Question Araştırma Kimyasalları Üretimi/Satışı İçin En İyi Ülkeler?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
65
ABD ve Avrupa pazarına hizmet vermek için hangi ülkelerde bir rc laboratuvarı kurulabileceğini merak ediyorum.

Polonya gibi bazı Doğu Avrupa ülkelerinin iyi olabileceğini düşünüyorum. Hollanda veya Belçika iyi bir seçim olabilir. Aksi takdirde, Çin iyi, belki başka bir Asya ülkesi?

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49
Polonya

taricshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
0
20-30 gram gibi küçük bir miktarın imalatı için bile 3 ila 20 yıl arasında bir ceza ile iyi şanslar.
Polonya, tüm Avrupa'da uyuşturucu için en yüksek cezaya sahip ülke.

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49
Soru muhtemelen cezaların en düşük olduğu yerlerle değil, en çok kimyasalın kolayca elde edilebildiği yerlerle ilgiliydi ve "aptal" ne anlama geliyor? Bir dahaki sefere aptalca cevaplarınızla biraz daha akıllı olun ve kafanızın içindeki muhtemelen mikroskobik beyninizle düşünün, @CryoThio muhtemelen üretimin en kolay nerede olduğunu sordu ve ben de ona fikrimi söyledim. Bir noktada cezalardan bahsetmedi. Bir dahaki sefere kibarca cevap verin ve sert cevabınızdan da görebildiğim gibi sefil hayatınızda daha iyi sonuçlar elde edeceksiniz. "Aptal"

taricshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
0
polonya avrupa bi̇rli̇ği̇nde olduğu i̇çi̇n hi̇çbi̇r şeyi̇ yok, sinirsiz si̇pari̇ş verebi̇li̇rsi̇ni̇z.
aklinizdaki̇ strateji̇ni̇ze göre çi̇n herhangi̇ bi̇r i̇laç / rc yapmak i̇çi̇n daha kolay bi̇r ülke olmalidir, ancak çoğu orada ölüm cezasi i̇le yasadişi.