Question Banyo tuzları (bk-MDMA, 4-MMC, MDPV...) MDMA, amfetamin... gibi maddeler için uyuşturucu karşıtı testlerde pozitif sonuç verir mi?

antrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
54
Banyo tuzlarının (bk-MDMA, 4-MMC, MDPV...) MDMA, Amfetamin...) tespit etmek için kullanılan reaktif anti-uyuşturucu testlerinde pozitif sonuç verip vermediği konusunda şüphelerim var...
Hepinize teşekkür ederim!!!

Aaron

Don't buy from me
New Member
Reaction score
12
MDPV'nin MDMA ile ortak bir metaboliti olduğunu sanmıyorum; yani hayır.
Bu bir Pyro ve MDMA'dan çok Alpha-PVP'ye benziyor, hatta kimyasal yapısı her ikisinin birleşimi gibi.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
279
İşin ilginç yanı, keton içeren uyarıcıların, keton parçası olmayan benzer maddeler tüketildiğinde de üretilen hidroksi analoglarına metabolize olmasıdır. Dolayısıyla hepsinin ortak metabolitleri var ama yarılanma ömürlerinin ortak bir yanı olup olmadığını bilmiyorum. Çoğu tükürük testini geçersiz kılan bir ağız spreyi buldum (metabolitin testte bulunan antikorla etkileşime girmesine izin vermeyin). Eğer meth pozitif çıkarsa, efedrinli burun spreyinin kötüye kullanımının yanlış pozitifliğe neden olduğunu beyan etmelisiniz.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
279
burun spreyi kötüye kullanımı beyanı, profesyonel bir sürücü olduğu için arkadaşımın kamyon ehliyetini geri aldı ... ve biz ravers kamyon şoförlerine güveniyoruz, tıpkı benim gibi etrafta kimya öğreten insanlara güvendiğimiz gibi.