olmadığının farkında olduğum için, aslında berbat, sağlıksız, anoreksik görünmüyorlar, çok fazla paranoyaları var vb. ....

Asya'dan kronik metamfetamin kullanıcıları tanıyorum... lanet olsun.... her meth kullanıcısı bir başka "meth yüzlü" kişi olmayacak... ama eğer isterseniz veya umursamazsanız sizi oraya götürecek potansiyele sahip olduğu kesin!!!

2) Renklendirme hakkında:
Aslında, ben ve birkaç speed arkadaşım, macun kuruduğunda ve hafifçe sarıya döndüğünde, bunun speed'in daha yüksek saflığının iyi bir işareti olduğunu düşünüyoruz ... Ben/biz bunun amfetaminin oksidasyonundan kaynaklandığını tahmin ediyoruz, bu da iyi bir amfetamin miktarına işaret ediyor, oysa kesilmiş hurdada fazla amfetamin olmayacak, bu nedenle oksitlenmeyecek ve bu nedenle biraz sarımsı olmayacak ...

"Toksik kimyasal zehirlenme" satırı altındaki resimlerinizden biri de sarı renktedir ...
Tam bir çaylak olarak - varsayımlarımız doğru mu, yoksa hız macununun sarıya dönmesi aslında yanlış sentez ve/veya yan ürünler için bir işaret mi?

Oh .... bu uzun bir yazı oldu ...
Şey, dediğim gibi ...
Ben bir hız tutkunuyum ...
Şerefe!!! :p

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
25
Amfetamininiz ıslakken beyazsa ancak kuruduğunda BİRAZ sarıya dönüyorsa, bu sizin için sorun değildir, ancak yukarıdaki resimde bahsettiğiniz gibi koyu sarıysa, bu sadece zehirli bir boktur!!!

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
25
Hollanda'da yaşıyorum ve burada her ilacı ücretsiz olarak test eden profesyonel laboratuvarlarınız var ve test edilen amfetaminlerin% 90'ında en az% 70 kafein var ama bu aptallar bu kadar çok kafeinin ölümcül olabileceğini bilmiyorlar ama sadece karla ilgileniyorlar, bu yüzden sadece su kadar berrak ve doğru ağırlıkta freebase almaya başladım ve Ph ve sonra 1KG P2NP aldım ve NaBH4 Sentezi yaptım o kadar iyiydi ki hemen 100L Çift Ceketli Reaktör ve freebase'imin buhar dağıtımı için buhar jeneratörü gibi diğer tüm şeyleri aldım ve şimdi kendi P2NP'mi yapıyorum ve sadece 100L Reaktörüme ölçeklendiriyorum ve sadece 2 arkadaşıma satıyorum hepsi bu! Ama "macun "a güvenmeyin!!!

elliot100

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
her zaman hızlı macunu denemek istemişimdir.

Grammdalf_der_Schneeweiße

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Reaction score
2
Okurken en güzel anılar, Almanya ve macunlarınız ve biri diğerinden daha iyi vb. Ve harika fotoğraflar, çok yaratıcı ve renkli...

AMA BÖYLE OLMAK ZORUNDA, SIZI GERÇEKTEN ZORLUYOR.
🥺

Bla bla bla (bazı insanlar renkli çöpleri aramaya bile gerçekten hevesli)

Ne yazık ki, güvenilir bir adresiniz yoksa bazen burada size teklif edilen şey gerçekten kötü ve beni inanılmaz derecede üzüyor.
Ve bazen bunun için burada ne talep ediliyor (10 € +) VE BU DA BURADA ÖDENİYOR 😭

İnsanların bununla birazcık bile uğraştığını görmek nadirdir. AMA BIR ŞEYI BILIYORLAR! EN IYISINE SAHIPLER XDD
Ve şimdi buradaki harika foruma göz attıktan sonra, dükkanlarımın ne kadarının "gerçek amfi" olduğunu gerçekten merak ediyorum

😂 😂😂(endişelenmeyin ben bir renk macunu avcısı değilim ve hiçbir zaman olmadım)
Uzun yıllar boyunca güvendiğim biri vardı.
Aslında hava neden aydınlanıyor ya da kararıyor diye merak etmeyi çok severdim.

Evimi taşıdıktan ve güven adresimi kaybettikten sonra doğal olarak burada bir arayışa girdim.
Bir arayışa girdim.
Ve gördüklerim ve teklif edilenler şok ediciydi.
Bu yüzden şu anda bir noktada yeni bir güven kapısı açılana kadar ara vermeyi tercih ediyorum

Ben de katılacağım, macuna güvenmiyorum ve burada başka ne komik olabilir ki? ❗

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Reaction score
87
Hız sülfat
A-yağ asit sülfat + alkol+ kafein
1 litre yağda 5 kg kafein kullanıyorlar ve %15 hızınız var sadece biznes çalışmalı :p

Grammdalf_der_Schneeweiße

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Reaction score
2
Çok çok üzücü utanç verici biznes, ondan kazandıkları paranın ağlayabilseydi güzel olurdu ama o kadar yüksek sesle ve uzun süre gönüllü olarak size geri getiriyorlar.

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49
Sırbistan'da en çok speed paste ve wet speed tercih ediliyor, öyle ki birisi dry speed aldığında otomatik olarak kazıklandığını ve saçma sapan bir ürün aldığını düşünüyor. Bu başlığın ilk bölümünde söylendiği gibi speed paste'in daha iyi olabileceğine katılıyorum. Ancak burada amfinin kalitesinin ne olduğu önemli değil, insanlar sadece ıslak ve macun formunda olmasını istiyor, bu benim için gerçekten çarpıcı. Çok zayıf bir piyasa ve bilgi birikimi var. Bir noktada bir arkadaşım bana elinde biraz speed paste olduğunu söyledi, gitti ve denedi .. Ve eğer biri bana inanırsa HİÇBİR ŞEY. Malzeme bana dokunmadı bile, belki çok hafif bir his ama genel olarak hiçbir şey. Amph kokusuna, süt beyazı rengine, kıvamına sahipti ama asıl şeyden, etki gücünden ve etkilerinden yoksundu. Bu şeyin ne olduğunu bilmek isterdim. Benzer bir deneyim yaşayan varsa lütfen bana ulaşsın.

.

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Reaction score
87
Kesinlikle kafein

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49
Ama kokusu çok saf amph gibiydi, beni rahatsız eden şey bu. Eğer kokusu olmasaydı ve gerçek amfetamin macunuyla benzerliği olmasaydı ben de öyle düşünürdüm.

Xtrembendion

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Reaction score
1
A-yağ+ipa ve sülfidik asit de makarna yapar mı?

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
7
Evet, asetonla bile yapabileceğinizden emin olabilirsiniz, sadece Sıcaklığın hala 20 ° C'nin altında olmasına dikkat edin

Qwertz123

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Reaction score
0
Asitleşme ile reaksiyonun kendisi 20 derecenin üzerine çıkacaktır, bu yüzden

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
7
Eğer soğutmazsanız evet.
Ancak aseton ile asidi yavaşça soğutmazsanız bir aldol reaksiyonu olacaktır.

Qwertz123

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Reaction score
0
IPA %100 IPA değildir, çoğunlukla su içerir. Bu, amfetamininizi çözecektir.

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
7
IPA genellikle %99'dur, yüzde bir önemli değildir.
70 IPA iyi bir seçim değildir