Nitazenler için herhangi bir sentez var mı?

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411
İlginç ve gelişmekte olan benzimidazol mu-reseptör antagonistleri. Nitazen bileşiklerinden herhangi birinin mümkün olduğunca mevcut öncüllerden sentezi üzerine bir yazı görmek isterim. Bunların zaman zaman darknet pazarlarında ortaya çıktığını gördüm, genellikle gerçek profesyoneller gibi ortadan kaybolmadan önce geçici bir parti satan bariz kimyagerler olan satıcılardan.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411
Özellikle klonitazen ile ilgileniyorum. Metonitazen gibi kişinin toleransını kesinlikle fırlattığı bilinen diğer güçlü nitazenlerin aksine, bunun 35 günlük bir denemede herhangi bir tolerans geliştirdiği kanıtlanmamıştır(G.Bromig, Klinishe Wachenskrift, 960-963, 1958).

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411
Aslında bu yazıyı Reddit'te buldum. Bu konuda geri bildirimi olan var mı?

https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/eyu1g3
Metonitazen, Etazen, etonitazen, klonitazen ve diğer nitazen türevlerinin sentezi

Nitazen türevlerinin sentezi 2935514 sayılı ABD patentinde açıklanmıştır. Tarif edilen yöntemle nitazen, etonitazen, klonitazen, metonitazen, ISO, etazen ve diğerleri yapılabilir. Bilimsel çalışmalarım sırasında 12 nitazen türevi yaptım.
Etazen en iyi rekreasyonel özelliklere sahipti ve bu benim 1 numaram.
Sentez yolunu daha önce açıklamıştım:post: https://www.reddit.com/r/fentanyl/comments/ela9fa/_/Image : https://ibb.co/h2SZcbP (nitrilden gelen yol)

1 Benzimidazol (veya nitrobenzimidazol) ara ürününün sentezi
Kuru gaz HCl asit, (0,11 mol) benzil siyanür (Not 1) [bu durumda p-metoksibenzil siyanür kullanıyorum] ve 11,6 ml mutlak etanolün erimiş bir karışımına 15-25*C'de, ikincisi doyana kadar verilir.

Reaksiyon karışımı 20*C'de 12 saat bekletildikten sonra ham imino-eter hidroklorür (foto1) 200 ml mutlak dioksan içine alınır ve 15,2 g (0,1 mol) 2-amino-4-nitroanilin (Not 2) ile RT'de 2 saat karıştırılır (foto2).
Daha sonra 14 saat boyunca reflü altında (fotoğraf3). Hala sıcak olan çözeltiden 2-(p-metoksibenzil)-5-nitrobenzimidazol hidroklorür, HCl asit ile doyurulmuş etil asetat eklenerek çöktürülür ve hemen süzülür.
Serbest baz, sulu amonyak çözeltisi ile kaynatılarak hidroklorürden serbest bırakılır, süzülür ve etil asetattan yeniden kristallendirilir. Elde edilen 2-(p-metoksibenzil)-5-nitrobenzimidazol (foto4) bir sonraki aşamada kullanılmıştır.

2**.Nitazen türevlerinin sentezi (N-alkilasyon benzimidazol)**
10 ml dioksan içindeki 9 g (0,066 mol) dietilaminoetil klorür, 65 ml 1N NaOH (Not 3) içindeki (0,033 mol) 2-(p-metoksibenzil)-5-nitrobenzimidazol ve 1 g Benziltrietilamonyum klorürün karıştırılmış çözeltisine 70*C'de damla damla eklenir (foto5). Karışım RT'de 1 saat karıştırılır, çöken yağ etil asetat içinde alınır. EtAc çözeltisi seyreltik HCl asit ile ekstrakte edilir, asidik çözelti NaOH ile alkalin hale getirilir ve tekrar EtAc ile ekstrakte edilir. EtAc çözeltisi su ile yıkanır ve susuz potasyum karbonat ile kurutulur ve buharlaştırılır. 9 g 1-(beta-dietilaminoetil)-2-(p-metoksibenzil)-5-nitrobenzimidazol ve 1-(beta-dietilaminoetil)-2-(p-metoksibenzil)-6- nitrobenzimidazol karışımı verir (Not 4).
Bu karışım iki bileşenine şu şekilde ayrılır: Karışım alkol içine alınır ve hesaplanan miktarda HCl asit ile etil asetat içinde karıştırılır ve 5-nitro türevinin HCl'si ile aşılanır. Elde edilen çökelti süzüldükten ve etanolden yeniden kristallendirildikten sonra 4,2 g saf 1-(beta-dietilaminoetil)-2-(p-metoksibenzil)-5-nitrobenzimidazol hidroklorür elde edilir.
Ana likör buharlaştırılmış, suya alınmış, NaOH çözeltisi ile alkali hale getirilmiş, etil asetat ile ekstrakte edilmiş ve ekstrakt su ile yıkanmış ve susuz potasyum karbonat ile kurutulmuştur. Çözücü buharlaştırılmış ve daha sonra kristaller eter ve pet karışımından yeniden kristallendirilmiştir. 6-nitro türevinin aşılanması ile eter, saf 1-(beta-dietilaminoetil)-2-(p-metoksibenzil)-6-nitrobenzimidazol.
-------------------------------------------------------------
Not 1.
Benzil siyanür yerine geçer, Eğer kullanırsanız:
4-klorobenzil siyanür kullanırsanız, klonitazen için bir benzimidazol ara ürünü elde edersiniz
4-etoksibenzil siyanür etonitazen için bir benzimidazol ara ürünü alacaksınız
4-metoksibenzil siyanür metonitazen için bir benzimidazol ara ürünü alacaksınız
4-izoproksibenzil siyanür izo için bir benzimidazol ara ürünü alacaksınız.

Not 2.
2-amino-4-nitroanilin yerine 1,2-fenildiamin ve 4-etoksibenzil siyanür kullanabilirsiniz - etazen için bir benzimidazol ara ürünü elde edersiniz.

Not 3.
Orijinal patentte bir katalizör kullanılmamıştır. Katalizör maddelerin çözünmesini kolaylaştırır. Reaksiyon hızı ve verimi üzerinde olumlu bir etkisi vardır.

Not 4.
Eğer etazen yapıyorsanız o zaman izomerlerle ilgili bir sorununuz yoktur. Zaten kullanılabilecek bir ürününüz var 😉

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
Neden Reddit'ten fotoğraf eklemiyorsunuz? Ayrıca, sentezlenen madde formülünün resmini de ekleyin. Resimlerle anlamak daha kolay.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411
Üzgünüm ama yazıyı düzenlemek için herhangi bir alternatif göremiyorum?

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411
Fotoğrafları buraya ekleyeceğim. Açık olmak gerekirse: Bu sentezi denemedim ve resimler benim tarafımdan çekilmedi.

FOTOĞRAF 1:
UzM5oGEd6B

FOTO2:
TRipCQOSmL

FOTOĞRAF 3:
KLJi1a2GPX

FOTOĞRAF 4:
1R4J3FSLkW

FOTOĞRAF 5:
KlHM7Eef0g

Ve içerik listesi:

Özel kimyasallar:
1 benzil siyanür varyantı:
4-klorobenzil siyanür (klonitazen için)
4-etoksibenzil siyanür (etonitazen için)
4-metoksibenzil siyanür (metonitazen için)
4-izoproksibenzil siyanür (izonitazen için)
2-amino-4-nitroanilin

dietilaminoetil klorür
Benziltrietilamonyum klorür

Stok kimyasallar:
Mutlak etanol
Mutlak dioksan
HCl gazı (NaCl ve konsantre sülfürik asit)
Konsantre HCl çözeltisi
Etil asetat
Sulu amonyak
Sodyum Hidroksit
Susuz potasyum karbonat
Dietil Eter

Last edited by a moderator:

woohoo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
22
Harika!
Fent'ten çok daha kolay, bunu denemek istiyorum.
Yine de, son aşamada daha fazla güvenlik gerekiyor.
Fent ile anpp'ye sadece anhidrit eklersiniz (ayrıca toksiktir, ancak herhangi bir fent türevinden çok daha zayıftır) ve daha sonra verimi kontaminasyon olmadan doğrudan seyreltici maddeye kolayca aktarabilirsiniz.
Ve plastik eşyaları oksitleyici maddelerde yakın veya daldırın (küçük bertaraf eldiven kutusu iyi bir şeydir).
Sıcak noktalar ve yağlı damlalar olmadan berrak çözelti elde etmek için kalın bez iplik kullanın.

Nitazenin son aşamasında kazalar mümkündür, daha ciddi güvenlik gereklidir.
İmha eldiven kutusu güçlü türevler için yeterli değildir.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411
Özür dilerim, biraz daha açabilir misiniz? Algılanan tehlike nedir? İnvolontar yutulma mı yoksa transdermal zehirlenme mi? Patlama mı?

woohoo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
22
Muhtemelen, yüksek etki gücüne ve uzun süreli etkilere sahip yeni bir bestseller.
Tehlikeli bok! Morfinin 200 katı etki gücü ve ~3 saat etki.
(UYARI: OPIOID KULLANIMI BOKU YÜCELTIYOR, SIZI UYARMIŞTIM)

Etometazen, 2022 ilkbaharında ilaç piyasasına çıktı.

(nitro grubu yerine metil, belki daha da kabul edilebilir bir şekilde ayarlanabilir)
https://www.reddit.com/r/Opioid_RCs/comments/tp8ajr
Ayrıca bunu wiki'de buldum, zenlere giden çok basit bir yol (nitrillere veya fenilasetik türevlere gerek yok)
800px-Etonitazene_2011_synth.png

Kulağa çok tehlikeli geliyor, yeni bir salgın gibi.
Bunu sadece "eğitim" için gönderdim.

Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411
Evet, birkaç yıldır "gelişiyor". Özellikle metonitazen ile ilgili kullanıcı raporları gördüm ve tipik olarak oldukça hızlı bir şekilde büyük bir tolerans üretiyor. Bunu tersine çevirmek çok zor. Bu nedenle klonitazen daha ilginç bir aday gibi görünüyor, kısmen toleransın tespit edilmediği yukarıdaki çalışma nedeniyle, ancak aynı zamanda daha zayıf bir etkiye sahip daha az agresif olduğu için. Kullanımı daha kolay.

WillD

Expert
Reaction score
1,022
1. 2-(beta-dietilaminoetilamino)-5-nitroanilin (12.6g, 0.05 mol) ve p-etoksifenilasetik asitin (9.91g, 0.055 mol) 50*C'ye kadar ısıtılmış THF (50ml) içindeki karıştırılmış çözeltisine EEDQ (12.4g, 0.05 mol) ilave edildi
2. 24 saat sonra daha fazla EEDQ (6,18 g, 0,025 mol) ilave edildi ve 72 saat sonra son olarak EEDQ (12,4 g, 0,05 mol) ilave edildi.
3. Karışımın 50*C'de 120 saat daha reaksiyona girmesine izin verildi
4. Çözücü vakumda uzaklaştırıldı ve karıştırılarak yaklaşık 6,6 ml 12 N HCl ilave edildi
5. Çözelti CHCl3 (2x200ml) ile ekstrakte edildi ve kurutuldu (Na2SO4)
6. Çözücü 21,6 g (%100) etonitazen hidroklorür vermek üzere vakumda buharlaştırıldı: mp 161-164*C

Last edited by a moderator:

BlackoutBird

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Butonitazen için bir sentezi olan var mı? Diğer varyantlar gibi benzil siyanür yerine farklı bir kimyasal mı kullanılıyor?

WillD

Expert
Reaction score
1,022
Sentez yukarıdaki gibi, sadece bazı reaktifleri değiştiriyoruz.

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
13
William Dampier'in nezaketle sağladığı geliştirilmiş etonitazen sentezini kullanarak etometazen sentezlemek isteseydim, böyle bir şey olur muydu?
IIxJPsoFtv

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
AB'de zenes için bir satıcı var mı? Onları aramak için yaklaşık 3 bin dolar harcadım ama sonunda dolandırıldım. Opi durumu üzücü ve RC sahnesi daha da üzücü. Ancak zenler gerçekten sadece gelecek gibi görünüyor çünkü fentaloglar yok gibi görünüyor ... ya da eğer varsa lütfen bana bildirin.

Eğer yardım etmek isterseniz lütfen bana [email protected] adresinden ulaşın, size burada bahsetmeyeceğim bazı maddeler konusunda da yardımcı olabilirim ama bunlar güçlü opioidler. Ama bunu özel olarak konuşabiliriz. Ben sadece yasal bir zene satıcısı istiyorum. :(

Bu arada clearnet bağlantısından Eto'yu denedim. Güçlü bir madde, bok gibi acıtıyor ve burnuma çekerken ağlatıyor. Toleransımdan mı emin değilim ama o kadar da coşkulu değil. Yasal olarak beni birkaç saat uyutuyor. Güçlü bir benzo almak gibi lmao.

BlackoutBird

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0

Harika! Hangi reaktifler olduğunu biliyor musunuz? Denemeyi ve biraz yapmayı umuyorum haha.

epson

Don't buy from me
New Member
Reaction score
11
rechemco.to'da 1:3 veya saf metonitazen bulunmaktadır. Fiyatlar çok iyi ve kalite de iyi

tonymontana2023

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Merhaba ben de bu ürünü satın almak istiyorum, lütfen bana bildirir misiniz, ~% 20 afghan freebase kullanan bir eroin bağımlısı için ürünü ne kadar daha kesersiniz?

Zaman ayırdığınız için teşekkürler!