Burada pillerle çalkala ve pişir kullanarak meth sentezi var mı?

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
18
Merhaba,

Bunu yapan biri varsa paylaşmak ve belki biraz tartışmak isteyebilirim?

Birkaç kez denedim ama farklı türde reaktifler kullandım ve hala istediğim sonucu alamadığım için hangisinin doğru olduğundan emin değilim.

Asit hcl kullanarak meth'i gazlaştırmak olan son işlemi denedikten sonra her sonucun bir örneğini koyayım.

İlk görüntü, nihai ürünü kristalleştirmeye başladığını ancak işlem sırasında sıkıştığını gösteriyor. Yüzeyin tamamı kırmızıdan kristale dönüşmüyor. Sadece bir kısmı.

İkinci ve üçüncü neredeyse aynı. Sadece beyaz renkte duruyor ve kristal gibi sertleşmiyor bile.

Bu yöntemi kullanan biri varsa belki daha fazla tartışabiliriz.

Teşekkürler.

Şerefe.

Attachments

• STj4Fy7gZ6.jpg
    STj4Fy7gZ6.jpg
    532.3 KB · Views: 134
  • CSb6HEmaYN.jpg
    CSb6HEmaYN.jpg
    4 MB · Views: 110
  • UjWYJpvayR.jpg
    UjWYJpvayR.jpg
    4 MB · Views: 105

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Pembe olmak genellikle aşırı hcl anlamına gelir. "Lityum ile çalkalayın ve pişirin" belirsizdir. Bu sitede bu süreci özetleyen birkaç belge var, ancak başarısız olduğunuz sürecin bir eleştirisini istiyorsanız. Ayrıntılı olarak göndermeniz gerekecek

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
142
HCl gazından sonra. Katılarınızı bir filtrede toplayın. Katılarınızı soğuk, kuru aseton ile yıkayın. Bu sizin meth'iniz. "Krank" formundadır - kristalize değildir. Un ya da pudra şekeri gibi görünmelidir. Beyaz dışındaki her renk safsızlıktır.

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
18
Teşekkürler. Cam kavanozda kalan katı madde (hcl gazı işlemi sırasında kullandığım) filtredekiyle aynı mı? Çünkü geçen sefer filtrede değil cam kavanozda kalan katıyı toplamaya odaklanmıştım. Ama evet, orada bir miktar beyaz katı kaldığını hatırlıyorum.

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
142
HCl gazı verdiğinizde oluşan katılar. Bu sizin meth'iniz. 'Yakıtınıza' HCl gazı verirsiniz ve katı maddeler oluşturmaya başlar ve kar yağıyormuş gibi görünür. Artık katı madde çıkmayana kadar gaz vermeye devam edersiniz. Gazlama bittiğinde, yakıtınızı bir kahve filtresinden geçirirsiniz ve katıları toplarsınız. Bu sizin meth'iniz. Yıkamak ve kirleri durulamak için methinizin üzerine soğuk, kuru aseton dökün. Kurumaya bırakın. Tamamdır. Bu 'Meth HCl'dir.

Size sadece bu temel talimatları verebilirim. Filtrenizde zaten katı maddeler olduğunu veya hangilerini toplamak istediğinizi söylerken ne yaptığınızı veya ne hakkında konuştuğunuzu bilmiyorum.

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
18
Yakıtımı kahve filtresinden geçirdikten sonra filtrede katı maddeler olduğunu kastetmiştim. Ayrıca cam kavanozumda da katı maddeler kalmıştı. Hala anlayamadıysanız bunu nasıl açıklayacağımdan emin değilim. İsterseniz belki resim de verebilirim.

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
142
Hayır, sorun değil, sizi anlayabiliyorum. Sadece bir çözeltiyi nasıl filtreleyebildiğinizi ve çözeltide hala katı madde kaldığını gerçekten anlamıyorum. Bu, filtrelemenin amacını ortadan kaldırıyor...

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
18
Katı madde, çözeltinin Asit hcl ile 'tuzlanması' işlemi sırasında oluşmuştur. Bu yüzden bir kısmı cam kavanozun duvarına yapışmış durumda. Beni anladınız mı?

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
142
Evet, tamam... katıları süzmek için kavanozu boşalttığınızda... yakıtın kavanozdan kurumasını bekleyin. Kavanoz kuruduğunda, kavanozun içine yapışmış olan her şeyi su veya alkol içinde çözebilir ve sonra buharlaştırabilirsiniz. Geriye ne kaldıysa meth olmalıdır.

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
18
Kastettiğiniz katı bunun gibi bir şey mi?

*Geç cevap için özür dilerim

Attachments

• eP7axuNVbn.jpg
    eP7axuNVbn.jpg
    993.6 KB · Views: 30
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
142
Gaz verdiğinizde geri gelen buysa, evet. Tüm katı maddeleri süzdünüz ve bunlar içeride mi kaldı?

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
18
Evet, hcl gazından sonra elimde olan şey bu. Henüz filtre etmedim. Peki nasıl kristalize edebilirim? Geçen sefer filtreledikten ve birkaç saat kurumaya bıraktıktan sonra, sadece bir toz haline geldi... olması gerektiği gibi kristal kadar sert değil

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
2
Kristalleşme bir sonraki adımdır. Bu noktada beyaz toz beklenmelidir.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Temel olarak lityum yöntemi, Birch benzeri çözünmüş elektronlar yöntemidir çözünmüş elektronlar sıvı amonyak veya suda gerçekleşir (hidratlı elektronlarla metamfetamin yapıldığını gördüğümü söyleyemem, ancak bu uygulanabilir bir kavramdır) yani sıvı amonyak mı yapıyorsunuz? Eğer yapmıyorsanız, lityum tetrahidridoalüminat yapmadığınız sürece asla çalışmayacaktır.
Eğer bunu yapıyorsanız, synth'i yayınlarsanız harika olur

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
18
Sıvı amonyak mı yoksa başka bir şey mi olduğunu nasıl test edeceğimi öğrenebilir miyim? Az önce bir bardakta yakmaya çalıştım ve siyah/yanık hale geldi ve kokusu çok pis ve tadı çok kötü. Metamfetamin tadına yakın bile değil.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Sadece içine amonyak veya amonyum tuzu koyarsanız amonyak olur. S testine göre meth'in kendisinin bir amonyak (bir amin Nh³ veya NH² R" veya NH R¹R²'dir) olduğu akılda tutulmalıdır. Bir amonyak çözeltisine biraz sodyum hidroksit eklerseniz, balık kokan kalın beyaz bir duman çıkar. Ph kağıdında mavi renkte görünmeli ve bir veya iki damla konsantre HCL eklendiğinde kalın ve kötü kokulu duman çıkarmalıdır.

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
18
Evet, dediğiniz gibi oldu. Peki bir sonraki adım ne? Nasıl kristalize edilir?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Kristalleştiremezsiniz. Bir sonraki adım, eğer elinizde sıvı susuz amonyak varsa, lityumu eklersiniz ve sıvının koyu maviye dönmesi gerekir. Metalik bronz bir renge bile dönüşebilir, ancak bunun gerçekleşmesi gerekir
0kX2wo6tGY
sonra öncülünüzü eklersiniz (ya da zaten oradadır) ve çözünmüş elektronlar [her neyse, efedrin psödoefedrin katinonlar ECT] ve bu Birch reaksiyonudur. Gerisi onu temizlemek ve yeniden kristalleştirmektir (ki bu da onu temizlemektir)