BK-MDMA SENTEZİ KOLAY VE HIZLI YÖNTEM.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
142
Merhaba, burada işlemin ve bitmiş ürünün fotoğraflarıyla birlikte basit ve basit bir bkmdma sentezi ekliyorum.
1-Başlamak için, yaklaşık 25 litrelik iki plastik bidon getirildi ve bir bidonun içinde, mükemmel kalitede tam 500 g C.A.S: 52190-28-0, 2.5 litre DCM (diklorometan) içinde çözüldü ve bir elektrikli matkap ile bir bit karıştırma betonu ile öncülün tamamen çözünmesine kadar karıştırıldı, bu birkaç dakikadan fazla sürmedi.

2- Şimdi yaklaşık olarak her 10 dakikada bir 250ml oranında farklı porsiyonlarda 1litre metilamin eklendi. Başlamadan önce tüm reaktifler soğuk olduğu için hiçbir zaman sıcaklık artışı kaydedilmedi, bu reaksiyon için hiçbir zaman ısı kullanılmadı. tüm metilamin eklendikten sonra, artık metilamin gazı dumanı gözlenmeyene kadar 40 dakika karıştırılmasına izin verildi.

Reaksiyonun başlamasından 3- 50 dakika sonra, çalkalama durduruldu ve 2 katman ayrılana kadar birkaç dakika bekledik: baz ve metilaminden oluşan sulu katman ve hala ürün izleri, bunun için başka bir plastik tambur kullanıldı ve sulu katman, sulu katmanda kalan ürünün bir kısmının daha sonra ekstraksiyonu için yeni tambura ayrıldı. Bunun için etil asetat kullanıldı. 100 mililitre etil asetat sulu tabakaya her seferinde üç kez eklendi ve bazın ayrıldığı diğer tambura eklemek üzere toplandı.

4- 3 ekstraksiyon aynı tamburda baz ile birleştirildikten sonra, baz temizlendi, bunun için bol miktarda su eklendi ve baz ile birlikte karıştırıldı ve su ayrıldıktan sonra, tüm su diğer tamburdan boşaltıldı, böylece ilk tüpte temiz metilon baz bırakıldı. Bu temizleme işlemi, baz herhangi bir metilamin kokusu vermeyene kadar en az 3 kez tekrarlanmıştır. Şimdi bazın bulunduğu tambura bir avuç dolusu magnezyum sülfat eklendi ve 20 dakika boyunca kurumaya bırakıldı, bu süre zarfında diğer kovada biriken suyun temizlenmesinden kurtulmak için kullanıldı. Görüldüğü gibi, tüm sentez sadece 2 plastik kova ve harç ile çimentoyu karıştırmak için bir ucu olan normal bir duvar matkabı yardımıyla ve üretim alanının yakınında iyi bir su kaynağı ile gerçekleştirilmektedir.

5- metilon hidroklorür oluşumu, bunun için bir beherde biraz soğuk aseton ile yeterli miktarda %36 HCL hazırlandı, bir kez daha elektrikli matkap çalıştırıldı ve taban sürekli karıştırıldı ve hcl küçük porsiyonlar halinde eklendi ve ph 5'e ulaşana kadar ph ölçüldü, o anda daha fazla HCL eklemeyi bıraktılar, ancak taban biraz daha karıştırılmaya devam edildi, matkabı durdurduğumuzda hem yüzen hem de duvarlarda, küpün dibinde ve matkaba bağlı çok sayıda hidroklorür gözlemledik.

6- Filtrasyon işlemi. Bunun için diğer küp tekrar alındı ve üzerine bir filtre yerleştirildi, cımbızla sıkıca tutturuldu ve tüm çözelti filtrelendi, metilon filtrede hapsedildi. Küp ve metilon içeren delik kazındı ve iyice süzüldü. ateşlendi ve gerçek prekürsör ağırlığının %90'ını kuru olarak elde etmek için havada kurutuldu.

7- Yeniden kristalleştirme . 490 g Metilon HCL, her bir gram HCL için 1,5 ml damıtılmış su ve 1 ml aseton oranında su ve aseton ile yeniden kristalleştirmeye tabi tutuldu, bu da bazı güzel kristaller oluşturdu ve aynı zamanda saf bkmdma kristalinin iyi bir yüzdesine ulaşmak için saflığını artırdı.

Attachments

• vrh3Uu65TH.jpeg
    vrh3Uu65TH.jpeg
    3.1 MB · Views: 920
  • 0X7PfqWpSc.jpeg
    0X7PfqWpSc.jpeg
    3.2 MB · Views: 549
  • nmruQUViZM.jpeg
    nmruQUViZM.jpeg
    4 MB · Views: 509
  • LkDQEInp57.jpeg
    LkDQEInp57.jpeg
    2.8 MB · Views: 503
  • 7AhWKzkyVX.jpg
    7AhWKzkyVX.jpg
    3.8 MB · Views: 506
  • HQbnjcyo8J.jpg
    HQbnjcyo8J.jpg
    3.1 MB · Views: 495
  • bHlhQqDVtZ.jpg
    bHlhQqDVtZ.jpg
    2.7 MB · Views: 501
  • CnZlKL9z6S.jpg
    CnZlKL9z6S.jpg
    335.7 KB · Views: 484
  • VakztjSOrE.jpg
    VakztjSOrE.jpg
    2.7 MB · Views: 544

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
142
Tüm süreci sonlandırmak için toplam süre hcl oluşturmak için 2 saat ... (yeniden kristalleştirme süresinin bir kristal oluşturmak için günleri vardır)

bonotuto

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
videosunu çekip burada paylaşabilir misiniz?

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
106
Web sitenizde sadece IPA'yı değiştiriyorsunuz ve basit aseton kullanıyorsunuz

bonotuto

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Görmek için link paylaşabilir misiniz?

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
106
Freebase nasıl görünüyor

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
106
Odada sıcaklık ne kadar

View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
142
Küpte serbest bazı görebilirsiniz ancak resimde hcl eklenmiş ve baz daha koyu bir renge dönüşmüştür

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
142
Şu anda ülkemdeki sıcaklık yaklaşık 15°centigrades

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
142
Evet, toz hcl yeniden kristalleştiriciye koyulduktan sonra kuru

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
142
Küpün içindeki serbest baz kahverengi-sarı

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Reaction score
16
metilamin ile reaksiyon ne kadar sürer? metilaminin dışarı çıkmaması için varili sıkıca kapatmam gerekir mi?

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
142
Hayır, küp tüm reaksiyon süresinde açıktır, küpü kapatmanıza gerek yoktur

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Sadece gülüyorum çünkü bu konuda kolay olan tek şey reaksiyonlar, ilk cas#'a baktım ve evet, sanırım bunu çalıyoruz, AYNI BREAKING BAD'DEKİ GİBİ! Şimdi anladım, iyiydi! 🤷

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Reaction score
12
2-Bromo-3,4-metilendioksipropiofenon, Florida'da yaşamadığınız sürece dünyanın çoğu yerinde düzenlenmemiştir

View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Çin'de ucuz olduğunu görüyorum. ABD'de 400 dolar/g eğer bulabilirseniz. Eğer birinin deposunda varsa. 10 kat zamlı bir alıcı tanıyorum.

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
106
Çin'de bk mdma satmıyorlar çünkü sadece bazı analog eutylone yasal değil ve boktan bir hız ilacı. Bk mdma daha çok mdma'ya benzer.

View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Ben öncülden bahsediyordum
1-(1,3-Benzodioxol-5-yl)-2-bromo-1-propanone; 3',4'-Methylenedioxy-α-bromopropiophenone
C.A.S: 52190-28-0
Bir yer 10$/kg 😜 ve güvenli nakliye diyor. Sanırım DEA tarafından kapınıza teslim edilecek.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Kilosu 10 dolara değil. 2-carbomethoxy-3-tropinone'u alibaba'dan 30$/kg'a alabiliyorum, ama bir Amerikan kaynağı için 300$ ödeyeceğim, o yüzden biraz alın!

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Reaction score
16
2cmt bu kadar ucuz olamaz, gördüğüm en düşük fiyat 1500 $/kg

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Şimdi bunu gerçekten alacağınızı söylemiyorum
BWtxMTVqPQ
3MQOx0XWa2
PEzltMgAh6
IbFK1nrOCg

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
106
Aynı şey değil xD
2broml-3.4methylenodioksypropiophenone kullanıyor.

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Reaction score
16
Çinli tedarikçilerle çalışma konusunda hiçbir deneyiminiz olmadığı hemen anlaşılıyor. Alibaba'da ürün kartına yazdıkları para doğru değil. gerçek fiyatı almak için her zaman doğrudan tedarikçiye yazmalısınız ve çok üzüleceksiniz çünkü gerçek fiyat çok daha yüksek

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
DCM ile metilasyon neden 50 dakika sürüyor? Normalde DCM ile 2 saat değil mi? Ve metilasyon yaparken küpü açık mı bırakıyorsunuz? Çünkü küpü kapatmazsanız metilamin gazı dışarı çıkar.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
142
Eğer bu başka bir öncü madde ise ve diğer katinonlara kıyasla ne zamanları ne de üretim yöntemleri varsa... ama şüphelerinizi anlıyorum.