Question Laboratuvarımı bir apartman dairesinde kurabilir miyim?

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
32
Amfetamin ve MDMA yapmak istiyorum, bir apartman dairesinde yapmakta bazı sorunlar var mı?
En kısa zamanda başka bir yere taşınırdım ama önümüzdeki aylar için yapamam. Her şey için param yok, zaten kimyasalları ve cam eşyaları satın almak zorundayım.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595
Laboratuvarınızı kendi evinizde ya da size kolayca ulaşılabilecek herhangi bir yerde kurmamanızı şiddetle tavsiye ederim.

Mümkün olduğunca anonim kalmak için iyi bir başlangıç yeri bir garaj olabilir (sahte kimlikle nakit olarak ödenir)

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
32
Şüpheli kimyasalları asla evime teslim ettirmeyeceğim. Laboratuvarın evimde olmasıyla ilgili bu uyarı sorunu çözüldü mü?

Ben daha çok gürültü ve koku konusunda endişeliydim... Bir daire için çok fazla gürültü ve koku mu?
Bir avantaj var, eğer birisi sokaktan gelen kokuları hissederse, hangi binadan geldiğini bilemezler, bir eve göre avantaj!

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595
Bir sonraki sorununuz kokular, ziyarete gelen arkadaşlarınız ve aileniz ya da şüphelenen komşular olabilir. Tüm bunları nasıl ortadan kaldırmayı planlıyorsunuz?
Özellikle de kokuları.

Ayrıca, prekürsör ve laboratuvar ekipmanı tedarikiniz %100 anonim mi? Hayırsa, size karşı yürütülen bir soruşturma LE'yi çok hızlı bir şekilde laboratuvarınızın ya da öncüllerin olduğunu varsayacakları ilk yere, evinize yönlendirebilir!

Varsayımınızda haksız değilsiniz, ancak ozon jeneratörleri ve egzoz/filtre sisteminizi filtrelemek için su bazlı bir solüsyondan geçirmek gibi kokulardan mümkün olduğunca çok şey çıkarmanın yolları vardır.

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
32
Üzgünüm çok soru var... amfetamin sentezi p2pn ve cıva yöntemini kullanırsam koku var mı?
Videoyu 10 gram için izledim, çok küçük bir miktar, ancak aynı anda bunun gibi 5 reaksiyon yapıyor olabilirim. Günde 100 gr amfetamin yapabilseydim iyi bir başlangıç olurdu!

Marihuana yetiştiricisiydim ve ozon jeneratörleri koku için karbon filtre ile birlikte kullanılmak üzere satılıyordu. Ben hiç ozon jeneratörü almadım çünkü karbon filtreler kokuyu %100 gideriyordu. Marihuana ile 2 kg karbon, yaklaşık 12 dolar, 1 yıl boyunca bir odadaki kokuyu gidermek için yeterlidir. Ancak kimyasallarla karbon çok hızlı bir şekilde doyar.
Ozon jeneratörleri amfetamin üretiminde işe yarar mı?
Belki de egzozu sudan geçirmek iyi bir fikir değildir çünkü karbon filtreler nem arttığında daha az verimli olur.

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
32
Daha çok MDMA ve amfetamin hakkında düşünüyordum, eğer 4mmc'yi kolayca satabilirsem belki bunu yapabilirim! Çünkü sadece üretmek değil, satmak da zorundayım.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595
Endişelenmeyin!

Evet, geri dönüştürülmesi/azaltılması gereken kokular ve zehirli dumanlar olacaktır. Bence en iyisi reaktörün üzerine, tam da koku/duman kaynağının olduğu yere yerleştirilen aktif bir karbon filtreleme sistemiyle çalışmaktır. Bu karbon filtre bir ozon jeneratörü ile birleştirilebilir, tıpkı yabani ot tarlalarında yaptıkları gibi!

Zehirli dumanlarla savaşmak için değil, kokuların çok geniş bir alana yayılmasını önlemek için olduğu gibi aynı şekilde çalışacağını varsayıyorum.

Onları suda yönlendirmek aslında oldukça sık gördüğüm bir şey, aşağıdaki resimde gösterildiği gibi (köşede sağ taraf), bu yüzden bunu bir laboratuvarda yapmakta sorun yok:

OHApPCe2Vh

100 su değil ama şu anda tam olarak hatırlayamadığım bir şeyle bir çözüm.

Referans için bu makaleye de bakabilirsiniz:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/setting-up-a-laboratory-in-the-house.586/