Şehrinizde Breaking Bad Asistan İş İlanı!

Madre

PR manager
Reaction score
130
Boş zamanınız var mı? Yaratıcı bir zihniniz var mı?
Şehrinizde ilginç açık hava görevlerine hazır mısınız?
Yerel bir Breaking Bad Asistanı işi sizi bekliyor!

Herhangi bir ülkedeki şehirlerinde farklı ürünlerin örneklerini anonim olarak dağıtmamıza yardımcı olacak insanlara ihtiyacımız var. Gerçek profesyonellere ihtiyacımız var. Bize belgelerinizin kopyalarını göndermenize gerek yok, sizden nakit depozito istemiyoruz, ihtiyacımız olan şey şehrinizde veya seçtiğiniz başka bir şehirde heyecan verici bir iş yaparak para kazanma arzusu. Yarı zamanlı çalışma için çeşitli seçenekler sunuyoruz ve başarılı olursanız, sadece biraz para kazanmakla kalmayacak, aynı zamanda Breaking Bad'in profesyonel ekibiyle kariyer geliştirme fırsatı da bulacaksınız.
Şansınızı kaçırmayın!
Bilmeniz önemli: Herhangi biriyle kişisel görüşme olasılığını tamamen dışlayan bir iş teklif ediyoruz. Bizi asla görmeyeceksiniz, biz sizi asla görmeyeceğiz, müşteriler sizinle asla tanışmayacak - kendi başınızasınız ve size tam çevrimiçi destek veriyoruz.
Breaking Bad projesiyle ilgileniyorsanız, şehrinizde veya bölgenizde gelecek vaat eden bir işle ilgileniyorsanız, eğitilmek ve çalışmaya başlamak istiyorsanız - bana
PM ileyazın , bunun hakkında konuşalım. Sadece 18 yaşından büyükler.

Belki bir bayisiniz ve yerel bölgenizde dükkan açmak istiyorsunuz? Ya da belki şehrinizdeki müşteri sayısını artırmak ve mallarınızı dünya çapında güvenli bir şekilde postayla gönderebilmek istiyorsunuz? İşinizi tanıtmanıza, numune dağıtmanıza ve geri bildirim almanıza yardımcı olmaya ve ürününüzü teslim etmenin ve paketlemenin benzersiz yollarını öğretmeye hazırız. Potansiyelinizi açığa çıkarmanıza ve bir sonraki çalışma seviyesine geçmenize yardımcı olacağız. İhtiyacınız olan tek şey bir arzu ve ciddi bir tutum. Bana PM'den yazın, konuşalım

Last edited by a moderator:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Bu platformun gittiği yeri seviyorum :)

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Evet, gerçekten de BB'ye ilk rastladığımda çok etkilendim ve gelişimini izlemekten heyecan duyuyorum! Platformun nereden başladığını ve ne şekilde geliştiğini seviyorum! Bastır BB Takımı !!!

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
54
Çok ilgileniyorum, daha fazla ayrıntı bilmek istiyorum

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
33
Deals
18
Bu forumu seviyorum. Ve her türlü etkinliği destekliyorum.
Ayrıca benimle tartışmak için benzer düşünen kardeşlere hoş geldiniz.

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
10
Hey nasıl gidiyor arkadaşım. 2c-b veya hatta 2,5 trimetoksibenzald ile inanılmaz derecede ilgileniyorum. umarım bunu söylemek için uygunsuz bir yer değildir. lütfen öyleyse silin

• Like
Reactions: vis

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
10
Üzgünüz *3,4,5 trimetoksibenzald*

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
30
Bu benim ilgimi çekiyor, daha fazlasını bilmekten hoşlanacağım. 18 yaşın üzerindeyim, iki kat fazla.

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Reaction score
21

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Bir ilaç sentezi ve dağıtımı forumunda "İK müdürü" olmasını çok komik buluyorum. Uyuşturucu kullanan insanların alışılmadık yaşamlarını, uyuşturucu kullanmayan insanların tamamen alışılagelmiş yaşamları gibi göstermenize bayılıyorum. Genel olarak sistemin bir trolü gibi. Buna hayır da diyemezsiniz çünkü o zaman ideolojinizi o ortamda benimseyerek "uyuşturucu kullanımını desteklemiş" olursunuz.

Seni burada görmek güzel dostum. Güncellemeleri kontrol altında tutmak için forumda hepimizin bir yöneticiye ihtiyacı vardı! 😆

meatwad

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Ayrıca ilgileniyorum ama Amerika Birleşik Devletleri'nde sıkışıp kalmak gerçekten hemen hemen her şeyi engelliyor ...

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
İlgi Alanı
İlgilenenler bana PM atsın

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Reaction score
53
Umarım her şey yolunda gider :D

T 3

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Şimdiye Kadarki En İyi Forum... 👌🏽😗💨💨💨

Dataaccess007

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Hey dostum, özellikle aklında bir şey varsa kesinlikle ilgileniyorum ve eminim birbirimizi tanıdıkça sana sahip olduğum bazı gizli özelliklerden bahsedebilirim.

• Like
Reactions: vis