Question Kahverengi metilon kristalleri (sorun)

antrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
54
Bk-MDMA kristallerini kristalize ettim, sonra diyonize su ile yeniden kristalize ettim (daha saf hale getirmek için) ve hala kahverengi bir renge sahip (sanırım safsızlıklardan dolayı) ve kristaller metilamin gibi kokuyor, amacım kristallerin şeffaf renkte olması .

Attachments

• Int31KT6xf.jpeg
    Int31KT6xf.jpeg
    6.9 MB · Views: 335

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Reaction score
30
Metilonun nasıl yapıldığına dair başlığınızı gördüm, çok güzel görünüyor ve şimdi aniden yapamıyorsunuz, neden? vay canına

antrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
54
Metilonu zaten birkaç kez başarıyla sentezledim,
(Anti-uyuşturucu kiti ile test ettim ve pozitif çıktı) ancak saf olmayan kristaller elde ediyorum, metilon HCl (toz) kristalleşmeden önce beyazlaşırsa ve parlarsa.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143
Sentezde başarısız olduğunuz ve serbest bazı iyi temizlemediğiniz açıktır. Serbest bazı su katmanından ayırdığınızda, zaten ayrılmış olan baz katmanını bol miktarda suyla, serbest bazınızla karıştırmanız gerekir. Bu birkaç yıkama gerektirebilir. Serbest bazın temiz olduğunu artık metilamin kokusu yaymadığında ve temizleme suyunun pH'ının nötr bir pH 5 verdiğini kontrol ettiğinizde anlayacaksınız, o zaman metilamin izlerinden kaynaklanan safsızlıklardan arınmış bir bazınız olacak ve tamamen şeffaf kristaller elde edebileceksiniz.

antrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
54
Freebase'i 3 kez distile su ile yıkadım, metilamin kokusunu gidermenin bir yolu yok, pH olayını yapmadım.

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Reaction score
30
Bildiğim kadarıyla, öncü yani 2b34m temiz olmalı, sonra 1'e 2 su ve kabartma tozu içinde aminasyondan sonra çok iyi bir banyo olmalı, su tek başına ekşitmeden sonra ürünü metilaminden arındırmaz, fazla asit olamaz ve freebaz çözeltisi ısıtılamaz, sürekli buz gibi bir banyoda tutulmalıdır. 4'ten sonra, hcl tozu saf beyaz olmalıdır, farklı bir renge sahipse - sarı veya kahverengi - safsızlıklar vardır. Zaten saf ince metilon hcl tozumuz varsa, onu kristalize edebiliriz

antrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
54
Dakika 0:44, görebileceğiniz gibi 4-MMC kristallerinin rengi turuncu ve bu kadar büyük ölçekli bir laboratuvarın saf olmayan ürünler sentezlediğine inanmıyorum.

• Like
Reactions: Sig
View previous replies…

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Reaction score
30
bu laboratuvar 4mmc değil 4cmc ve evet kirli ürün yaptılar çünkü o zaman freebase'i iyi yıkamayın ve bu kirli boklar gibi olsun :( polonya'da çok baskın bir laboratuvar görüyordum ama çok kirli ürün yaptılar ...
bu laboratuvar 3cmc de bu ay basıldı

antrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
54
Videoda görünen beyaz tepsiler ilaçları kristalleştirmek veya yeniden kristalleştirmek için mi kullanılıyor?
Neden fan kullanıyorlar, işlevleri nedir?
Bu hangi çözücü? Neden siyah gibi oldu, renksiz olduğunu düşünüyorum ama ilaçla temas edince rengi değişti.
Teşekkür ederim!

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Reaction score
30
fanlar ne i̇şlev görüyor haha sonuçta ki̇myasallarla çalişiyorlar ve laboratuvarda havalandirma şart. Plastin tepsileri, alkollü su veya aseton kullanılarak kristalizasyon için kullanılır. Aseton + hcl ile asitleştirip filtre kullanmıyorlar çünkü çok fazla zaman alıyor, hcl asit ve su yapıyorlar ve hemen kristalleşiyor

antrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
54
Polonya neden bu ilaçların ana sentezleyicisi? Avrupa Birliği'nin başka bir ülkesinde bu kadar çok banyo tuzunun ele geçirildiği baskın videoları görmemiştim.

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Reaction score
30
çünkü polonya'da tüm ki̇myasallari almak kolay ve bi̇rçok i̇nsan 3cmc 4cmc yi̇yor şi̇mdi̇ 4mmc bulamiyorsunuz

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Reaction score
30
aynı şekilde bk mdma yapabilirsiniz ama dcm veya toulen kullanmanız gerekir ve hcl ve su kullanabilir ve daha sonra kristal yapabilirsiniz

antrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
54
Bk-MDMA'nın kristalizasyonu / yeniden kristalizasyonu için deiyonize su kullanıyorum, her bir gram bk-MDMA için 3 ml deiyonize su, bk-MDMA'yı deiyonize su ile birlikte küçük bir behere koyuyorum, sonra suyu kaynatıyorum ve söz konusu kaynar suyu daha büyük bir behere koyuyorum ve sonra deiyonize suyu içeren küçük beheri alıyorum & bk-MDMA ve söz konusu küçük beheri büyük behere koyuyorum (büyük beherden küçük behere su girmeden) ve sonra bk-MDMA doğru şekilde çözülene kadar bir çubukla karıştırıyorum ve sonra çözünmüş bk-MDMA sıvısını küçük bir plastik kavanoza koyuyorum ve kristaller doğru şekilde oluşana kadar 48-72 saat içinde kristaller oluşana kadar açık havada bırakıyorum.
Çoğu zaman plastik kavanozda sıvı kalmıyor, sadece kuru kristaller kalıyor, ama sonra bu kristalleri nasıl yıkayacağımı bilmiyorum, sanırım deiyonize su ile yıkamalıyım ve sonra deiyonize suyu kristallerden süzmeli ve sonra söz konusu kristalleri kurutmalıyım.
Teşekkür ederim!!!

antrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
54
Neden artık 4-MMC sentezlenmiyor?

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Reaction score
30
sadece asetonla yikayabi̇li̇rsi̇ni̇z su yok haha meti̇lon ve su bi̇rli̇kte karişir ama aseton meti̇lonla karişmaz haha

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Reaction score
30
çünkü o zaman 4mmc'yi nasıl yapacaklarını bilmiyorlar ve boktan cmc yapıyorlar

antrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
54
bk-MDMA'nın yeniden kristalleştirilmesinden sonra, kristaller kuruduktan sonra onları asetonla yıkamalı mıyım?

antrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
54
Profesyonel gibi görünüyorlar, hiçbir fikrim yok, çünkü çok para kazanıyor olmalılar ve iyi kimyagerler tutabilirler.

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Reaction score
30
Söylendiği gibi saf 2b34m'ye ihtiyacınız var kahverengi beyaz yok bir sonraki yıkamaya ihtiyacınız var freebase iyi hepsi bu

antrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
54
ama saf CAS 52190-28-0'a nasıl sahip olabilirim?