Siyah MDMA HCl

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Reaction score
45
MDP2P, 28578'den fosforik asit kullanılarak işlendi ve ardından vakumla damıtıldı. Sodyum bisülfit ile doğrulandı. Daha sonra MDP2P'yi Al/Hg, Leuckart-Wallach ve NaBH4 dönüşümleri ile kullanmaya devam etti. Bu 3 prosedürden elde edilen her sonuç daha sonra vakumla damıtıldı ve mordan siyaha renk gösteren Marquis Reaktifi ile test edildi. İşte burada durum alışılmadık bir hal alıyor, hem %37 HCl ile titre etmek hem de HCl içine damlatılmış sülfürik asit kullanarak HCl ile gaz vermek ve ardından ısı olmadan bile çözücüyü buharlaştırmak zifiri siyah MDMA kristali veriyor. Her 3 prosedür de siyah MDMA verdi.

Bu 28578'deki bir safsızlıktan mı kaynaklanıyor yoksa siyah safsızlığı gidermenin bir yolu var mı?

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143
Asetona / H2o ile sadece bir yeniden kristalleştirici yapmayı düşünüyorum, ürünü güzelce temizleyin

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
31
Merhaba beyler, psödoefedrinden metamfetamin hazırlarken bu durumla karşılaştım. Sanırım aşırı asitlendirme ve sudan kaynaklanıyor. Bu siyah kompleks demir hidroksit kolloidine benziyor ve çok inatçı ama etanol/metanolde çözünüyor, diğer organik çözücülerde çözünmüyor. Son çözümüm, tüm maddeleri susuz etanolde çözmek, yarı geçirgen bir membrana koymak ve ardından damıtılmış su içeren bir behere koymaktır. Karıştırma altında, siyah kompleks yarı geçirgen membranda kalırken, metamfetamin hidroklorürün yarı geçirgen membrandan suya girmesine izin verin. Nihai ürün çok temiz ve kremsi beyazdır. Ancak çok zaman alıcıdır.

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
36
Deals
11
Daha bir hafta önce bu amaçla osmoz devridaim su filtreleri pazarını araştırıyordum.

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
36
Deals
11
Örneğin, kolloidlerin nasıl çözüleceği ve yan organiklerin nasıl giderileceği konusunda özel bilginiz yoksa 2-3 kez yeniden kristalleştirme yapmaya çalışabilirsiniz. Nasıl kristalleştirdiğinizi bilmiyorum ama benim kristalleştirmem bu amaç için mükemmel çalışıyor.

Burada adam daha önce size membran filtrasyonundan bahsetti. Buna değebilir.