Ham afyondan elde edilen siyah katran

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1

KSxbODRNzZ

Giriş

Bu eroin formu, daha fazla asetilasyon gerektirmeyen bir eroin üretim ürünü olan diasetilmorfin asetattır. Doku olarak toz eroinden farklıdır; siyah, yapışkan, viskoz ve ıslak asfalta oldukça benzeyen bir doku ile sert bir kaya malzemesi arasında değişen bir dokuya sahiptir. Genellikle Güney Amerika'da üretilir ve ABD'nin batı kıyılarında bulunur.

Siyah katran eroinin gerçek kimyasal içeriği beyaz toz formundan farklı olabilir. Siyah katran, ağırlıklı olarak 6-MAM (6-monoasetilmorfin) olmak üzere morfin türevlerinin değişken bir karışımını içerebilir; bu da gizli üretim sürecinde meydana gelen ham asetilasyonun bir başka sonucudur.

Uyarı!
KQ12DwRmul

Herhangi bir doku türüne enjekte edildiğinde, bu eroin türü yara botulizmi riskinin artmasına neden olur. Yara botulizmi ölümcül olabilir ve siyah katran eroin kullanıcılarında daha yüksek oranda ampütasyon ve ölüme yol açar. Maddenin kıvamı nedeniyle (katran benzeri), damarların çökmesi, hasar görmesi veya enfekte olması için daha büyük bir risk oluşturabilir. Damarlardaki bu hasar, zarar azaltma bakış açısıyla savunulmayan deri altı ve deri içi enjeksiyon olasılığının artmasına yol açmaktadır. Bu maddeyi enjekte etmeyi tercih eden kullanıcılar için, daha güvenli enjeksiyon kılavuzunda bulunan prosedürlerin izlenmesi tavsiye edilir.

Bunlar, kristal siyah katran afyonunun nasıl yapılacağına dair adım adım talimatlardır. Tohumlar bu yöntem için tavsiye edilmez. Sadece tohumlarınız varsa, çay yapmanızı veya ekmenizi tavsiye ederim! Talimatları bir yemek tarifi gibi düzenliyorum, böylece okunması ve takip edilmesi kolay olacaktır.

Morfin ve kodein hakkında not: Kodein 68 °C'de (155 °F) ve morfin 82 °C'de (180 °F) aktifleşir, bu nedenle sıcaklıkları 60 - 63 °C (140 - 145 °F) arasında tutmak kesinlikle çok önemlidir.

Pişirme hakkında not: Bu perpetrasyon yöntemi için elektrikli fırın kullanmanız tavsiye
edilir.

Malzemeler:
  • 20 g ince öğütülmüş bakla, sap ve/veya yaprak taze veya kuru
  • 36 ons su (1065 mL)*
  • 2 shot limon suyu (100 mL)
  • İnce metal süzgeç
  • Et termometresi
  • Sos tavası
  • Düz tabanlı cam pişirme kabı

Prosedür.

1. Su ve limon suyunu kaynama noktasına getirin, 63 °C (145 °F) idealdir
2. Öğütülmüş bitki materyalini suya ekleyin
3. Ara sıra karıştırarak ve sıcaklığı kontrol ederek 1 saat kaynamaya bırakın
4. Bir saatin sonunda, tüm bitki materyalini süzün
5. Bitki materyalini 3 kez daha süzgeçten geçirin, ardından sıvıyı sos tenceresine geri koyun
6. Bir saat daha kaynamaya bırakın
Fırını önceden 63 °C'ye (145 °F) ısıtın
7. Sıvıyı cam pişirme kabına süzün
8. Fırının orta rafına yerleştirin. Fırının orta rafına 8 saat boyunca yerleştirin
9. 8 saatin sonunda, fırın kabının dibinde yapışkan bir afyon tabakası olmalıdır. Tabağı tekrar fırına yerleştirin
10. Tabağı fırında bırakırken fırını kapatın ve tamamen soğumasını bekleyin...yaklaşık 2 saat
11. 2 saat sonra, fırını tekrar 63 °C (145 °F)'ye getirin ve afyonun tekrar ısınmasını sağlayın... bu, onu kristal yapan adımdır
12. Afyonu yakından izleyin *katman hava lekeleri almaya başladığında ve dokunduğunuzda parmağınıza yapışmadığında, o zaman bitmiş demektir
13. Tabağı fırından çıkarın ve sıcakken afyonu metal bir kaşıkla kazıyın
14 . Hızlıca top veya kare haline getirin çünkü soğudukça kristaller haline gelecektir
15. Tüttürün! Esrarla karıştırın, bir kasede marihuananın üzerinde için ya da bir kasede tek başına için. Ancak, alevi doğrudan afyona değdirmeyin, en iyi sonuç için hafifçe üzerinde gezdirin. Bong kullanmanız gerekiyorsa, içinde su olmadığından ve tamamen kuru olduğundan emin olun
.
RHW3V7PBc6
RrywpOIGlk
EzLlcDxgCG
Ürünün verimi 4-5 gram çok içilebilir kristal siyah katrandır.

Last edited:

raw

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Merhaba efendim, belki aptalca bir soru ama sormam gerekiyor.Bu TEK sadece afyon prosedürü eroin değil. Asetilasyon olmadan siyah katran eroin değil, sadece siyah katran afyondur. Yoksa değil mi?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1
Haklısınız. Morfini asetillemek için 5-6 adım arasında Asetik anhidrit ekleyebilirsiniz. pH ~3'e ayarlayın ve bir saat karıştırdıktan sonra sodyum bikarbonat ile pH ~5,5-6'ya nötralize edin.

Last edited:

Nikolas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Merhaba J. Patton, Güzel makaleniz için teşekkürler. Bu ürünü sadece kurutulmuş haşhaş kapsüllerinden mi sentezlediniz? Sentezde afyon kullanılmadı mı?

View previous replies…

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1
Merhaba, benim takma adım G.Patton.
Afyona ne ad veriyorsunuz? Afyon haşhaşının tohum kapsüllerinden elde edilen kurutulmuş lateks mi?

Nikolas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Metinleri çevirmek için Translite kullanıyorum. Limon suyu, sitrik asit mi demek istiyorsunuz? Yoksa doğal limon suyu mu kullanıyorsunuz? Limon suyu derken neyi kastediyorsunuz?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1
Limon suyu, limon meyvesinden sıkılan bir sıvı anlamına gelir.

raw

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Cevabınız ve açıklamanız için teşekkür ederim

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
O halde "Siyah Katran" başlığı oldukça yanıltıcıdır, çünkü "Siyah Katran" çoğu insan için eroin anlamına gelmektedir.

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Reaction score
161
Sapları ve yaprakları kullanabileceğinizi bilmiyordum... teşekkürler

MrSung

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
G. Patton, bu bitkinin botanik adını biliyor musunuz?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1
Merhaba. Lachryma papaveris ya da kısaca Opium.
>>Bu bitki tropikal bölgelerde mi yetişiyor?
Evet

MrSung

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
sen harika bir dostsun, çok teşekkürler kardeşim.

AS2005

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
20 g ince öğütülmüş bakla, sap ve/veya yaprak taze veya kuru

Afyon bitkisi mi demek istiyorsun?

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Bu tekniği takip etmeyin. Yapılması gereken tek şey, daha kötü yan etkilere sahip daha fazla miktarda istenmeyen opiat içerdikleri için sapları veya yaprakları değil, yalnızca baklaları kullanmaktır. Kurutulmuş baklalarınızı açın ve tohumları atın (veya ekim için saklayın, üzerlerinde genellikle bitkinin endüstriyel olarak işlenmesinin bir yan ürünü olan çok az miktarda opiat yoktur) mümkün olan en ince toz haline getirin. Bir şişeye koyun (tercihen vidalı kapaklı cam bir şişe) IPA ile kaplayın (kloroform ve IPA 90:10 en uygunudur ancak IPA tek başına da kesinlikle iyidir) sitrik asit ile ph'ı 3.5'e ayarlayın ve ardından 10-15 dakika çalkalayın ve en az bir saat bekletin. İstediğiniz şekilde süzün ve buharlaştırın.

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Reaction score
25
Çok kolay ve iyi özetlenmiş tarifi takip ettim ve çok güzel içilebilir bir ham afyon topu elde edebildim... Takip etmesi kolay talimatlar için teşekkür ederim Bay Patton!
Şimdi, çıkarılan afyon sakızını alıp morfin hcl oluşturma konusunda herhangi bir deneyiminiz var mı?

Attachments

• KkXuS4VnH0.jpg
    KkXuS4VnH0.jpg
    1.9 MB · Views: 287
  • wMgGnZ2QoH.jpg
    wMgGnZ2QoH.jpg
    899.9 KB · Views: 279

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Reaction score
19
Güzelmiş! Kaç tane haşhaş kullandınız?

Afgan haşhaş çiftçilerinin yaptığı gibi ham Afyondan Morfin izole etme (ve ayrıca oldukça yüksek oranda Eroin elde etmek için daha fazla işleme ve rafine etme) sürecinin belgelendiği ve çok iyi açıklandığı bir belge var.
Henüz kendim denemedim ama önümüzdeki birkaç hafta içinde kesinlikle deneyeceğim. Belki bir başkası devreye girebilir ve evde yetiştirilen küçük bir afyon verimine uyacak şekilde ekstraksiyon tekniğini küçültmenin mümkün olup olmadığı ve nasıl mümkün olduğu hakkında bir şeyler söyleyebilir. 🤔

Attachments

• 10BWH75rMd.pdf
    508.3 KB · Views: 626

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Reaction score
25
Merhaba... Ekstraksiyonunuzu hiç denediniz mi? Henüz yapmadım ama denemek için daha fazla bilgi topluyorum...Birisi yazıma cevap verdi: Ham afyondan morfin hcl ama deşifre etmek biraz zor!

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Reaction score
25
Merhaba ve teşekkürler!!! Biraz esrarla karıştırıldığında ve ateşle hafifçe ısıtıldığında iyi içiyor... Güzel, hoş, rahatlatıcı bir vızıltı ve güzel bir tat... İşte topu oluşturmak için kullandığım şey (yaklaşık 4 gram) Her şeyi doğradım, yaprakları, sapları ve kabukları doğradım ve suyla ve yaklaşık 1/2 limonla kapladım... Ph 3.5 ila 4 civarındaydı.
Sıcaklığın asla 60C'nin üzerine çıkmamasına dikkat ederek birkaç saat boyunca üstü açık olarak kaynamaya bıraktım... Islak bir bezle süzdüm ve daha fazla meyve suyu çıkmayana kadar bezi sıktım... Bitki maddesini tencereye geri koydum ve işlemi tekrarladım... Sonuç muhtemelen yaklaşık 1 litre gerçekten koyu meyve suyu oldu... 4 gr'lık topu elde etmek için bunun sadece yaklaşık yarısını buharlaştırdım (yine asla 60C'yi geçmedi)... Meyve suyunun geri kalanını akşam birama dökmek için sakladım!!!
VL0KY8iRcq

Keşfettiğim bir başka ilginç şey de kurutulmuş baklaları alıp öğütmek ve birkaç saat boyunca %99'luk izopropil alkolde bekletmek... Alkolü süzüp buharlaştırdıktan sonra elimde çok tıbbi kokulu ve tadında bir kalıntı kaldı... Belki biraz kodein gibi kokuyordu? Yeni açılmış bir hap şişesini koklamak gibi mi?
Daha sonra kalıntıyı suyla yıkadım ve çoğunlukla çözündü... suyu süzdüm ve geriye kalanlar şişede ve en soldaki shot bardağında... Keşke hangi alkaloidleri içerdiğini bilseydim! Bir shot ve bir sıkım limon suyunun etkilerini kesinlikle çok hoş bir şekilde hissediyorum!
Ortadaki şişe sadece düz bakla suyu ve sağdaki ise yukarıdaki resimdeki tüm bitkiden elde edilmiş...
Yine keşke her karışımın alkaloid içeriğini ve tebain, kodein ve morfini nasıl ayıracağımı bilseydim...
Ah, hepsi eğlenceli kimya deneyleri ve araştırma ayini!

Sanırım gönderdiğinizin nano ölçekli bir versiyonunu da yapmaya çalışacağım... bakalım ne olacak... ve evet, başkalarının da katılması ya da bir şans vermesi güzel olurdu!
Şerefe!
VQnd10quE3

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
142
Bunu şahsen görmek çok ilgimi çekerdi. Bu benim için ÇOK sayıda sorunu çözecektir. Harika görünüyor ve kulağa hoş geliyor @Zippy53! Yetiştiriciliği bizzat denetlediğinizi veya hammaddelerin nasıl temin edilebileceğini sorabilir miyim? Kuzey ikliminde, özellikle Boston yakınlarında yaşıyorum - bunların mevsimsel olarak açık havada yetiştirilebileceğini sanmıyorum? Marihuana yetiştirmek için bir ya da iki LED ışığım var, bu dolapta bir ya da iki haşhaş bulundurmak için bir sorun olmamalı mı? Çimlenmeden hasada kadar ne kadar sürer? Arada güvenilir bir tohum satıcısı var mı? Burada olmasa bile muhtemelen erowid'de yetiştirme için bilgi bulabilirim...
Saçma sorularımı yanıtladığınız için şimdiden teşekkür ederim. En iyi dileklerimle.

Nikolas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Çözücüyü çıkarmak için elektrikli fırın dışında başka bir yöntem kullanmak mümkün mü? Hangi yöntemi önerirsiniz?