Çin-longflourishpharm'dan triptamin, disso gibi araştırma kimyasalları satın alın

longflourishpharm

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
7
ÜCRETSİZ ÖRNEKLER - LÜTFEN AŞAĞIDAKİLERİ OKUYUN

Longflourishpharm olarak, güvenin asla sözümüzden dönmeyerek kazanılması gereken bir şey olduğunun farkındayız. Bu nedenle, şirketimizin lansmanını ürünlerimizden bazı ücretsiz numuneler hediye ederek başlatarak bu harika topluluğa olan minnettarlığımızı göstereceğiz.

Biz ortalama bir al-sat işi değiliz. Fiyatlarımız uygun ve araştırma kimyasalları pazarının ortalama fiyatlarına eşit. Kendimizi müşterilerimizin rahatına ve memnuniyetine adamış olarak, her zaman müşteri beklentilerini karşılamaya ve aşmaya çalışıyoruz, yeni müşterilerimize hayal gücünün ötesinde bir Müşteri Hizmeti sunuyoruz......

Bu foruma üye olduğunuz sürece, lütfen numune istemekten çekinmeyin(AB veya ABD'den seçilen 10 müşteri)

ÇEKİLİŞE NASIL KATILABİLİRİM?

(Ücretsiz numune alabilmek için aşağıdakileri okumalısınız)

Ücretsiz numunenin tadını çıkarmak için yerine getirmeniz gereken sadece iki basit şart vardır. Bu forumun bir üyesi olmalısınız. Profil başlığınızda "yeni üye" yazıyorsa, yönetici ürünümüz hakkındaki yorumunuzu geçerli olarak kabul etmeyeceğinden numune almaya uygun değilsiniz demektir. Bunun nedeni, forumun ücretsiz numune politikasının, numunelerin yalnızca forumun "üyelerine" verilebileceğini belirtmesidir.

Hediye için bir sonraki şart, ürünümüzün pazar yeri bölümündeki listesine ve şu anda okumakta olduğunuz konuya bir inceleme bırakacağınızın garantisidir. Ayrıca müşterilerimizden pazar yeri ve konu başlığı dışında forumda başka bir yere yorum bırakmamalarını rica ediyorum (bizi forumun başka bir kullanıcısına tavsiye ediyorsanız istisnalar yapılabilir). Takdirlerinizden ne kadar hoşlansam da, spam nedeniyle bu forumun yönetimine sıkıntı verilmesini istemiyorum. Size bir numune verdikten sonra bir inceleme bırakılmazsa, ekibimiz ve diğer satıcılar size numune vermeyi veya sizinle iş yapmayı seçmeyebilir.

Bu iki gereksinimi karşılıyorsanız, tebrikler! Numune alabilirsiniz! Hangi ürünlerden numune almak istediğinizi belirterek bu başlığın altına yorum yapmanız yeterlidir (ürünlerimizden bir veya iki numuneye izin verilir). Numuneler için yorumunuzdan sonra bize mesaj gönderebilirsiniz, buna göre cevap vereceğiz!

Şu anda satın alınabilir:

4-AcO-DET.fumarate

tilmetamine.crystal

MENÜ:

4-aco-det.fumarate:

satın almak için bağlantı:
https://bbgate.com/showcase/buy-4-aco-det-fumarate-from-china.1651/

TILMETAMINE.CRYSTAL:
satın almak için bağlantı:
https://bbgate.com/showcase/tiletamine-crystal-available-from-longflourishpharm-legal-worldwide.1653/

Last edited:

longflourishpharm

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
7
cevaplandı!efendim

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
14
satın alma:

4-AcO-DET

mmmmm...lezzetli

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
14
ve ne hakkında

2 cb

mmda - 2

5 meo pcp

longflourishpharm

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
7
Üzgünüm efendim, böyle bir kimyamız yok:))

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
14
lezzetli

poshtoon

Don't buy from me
Member
Language