A-OIL Amina Amph'den Amfetamin Sülfat ve Hidroklorür (HCL). Yardım lütfen çocuklar

xzzcwisjmz1

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Reaction score
2
Merhaba, amfetaminler hakkında birkaç sorum var, daha spesifik olarak:
a) Amfetamin sülfat b) Amfetamin hidroklorür

Yeni bir amin tedarikçimiz olduğundan, mümkün olan en iyi / en saf son ürünü (Sülfat, Hidroklorür) oluşturmak istiyoruz.

Burada forumda bir aminden (a-yağ) sülfat elde etmenin birçok yolunu buldum ama hangisinin en iyisi olduğunu bilmiyorum:

Sülfat hazırlama:
1. Hangi çözücüyü kullanmak en iyisidir ve 1L amin (a-yağ) ile ilgili olarak ne miktarda.
2. Sülfat için en iyi PH nedir? 6-7? 7? 6?
3. Elde etme yöntemi? Çözücüyü aminin içine dökün, karıştırın ve sonra sülfürik asit ekleyin? Ya da belki başka bir yol, birçok yol buldum, örneğin asidi bir çözücü ile karıştırmak ve yavaş yavaş amine eklemek.

Hidroklorür hazırlama:

Burada maalesef alma konusunda herhangi bir bilgim yok. PH, aminden oluşturma prosedürü, kurutma vb. hakkında hiçbir şey yok.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143
Merhaba, bu konu bu forumda birçok kez tartışıldı ve amfetaminler bölümünde A-OIL ile sonraki sülfatını yapmak için nasıl ilerleyeceğinize dair birçok makale ve yayın var. Yine de ben yardımcı olacağım. Yağınızı 1:1 oranında asetonda çözün ve başka bir kapta 1:10 oranında aseton ile %98-99 sülfürik asit karışımı hazırlayın. Bunu hazırladıktan sonra, seyreltilmiş sülfürik asidinizi sürekli karıştırarak seyreltilmiş yağınıza yavaşça damla damla damlatın. Ph6'ya kadar pH'ı kontrol edin ve ph6'ya ulaştığınızda daha fazla asit eklemeyi bırakın. İşte bitmiş ürününüz, süzün ve tamamen ufalanana kadar oda sıcaklığında kurumaya bırakın. (Asit eklerken ürününüzün çok yoğun olduğunu fark ederseniz, daha iyi filtrelenebilir bir kütle elde etmek için daha fazla soğuk aseton ekleyebilirsiniz).

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Standart teknik, alkol içinde bir serbest baz çözeltisi hazırlamak ve bu çözeltiye alkol içinde bir sülfürik asit çözeltisi eklemektir (bu çözeltiyi hazırlarken karışımı soğuttuğunuzdan emin olun). Asetonda, aminanın serbest bazını sülfürik asit ile nötralize etmek imkansızdır, çünkü aseton sülfürik asit gelirinde kendiliğinden yoğuşma reaksiyonu verir ve birçok safsızlık verir.
Hidroklorür elde edilmez, çok higroskopiktir.
En uygun 6 ph, porsiyonlanmış tozu yavaş yavaş ph'ı yaklaşık 7'ye getirerek, ürünü filtreleyerek elde edebilirsiniz. Tozdaki serbest baz kalıntılarını yıkamak için filtre üzerindeki tozu az miktarda alkolle duruladığınızdan emin olun, filtrat çözeltisi daha sonra kademeli olarak 6 ph'a getirilir ve ayrıca filtrelenir. Bu sayede ph'ın 6'nın altına düşme riskini azaltmış olursunuz.