Question Looking for a vendor Metadon Hidroklorür için en iyi pazar

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Mümkün olduğunca saf (%99+) Metadon Hidroklorür satın almak için güvenilir bir pazar arıyorum. İyi bir kaynağa rastlayan var mı?

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
162
99 + satın almak istiyorsanız, buraya darknet'e gelmenize gerek yok, sigmaaaldrich'ten analitik sınıf olarak clearnet'ten satın alabilirsiniz.

https://www.sigmaaldrich.com/IN/en/product/sigma/m0267

Ya acemisiniz ya da trollük yapıyorsunuz çünkü %99+ hiçbir işe yaramaz ve hiçbir pazarda bulamazsınız.

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Kabul ediyorum, darknet konusunda acemi olabilirim.

99 dediğimde mümkün olduğunca saf demek istemiştim. Ayrıca, %99 neden işe yaramaz olsun ki? Bir maddenin ne kadar saf olursa o kadar yararlı olacağını düşünürdüm, daha az değil. Ama tekrar ediyorum, evet darknet'te yeniyim. Konu çok saf formdaki Metadon Hidroklorür olduğunda acemi değilim. Bana enjekte edilebilir bir formda reçete edildi (ve bunu kanıtlamaktan mutluluk duyuyorum). Bu benim arayışım. Bunu giderek daha zor buluyorum ve reçeteyi yazan kişi beni bundan vazgeçirmek için gerçekten çok uğraşıyor, bu yüzden benim fikrim, en kötüsü olursa ve haber vermeden geri çekerlerse başka bir tedarikçiden temin etmeye çalışmak.

Ayrıca, bu açık değil mi? Darknet değil mi? Muhtemelen yanılıyorum ama bu alışveriş için tor ya da VPN kullanmıyorum. Ancak düşman kazanmak ya da insanları kızdırmak istemiyorum, bu yüzden bunu yaptıysam özür dilerim. Eğer bana yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
162
Tamam, önceki mesajımda sert olduğum için özür dilerim, yine de en iyi önerim darknet'ten herhangi bir ilaç satın almamanız olacaktır, buradaki ürünlerin çoğu yeraltı kimyagerleri tarafından yapılır, arayabileceğiniz maksimum saflık ~% 70'tir. doktorunuzu dinlemek sizin ve sağlığınız için en iyisidir. yine de bu sizin seçiminiz, size yardımcı olabilecek birkaç kişiyi bağlayacağım.

Bunlar bu piyasadaki satıcılar, onlarla iletişime geçin, size yardımcı olabilecek birini tanıyor olabilirler.

@Agilent1100DAD, @aaronstevens, @MiguelR, @btcboss2022, @spanara, @DavidDavison2021

bb.expert, chemforum yönlendirmelerdir ve bbgate.com kolaylık sağlamak için bir clearnet aynasıdır.
tor bağlantısı
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Alfabay piyasası düşmezse 3 ya da daha fazla satıcı var. Pahalı ama. Klinik bulmak ve Cumartesi günü nakit para, Xanax veya crack ile gidip şişe satın almak veya takas etmek daha ucuz

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Kliniklerde reçete edilen sıvı metadon aramıyorum. Bunu mümkün olduğunca saf bir şekilde sentezleyen satıcıları arıyorum. Mümkün olduğunca saf kristaller ya da toz arıyorum.

lesternixon123

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Elimden geldiğince saf dedim. Ayrıca, neden malzemelerin %99'u işe yaramaz? Saf bir kimyasalın daha azından daha faydalı olacağına inanırdım. Tekrar söylüyorum: Dark Web'de yeniyim. Çok saf metadon hidroklorür söz konusu olduğunda acemi değilim. Bana enjekte edilebilir olarak reçete edildi (ve bunu kanıtlamaktan mutluluk duyuyorum). Bu benim görevim. Planım, en kötüsünün olması ve haber vermeden geri çekmeleri durumunda başka bir tedarikçiden edinmeye çalışmak çünkü bunu giderek daha zor buluyorum ve reçeteyi yazan kişi beni bundan kurtarmak için son derece sıkı çalışıyor.

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Kim olduğunuzdan veya neden cevaplarımı kopyaladığınızdan emin değilim ama lütfen durabilir misiniz? Teşekkürler.