Kafurdan saf damıtma deneyimi olan var mı?

LoneStarHopeful

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Kahverengi kafur yağından safrol damıtma deneyimi olan var mı? Çin'den gelen ve %27 safrol içermesi gereken bir numune siparişim var. Şu anda vakum kaynağım olarak ağır hizmet tipi bir aspiratör inşa etmek için parçaları bir araya getiriyorum. Sürekli çalışan 16 GPM'lik bir pompa, buzlu su ile birleştiğinde 20 mmHg'yi kolayca yapacağını ve 10 mmHg'ye kadar inebileceğini düşünüyorum. Planımda herhangi bir sorun gören var mı? Vakum hattına bir vakum ölçer takmayı ve Chromic'in "Safrolün Damıtılması" kılavuzunda bulunan tabloyu kullanmayı planlıyorum, böylece kör uçmuyorum, ancak internette bulduğum birkaç konuşmadan, bazı insanlar kafur yağından çekerken çok fazla sorun yaşıyor gibi görünüyor? Potansiyel tuzaklar hakkında herhangi bir tavsiye veya uyarı takdir edilecektir.

Bundan sonra planım KOH ile reflü yaparak izosafrole dönüştürmek ve izosafrolden MDP2P'ye geçmek için hala araştırma yapıyor ve en iyi yöntemi bulmaya çalışıyorum. Bu konudaki her türlü tavsiye de takdir edilecektir. Şu anda sadece gerekli kimyasalları tedarik etmenin ne kadar kolay olduğu için okson yöntemine yöneliyorum, ancak kesinlikle daha yüksek verim önerilerine açığım.