STAB'ı boro indirgemede kullanabilir miyim

Gale

Don't buy from me
Resident
Reaction score
50
Elimde STAB var, sanırım adı sodyum triasetoksi borohidrit. Sorum şu: Bunu PMK boro indirgemesinde kullanabilir miyim?

Teşekkür ederim.

Gale

Don't buy from me
Resident
Reaction score
50
Elimde STAB var, sanırım adı sodyum triasetoksi borohidrit. Sorum şu: Bunu PMK boro indirgemesinde kullanabilir miyim?

100L alanım var ve mümkün olan en yüksek verimlilikte çalıştırmaya odaklanmaya çalışıyorum. Şu anda al/hg kullanıyorum ve 100L reaktörde 4kg'a kadar ölçeklendirmeyi umuyorum, boro indirgeme ile bir kerede çok daha büyük bir reaksiyona sığabileceğimi ve aynı zamanda çok daha güvenli (?) / daha düşük bir sıcaklıkta çalıştırabileceğimi, verimi artırabileceğimi ve laboratuvarda cıva olmayacağını duydum.

Bana all/hg'nin sadece %70 verim sağladığı söylendi? 90'dan fazla olduğunu sanıyordum, aldığım şey buydu.

Teşekkürler

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
32
Sodyum triasetoksi borohidrür mü kullanmak istiyorsunuz yoksa yaşadığınız yerde sodyum borohidrüre erişiminiz olmadığı için mi soruyorsunuz?
Sodyum borohidrit Avrupa'da banka hesabıyla 120 Euro/kg veya Çin'den aynı tedarikçi pmk glisidattan bitcoin ile 115 Euro/kg satılmaktadır.