B-Nitrostiren'in soruları....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Tamam, 2c-h freebase'in stabil olmadığını anlıyorum ve benzo yoksunluğu yaşayan biriyim ve bu yüzden belirli adımları atmak arasında biraz zaman olabileceğini kabul edeceğim....
Elimde biraz 2,5-DMOBA var ve onu 2c-h'ye dönüştürmek için ihtiyacım olan her şeyi topluyorum ve oradan da potansiyel bir gökkuşağı ürününe...
Bir süredir bunun için hazırlanıyorum ve ihtiyacım olan her şeyi tedarik etmek biraz zamanımı aldı.
Sadece merak ediyorum, b-nitrostiren ne kadar kararlı? Bu adımı uyguladıktan sonra indirgemeden önce birkaç gün olduğu gibi saklayabilir miyim?
Aslında biraz LAH bile tedarik ettim, ki bu harika olmalı. Oh ve elimdeki etilendiamin de bu konuda faydalı olacaktır.
Triptamin indirgeyici aminasyonlar dışında herhangi bir şeyi toplamak ve incelemeye başlamak için bu kadar uzun zaman harcadıktan sonra, stireni yapmak ve sonra geri dönüp onu berbat bulmak istemiyorum!
Muhtemelen yine de vakumla paketlerdim ama evet. Bunu gerçekten daha fazla yapmalıyım - bunu yaptığımda n,n-DMT ile yapmalıydım, kırmızı olmayabilirdi... lol sadece birkaç gram ama yine de. Tuhaf.
Her neyse, evet, amonyum asetat ile a la shulgin sentezini yapmış olan ya da katalizör olarak etilendiamin kullanarak yapmış olsanız bile, buraya gelin ve ne için olduğumu bana bildirin! Ta

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Reaction score
65
2C-H, beta-nitrostirenden çok daha kararlıdır, serbest baz olarak havadan CO2'yi yavaşça emecek ve kısmen karbonat tuzu ile kirlenecektir, ancak bu sadece hava ile serbest temas durumunda, sıkıca kapatılır ve buzdolabında saklanırsa, ondan daha ilginç bir şey yapmak için yıllarca bekleyebilirsiniz, tabii ki yeterince sabırlıysanız.
Alternatif olarak uzun süre saklamak için HCl tuzuna dönüştürün, ayrıca daha sonra tuz formunda bile doğrudan bromlanabilir.
Yeniden kristalize edilmiş veya yeterince saf nitrostirenler de sıkıca kapatılmış cam şişelerde veya flakonlarda veya daha da iyisi kapalı ampullerde buzdolabında oldukça uzun süre saklanabilir.