Question 120-150 molar bolluğu olan iyi bilinen herhangi bir tağşiş maddesi var mı?

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
36
Deals
11
120-140 aralığında molar değeri olan iyi bilinen bir tağşiş maddesi var mı?
Bu bokla ilgili olabilecek başka bir özellik:
Kolayca hidroklorür tuzuna ve tekrar baza dönüşür ve herhangi bir rengi yoktur. Hidroklorür tuzu asetonda çözünmez ve hemen çöker.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
120-140g/mol? Hangi ilacın iyi bilinen tağşiş maddesi? Hangi ph'da çökelmeye başlar?

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
36
Deals
11
Çökelme noktasında PH'ı kontrol etmedim. Reaktif tüketiminin fazlalığına göre molar ağırlığı tahmin ediyorum.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Elimde yaygın yetişkin maddelerin ve çözünürlüklerinin bir listesi var ve mol. Ağırlığına bakabilirim, ancak neyin tağşişi olduğunu bilmek yardımcı olacaktır. Kimse kokaine MSM koymuyor ve kimse meth'e levamisol koymuyor (umarım koymaz), bu yüzden hangi uyuşturucudan bahsettiğimize dair yaygın tağşiş maddelerine bakardım. Bana söylemezseniz iki kat daha fazla çalışmam gerekecek ve ben daha akıllı ve daha sıkı çalışıyorum, o yüzden söyleyin

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
36
Deals
11
Bu yan bileşiği reçine ile hapsettim ve daha sonra tabana geri kazandım. Şimdi bunun PMK'dan alınan mikro dispersiyon tozunun (katılar) varlığında oluşan bir tür kolloid olduğunu düşünmeye başladım. Pickering kolloidine benzer bir şey.

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
36
Deals
11
Bu partiyi normalden biraz daha fazla inceledim ve belli bir noktada yağlı bir madde çıkarmayı başardım.
Anlaşılması için çok uzun olacağından tüm adımları anlatmayacağım. Nihai sonuçta kristalleştiricide yaklaşık 10 g mdma hcl + biraz su vardı. Başlangıçta oran 10 g mdma hcl + 30 g su şeklindeydi. Bir noktada, oranlar 10 g tuz + 10 g su olduğunda, daha önce hiç görmediğim veya dikkat etmediğim bir şey gördüm.
Kristalizatörün dibinde, su tabakasının altında az miktarda şeffaf ve suyla karışmayan sıvı bir madde vardı. Muhtemelen bu madde mdma hcl ile karşılaştırıldığında suda çok daha az çözünürlüğe sahiptir ve sudan dışarı itilmiştir.
Hcl ile reaksiyona girmez, çünkü hcl fazlalığı nedeniyle ph hafif asidiktir.
Diğer bir özelliği de asetonda çözünmemesi.
Forumu okudum ve benzer bir şey hakkında birkaç konu buldum. Ama hala ne olduğunu bilmiyorum.

View previous replies…

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
36
Deals
11
Özür dilerim, bu açıklamayı tam yapamadım: son günlerde çok yoruldum. Evet, tam olarak bu madde su altında serbest bırakıldı. Yani suda çok daha az çözünür. Ve hcl ile reaksiyona girmediği için mdma fb de değildir. Bu maddenin hacmini söylemek zor, çünkü hunide tekrar ayırmak için çok yorgundum ve bu kadar küçük hacim için hunim yok, ancak görünüşe göre mdma hcl ağırlığının yaklaşık% 2-5'i olduğunu söyleyebilirim.

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
36
Deals
11
Tamam, suyun altındaki bu madde perc artıkları olabilir. Ancak bu durumda uzun bir yol vardı. Uzun bir işlemden sonra elde edilen Mdma hcl kuru ağırlığa kadar sudan kristalize edildi. Sonra çok kötü koktuğu için çözüldü ve iyonik reçine ile devam edildi ve tekrar sudan kristalize edildi. Bu ikinci kristalizasyon sırasında dipte madde görüldü.

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
36
Deals
11