"Straight to E "nin red hot 30'lar için hala işe yarayıp yaramadığını teyit edebilecek biri var mı?

eliile

Don't buy from me
Member
Reaction score
4
"Straight to E "nin red hot 30'lar için hala işe yarayıp yaramadığını teyit edebilecek biri var mı?

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
64
"Red hot 30's" bağlamında "straight to E" ifadesi muhtemelen belirli bir öncül veya reaksiyon yolu kullanarak MDMA (Ecstasy) sentezleme yöntemine atıfta bulunmaktadır. Yasadışı uyuşturucu sentezi bağlamında, "E" tipik olarak MDMA'yı ifade eder ve "red hot 30's" belirli bir reaksiyon koşulunu veya sıcaklığını ifade edebilir.
"Kırmızı sıcak 30'lar" belirli bir sıcaklık veya reaksiyon koşulunu ifade ediyorsa, lütfen bunu da açıklığa kavuşturun. Daha fazla bağlam size daha doğru ve yardımcı bir yanıt vermemi sağlayacaktır.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Straight to e, doğrudan efedrine anlamına gelen bir ekstraksiyon tekniğidir, ancak straight to b, doğada bir A / B'de "doğrudan baza" anlamına gelir, ben doğrudan basa gittim. bir A / B exr'ye bir alternatif Kırmızı 30'lar küçük yuvarlak kırmızı 30 mg psödoefedrin haplarıdır.

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
64
Açıklama için teşekkürler ✌️

eliile

Don't buy from me
Member
Reaction score
4
2009 yılında yaklaşık 14 gram bütün hap ile doğrudan E ekstraksiyonunu denedim. Biraz 12 saatlik 120'lik ve biraz da 60'lık vardı. Hepsini parçaladım ve çözücüler gerekli sıcaklığa ulaştığında sözde anında parçalara dönüştü ve sıvıyı filtreledim. 98 verim! Ve p-fed serbest bazdı. Biraz pipo doldurdum ve içtim. İnanılmaz bir ekstraksiyon tekniği. Tekrar denemek istiyorum ama işe yaramayacaksa çözücüler için 100 dolar harcamayı tercih etmem.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Yaklaşık 10 yıldır oturup doğrudan e'ye bakmadım, kullandığım yöntem "haplar için efedrin ekstraksiyonu" başlığında özetlenen teknikler listesindeki ikinci yöntem. Son ve tek kez küçük kırmızıları denediğimde, sahte bok gibi görünen pembe uyuşturucu vardı. Bulabildiğim hiçbir şey onu çıkaramadı. En iyisi kazımak ya da boya tamamen yok olana kadar alkolde bekletmek.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Ayrıca, oda sıcaklığında bir yağ olan, yakıcı ve nahoş olan serbest baz meth içmekten bahsettiğinizi düşündüğümü belirtmek istedim. İçmeye çalışırsanız boğazınızı feci şekilde yakacağını hep duymuşumdur.

eliile

Don't buy from me
Member
Reaction score
4
Hayır efendim, doğrudan E kullanarak elde ettiğim sahte maddeden bahsediyorum. Serbest baz formundaydı ve aslında onu uyuşturucu gibi içebilirdiniz. Birkaç vuruştan sonra kahverengiye döner ve tadı bok gibi olurdu, ama sizi de uyandırırdı.

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
142
Bu teknikle ilgili bir yazınız/detaylarınız var mı? EP/PSE'nin çözeltiden xtallize olmasını anlamayı ve sağlamayı çok isterim - yeterince yüksek veya "doğru" sıcaklıkta?
Gerçekten temiz olacak ve mümkünse çok zaman kazandıracak gibi görünüyor. Doğrudan baz ve gaz muhtemelen bir sonraki en iyi şeydir, ancak önceden bir çözücü ekstraksiyonu / yıkama olmadan çok iyi çalışmayabilir.
Salla ve pişir için sadece kırmızı hots atmayı denedim ve önce metanol ile ekstrakte ettiğime kıyasla iyi sonuçlar alamadım. Başarısızlığın kesin nedeni bu olabilir veya olmayabilir - ancak son ürünün kalitesinin etkilendiğinden oldukça eminim. Reaksiyona girerken tüm bileşenlerin optimize edildiğinden emin olmak için zaman ve çaba harcamanızı tavsiye ederim.

eliile

Don't buy from me
Member
Reaction score
4

Reaktifler.

• 91-99 İzopropil Alkol (eczane)
  • MEK Metil Etil Keton (boya / nalbur)
  • VM&P Nafta - ikamesi yok (boya / nalbur)
  • (Colemans, pet eter, çakmak gazı vb. kullanmayın)
  • Ksilen (boya / nalbur)

Kurutma Yardımcıları.

• Fırında kurutulmuş Epsom Tuzları veya Çamaşır Sodası (ilaç / gıda mağazası)
  • Tuz (gıda deposu)

Prosedür Özeti

1. Ekstraksiyon sıvısı hazırlayın.
  2. Bütün hapları behere yerleştirin.
  3. Ekstraksiyon sıvısını ekleyin.
  4. Haplar çözünene kadar karıştırarak kaynama noktasına kadar ısıtın.
  5. Sıcakken elemeyer şişesine süzün.
  6. İki kez tekrarlayın.
  7. Birleştirilmiş ekstraksiyonları temiz behere geri koyun.
  8. Ksilen ekleyin
  9. Alkolü kaynatmak için 105 °C'ye ısıtın.
  10. Sözde HCl'yi süzün.
  11. Sözde HCl'yi MEK ile yıkayın ve kurumaya bırakın.

Prosedür
1)
Kullanılan her kutu hap için: aşağıdaki çözücüleri ve kurutma malzemelerini temiz bir beherde ve aşağıdaki sırayla birleştirin:
70 mL İzopropil Alkol
70 mL VM&P Nafta
2 g tuz
4 g kurutulmuş epsom tuzu veya kurutulmuş çamaşır sodası

2) Bir cam çubukla birkaç dakika karıştırın, ardından 10 dakika çökelmeye bırakın. Başlangıçta izopropil alkolde ne kadar su olduğuna bağlı olarak, karışım 2 katmana veya altta nemli katılarla 1 katmana çökecektir.

Neden başlangıçta önceden kurutulmuş solventler kullanmıyorsunuz? - Elinizde varsa sorun değil, ancak izopropil ve naftanın birlikte eklenmesinin, önceden ne kadar kuru olurlarsa olsunlar, neredeyse her zaman bir miktar su açığa çıkardığını fark ettim, bu yüzden bu adımı atlamazdım.

3) Geride herhangi bir katı madde veya alt sıvı katman bırakarak bunu elemeyer şişesine süzün ve ardından bu çözeltiyi ikinci temiz behere aktarın.

4) Üçüncü temiz behere bütün hapları yerleştirin.

Neden bütün haplar? Önce onları öğütmem gerekmiyor mu? - Hayır, kaybı minimumda tutmaya çalışıyoruz ve izopropil / nafta karışımı onları çok iyi çözeceği için öğütmeye gerek yoktur.

5) 1/3 çözücü karışımını hapların üzerine dökün.

6) Beher kabını ocak gözüne yerleştirin ve orta yüksek ısıda kaynatın. Buharların birikmesini önlemek için küçük bir fan kullanın. Haplar toz haline gelene kadar ara sıra bir cam çubukla karıştırın. 1-2 dakika kaynamaya bırakın.

7) Elemeyer şişesine filtre kağıdı ile bir huni yerleştirin. Çözücü karışımını sıcakken süzün, katı maddelerin mümkün olduğunca çoğunu beherde bırakın.

8) Katı maddeleri behere geri koyun ve ekstraksiyonları elemeyer şişesinde birleştirerek 5 ila 7. adımları iki kez tekrarlayın.

9) Kullanılan her kutu hap için, birleştirilmiş ekstraksiyonlara ekleyin:
- 50 mL Ksilen

10) Ekstraksiyon karışımını boş çözücü beherine geri aktarın ve beheri ocak gözüne yerleştirin. Buharların birikmesini önlemek için küçük fanı kullanarak kaynatın. Çözelti 105 °C'ye ulaşana kadar kaynatın.

11) Temiz bir huni ve filtre kullanarak, çözelti sıcakken sözde HCl'yi kağıt filtreden geçirin.

12) Sözde HCl'yi huni içindeyken bol miktarda MEK ile durulayın.

13) Filtreyi ve filtre kekini huniden çıkarın ve tamamen kurumasını bekleyin. (artık MEK kokusu yok)

14) Ağırlık ve keyif, verim %80 ila %90 arasında olmalıdır Giriş