7 Nisan 2022 || Kanada polisi sofistike uyuşturucu laboratuarının yakalandığını bildirdi

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,742
Deals
666
BUgHh37bka

Chestermere ve Clagari'de iki evde yapılan arama sonucunda bir uyuşturucu laboratuarı bulundu. Bir uyuşturucu kaçakçılığı vakasına ilişkin sekiz aylık bir soruşturma sırasında Calgary polisine bir arama emri verildi. Sonuç olarak 5.7 milyon dolardan fazla uyuşturucu ele geçirildi ve iki kişi tutuklandı.

Yetkililer 7 Nisan'da ev için bir arama emri aldılar ve bunun sonucunda sofistike bir metamfetamin, fentanil ve kokain laboratuarı keşfettikleri bildirildi. Kolluk kuvvetleri 4.57 kilogram metamfetamin, 27.21 kilogram fentanil tozu, 3,132 fentanil hapı, 2 kilogram kokain, 43.7 gram crack kokain, 47,042 oksikodon hapı, 716 Xanax hapı, uyuşturucu üretim ekipmanı, susturuculu bir Glock tabanca, bir otomatik ateşli silah, 900 fişek ve 10,000 Kanada para birimi ele geçirdiklerini söyledi.

Ele geçirilen uyuşturucu ve ekipmanın toplam değerinin yaklaşık 5.7 milyon dolar olduğu tahmin edilmektedir.

Calgary Uluslararası Havaalanında da iki kişinin tutuklandığı bildirildi. 39 yaşındaki Daniel Heng ve 30 yaşındaki Edric Padua-Balmes tutuklanmış olup her ikisi de kontrollü madde imal etmek, trafiğe çıkarmak amacıyla kontrollü madde bulundurmak ve suç geliri bulundurmak suçlamalarıyla karşı karşıyadır.

woohoo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
22
Güzel ürünler!
Görünüşe göre dağıtım ana sorun ve kara para aklama.
Kimya değil.
Ben bir suçlu değilim, ancak her yerde yüksek teknoloji ekipman ve gözlerle kolluk kuvvetlerinden kaçınmak için modern günlerde nasıl çalışması gerektiğine dair bazı tavsiyeler görmek istiyorum.
Örneğin Bitcoin blok zinciri anonim değil.
Ya da tor olmadan evdeki bilgisayarınızdan google'da bir şey ararsanız berbat edebilirsiniz.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,742
Deals
666

Kolluk kuvvetleri her şeye kadir değildir. Bizim işimizde kimseye güvenemezsiniz. Bırakın bitcoin blok zincirini, tor tarayıcısına bile güvenemezsiniz. Kolluk kuvvetlerinin sunuculara el koyduğu bir durumda bile sunucuda bırakılan izlerin gerçek bir kimliğe yol açmaması için çalışmalıyız. Güvenliğimiz sadece bizim elimizde.
Dağıtım ve kara para aklama ana sorunlar değil. Bizim işimizde en önemli kişiler üreticilerdir, ortaya çıkan diğer sorunların çözümü çok daha kolaydır.

Last edited:

n00by Blitz

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Şunu söylemek doğru olur mu? Sizin görüşünüze veya deneyiminize göre, bir kuruluşun düşüşünün önemli nedeni üreticilerin bir parçası olarak bulunan hatalardır?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,742
Deals
666
En aptalca hataların tutuklanma nedeni olduğu olur. Günümüz dünyasında, sürdürülebilir bir sentetik ilaç işi kurmak için öncelikle bir üretim hattına sahip olmanız ve bunu dış tehditlere karşı güvenilir bir şekilde güvence altına almanız gerekir. Üretim ve dağıtım arasındaki doğrudan bağlantıyı kesmek, yani dağıtımda yer alan kişilerin üretimde yer alan kişilerle bağlantılı olmaması gerekir. Ana sorunu belirlemek zordur, her aşamanın kendine özgü zorlukları vardır. Burada, forumda, her şeyden önce, üretim sürecinin organizasyonu hakkında bilgi ve beceri vermek istiyoruz.