4MMC ısı nedeniyle renk değiştirebilir ve ıslanabilir mi?

tronlk

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Merhaba,

4MMC olarak reklamı yapılan bir şeyle karşılaştım. Rengi kahverengi ve ıslak. Bunu hayatımda hiç görmedim. 4MMC veya diğer MMC gibi kokmuyor. Reaktiflerle test ettim ve Ropadobe mavi/mor çıktı, bu da MMC'yi eliyor. Ayrıca Zimmerman alışılmadık derecede mükemmel pembe. Ürünün ve test sonuçlarının fotoğraflarını ekleyeceğim.

Bunun ne olduğunu düşündüklerini veya nasıl temizleyeceğimi, nasıl kurutacağımı söyleyebilecek biri varsa bana yardımcı olabilir mi?

Teşekkürler!

Attachments

• 5ogxdC3UQY.jpg
    5ogxdC3UQY.jpg
    125.8 KB · Views: 348
  • W359sGTe7f.jpg
    W359sGTe7f.jpg
    244.6 KB · Views: 317

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1
Merhaba, ürün karışımı olduğunu düşünüyorum ve bundan kurtulmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. İsterseniz mephedrone için evde saflaştırma yöntemini okuyabilirsiniz. Bu maddeden güçlü yan etkiler alabileceğinizi veya zehirlenebileceğinizi göz önünde bulundurun.

tronlk

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Sadece öğrenme amacıyla saflaştırma yöntemini deneyebileceğimi düşünüyorum. Eğer başarısız olursam iyi bir ürünü ziyan etmem.
Saflaştırma başarılı olduktan sonra, reaktif testinde ne gibi sonuçlar alacağımı ve ayrıca uygun test için bir laboratuvara göndereceğimi merak ediyorum.

Teşekkürler!

hazel

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Aceton, mdma mda'yı hızlandırmak ve rengi yıkamak için daha fazla ilaç kullanmak için aynı şeyi kullanabilir

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1
Tartışmak için sonuçlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz

G.Patton

Expert
Solutions