Garajda En İyi 4MMC Kristalizasyon Yöntemi

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
25
Garajda En İyi 4MMC Kristalizasyon Yöntemi

Erişebildiğim bu garaj çok uzak ve yolun dışında, sürekli bir elektrik akışına erişim yok. Aracımla oradayken elektrik kullanmamı sağlayan bir invertörüm var, ancak bu benim tek elektrik erişim şeklim (birbirine bağlayabileceğim ve bunu elektrik biçimim olarak kullanabileceğim bir araba aküsü veya 2 veya daha fazlasını saklamadığım sürece ve azaldıklarında, atlama kablolarını kullanarak onları tekrar şarj etmek için aracımı kullanabilirim veya şarj etmek için eve götürebilirim, bunu yapmamayı tercih ederim). Böyle bir kurulum için en kolay kristalizasyon yöntemini istiyorum. Gerçekten uzaktayken sıcaklığı kontrol etmenin bir yolu yok. Bu noktada bazı fikirlere ve uzman yardımına ihtiyacım var lütfen. Gerekirse ısıtmak için bir mikrodalga fırına erişimim var ya da gaz bidonlarıyla çalışan bir kamp ocağı kullanabilirim. Bildiğim en kolay yol olmadığı için benzer bir düzene sahip olabilecek insanlar olduğunu umuyorum, ancak ana önceliğim olarak çok tenha olmak istiyorum ve diğer her şey etrafında çalışmak için bir yol bulmak zorunda kalacağım. Umarım burada bazı yöntemlerle yardımcı olabilecek insanlar vardır.

Last edited:

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
25
Çift çözücü içeren bir yöntem ve bunların %'leri de karıştırılmış sıcak çözücü ile 4mmc tozu arasındaki orandır. Yukarıdakilerin karışık çözeltilerinin santimetre yüksekliğiyle birlikte ve hangi boyutta kristaller beklemeliyim lütfen. Her türlü yardım harika olacaktır.