Ephedra bitkileri Efedrin elde etmenin etkili bir yolu mudur?

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
20
Birçoğunuzun bildiği gibi, P2NP yöntemi birçok insan için çok zordur çünkü Nitroetan gibi satışı kontrole tabi olan malzemeler içerir ve alternatifi yoktur.

Efedra bitkisinin türleri (EphedraCampylopoda, Ephedra Major) genellikle Akdeniz'e kıyısı olan ülkelerde bol miktarda yetişir. Bu bitkilerin işlenmesinin ve böylece efedrin elde edilmesinin kısa ve uzun vadede verimli olup olamayacağını çok merak ediyorum.

Bu konuda bilgi sahibi olan kişilerden gelecek her türlü yardım gerçekten çok faydalı olacaktır.

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Reaction score
50
Eğer iyi ve büyük bir efedra kaynağınız varsa - bu harika.
Ancak ikliminiz bu bitkiyi üretemiyorsa - pseudo veya norephedrin kullanın

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
20
Aşağı yukarı 1 kg efedrin üretmek için ne kadar Efedra gerektiğini biliyor musunuz? Böylece olasılıklarımı gözden geçirmeme ve hangi yolu izlemem gerektiğini anlamama yardımcı olabilirsiniz.

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Reaction score
50
Bence efedrin için pseudo veya pseudo içeren ilaç tedarikçileri bulmaya çalışmalısınız.
Ayrıca norephidrine de deneyebilirsiniz. Bazı veteriner eczanelerinde bulabilirsiniz.

xile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
@hermano Eğer doğru hesapladıysam, içindeki tüm alkaloidlerin karışımından 1 kg elde etmek için iyi bir doğal aktif Substanzen yüzdesine sahip yaklaşık 50 kg bitkiye ihtiyacınız var. Ben kimyager değilim, sadece matematik ve fizik manyağıyım. Ve ayrıca doğru efedra ırkına ihtiyacınız var, çünkü yüzde. Ayrıca %100 verime ihtiyacınız var.

archae

Don't buy from me
Resident
Reaction score
65
Kayda değer bir miktar elde etmek kesinlikle çok zor olacaktır. Bunu "hobi" ölçeğinde yapmak istiyorsanız, bu ekstraksiyonu açıklayan çok sayıda makaleden birini kopyalamayı deneyebilirsiniz, ancak kilogram ölçeği muhtemelen çok sıkıcıdır

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Benzaldehit, maya ve şeker kullanarak evde efedrin yapabilirsiniz.

archae

Don't buy from me
Resident
Reaction score
65
Süreci açıklayan bir yazı hazırladım. O kadar da kolay değil

googie

Don't buy from me
Resident
Reaction score
32
Evde L-PAC maalesef gerçekten mümkün değil, uzun yıllar boyunca tartışıldı ve sonunda hiçbir şey meyve vermedi. Hepsi spekülasyon.

Alkaloidlerin ekstraksiyonu genel olarak kilolarca bitki materyali gerektirir, kokain gibi, 1 kg üretmek için size bir fikir vermek için ortalama 250 kg yaprak gerekir.

Evde küçük ölçekte bunu gerçekten yapmak istiyorsanız, bu mümkündür. 2 kg Ma Huang'dan küçük bir miktar için kullanmak üzere yaklaşık 10-15 gr efedrin çıkarabilirsiniz.

"Mo Huang" diye aratırsanız internette satıldığını görebilirsiniz. İstediğiniz tür Ephedra Sinica stapf'tır. Çok az alkaloid içerdiği için Mormon çayı kullanmayın.

Bana sorarsanız Soxhlet ekstraksiyonu en iyisi.

situ1984

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Eğer Çinli iseniz, bu güvenli ve elde edilmesi kolaydır. Efedra diğer bitkilere benzer. Çin'deki bazı insanlar yabani otları efedra olarak görmektedir. Ayrıca, Çin'de sadece bir tür efedra ekim için değerlidir. Diğer çeşitler ya düşük seviyelere sahiptir ya da koruma altındadır.