Banyo Tuzları

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
ABD'de banyo tuzları haberlere konu olduğunda bu tuzların içinde ne vardı?

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
6
Benim bölgemde buna sadece kristal diyoruz, tam adı yok:ROFLMAO:

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Yani sadece amfetaminler mi? RC'ler mi? Bir karışım mı?

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
1
MDPV ya da Mephadrone idi. İkincisini doğru yazdığımdan emin değilim.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Tamam, anladım. Çok teşekkür ederim!

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Birinin diğerinin yüzünü yemesine neden olanlarla ilgili haberleri mi kastediyorsunuz?

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Evet tam olarak bunlar. Kesin bir tarif var mı yoksa değişiyor mu emin değildim.

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
1
lol sadece komik olmaya çalışıyordum. neden yanlışlıkla size riskli şeyler yaptırabilecek bir şey isteyesiniz ki?

her neyse, eskiden Purple Bombs adında markalı bir tablet ürün vardı ve bana kısa süreli bir "SİKTİR YEAH YAPALIM!" motivasyonu verirdi ve yaklaşık 10 dakika sonra hızla azalırdı lol. uyarıcılar konusunda deneyimliyim ve istediğim şeyi yapmak için hiç bu kadar fazla motivasyon yaşamamıştım. Bu haberdeki insanlar muhtemelen başlangıçta zaten garip bir şeyin içindeydiler çünkü motivasyon ateşine yakıt eklemek için hala ilk eğilime / fikre ihtiyacınız var. ilaç sizin için düşünmeyi yapmaz. bir şeyin içinde olmalılar.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Evet, beni delirtecek bir ilaç istediğimi kastetmemiştim. Ben sadece aynı tür banyo tuzlarını soruyordum (eminim o yüz yiyicinin bir akıl sağlığı sorunu vardı.) Eskiden sadece uygun mağazalarda ve sigara dükkanlarında satılıyorlardı, değil mi? Şimdi yasaklandılar mı? Daha önce kullanmadığım bir uyarıcıyı denemek istedim. Tüm DEHB ilaçlarına ve çevrimiçi satılan baskılara (çoğunlukla meth) aşinayım, gerçekten bir RC baskısı denemek istiyorum. Kendim dozlamak için yeterince iyi bir tartım yok, bu yüzden bir pres mükemmel olurdu. Ya da sigara dükkanı banyo tuzları haha

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
878
İnsanların yüzlerini yediği A-pvp'ydi. Cehennem gibi bir uyarıcı, yüksek doz 25 mg. O boku kullanan gölge insanlarsınız. Biraz almak isterdim ama bulmak çok zor. Bromovelarophenone bulabilirseniz yapması kolay ama ben bulamıyorum ve tanıdığım kimse de bulamıyor. WillD bile benim için bulamadı (diğer adıyla William dampier)

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Oh adamım, yani bu anksiyete ve stresten oluşan bir kafa mı? Bundan hoşlanacağımı sanmıyorum. Beni uykusuzken üretken ve mutlu eden uyarıcıları seviyorum

WillD

Expert
Reaction score
1,017
Bu, kristal formda elde edilmeli ve buz gibi buharlaştırılmalıdır, daha sonra yan etkiler minimum olacaktır

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
878
Daha önce de söylediğim gibi, Ed50'leri ve dat/net/sert oranlarını karşılaştırmak, bir sinir sistemi ilacının sizi nasıl hissettireceği konusunda anlamlı tahminler vermez. Az önce bir uyarıcı listesinin göreceli oranlarını gösteren bir grafik gördüm ve örneğin kokainin, akla gelebilecek bir dozda 3 ana nörotransmiterin geri alımını engelleyecek kadar birbirine yakın oranlara sahip olduğunu biliyor olabilirsiniz (yani bir sdnri) ve meth serotonini o kadar etkilemez, bu yüzden daha çok bir dnri'dir) ve A-Pihp ve A-pvp sadece DRI'lardır, Bu nedenle sizi kesinlikle harekete geçireceklerdir ve kişiyi psikoz sorununa sokan düşük doz uzun etki ve yeniden doz alma zorunluluğudur.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Farmakokinetiği biliyor gibisin.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language