Fenetilamini Metamfetamine nasıl dönüştürebileceğime dair bir formül verebilir misiniz?

Phoneix73

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
feniletilaminin meth'e nasıl dönüştürüleceği hakkında çok araştırma yaptım, ancak bulabildiğim formüllere bakarsanız
Ts0aV6pLqg

arkadaşıma sordum ama metafetamine dönüştürülemez dedi ama sanırım feniletilamin ülkemizde satılan feniletilamine dönüştürülebiliyor bana yardımcı olursanız çok sevinirim hangi malzemeleri alacağımı söylerseniz çok mutlu olurum

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,738
Deals
1
Yapabilirsiniz, ancak o kadar çok para harcamanız gerekir ki, ticari olarak işe yaramaz bir eylem olacaktır ve muhtemelen iyi kimyasal beceriler ve ekipman olmadan bunu yapamazsınız.

Phoneix73

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
hangi ekipmanı satın alacağım konusunda bana yardımcı olabilir misiniz Elimde yaklaşık 200 gram Feniletilamin var Bu Metamfetamin kristalini yapmak istiyorum bunu nasıl yapacağımı açıklayabilir misiniz

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,738
Deals
1
Pratik bir el kitabım yok. Size söylediğim gibi bu işe yaramaz bir yol.

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
Bir gün bana söylenenlerin tek kelimesini bile okumamış gibi cevap verecek ve 2,5-dimetoksibenzaldehit gibi 200 gr ticari bir besin takviyesine sahip olmakla övünecek kadar uyuşturucu kullanıp kullanmayacağımı merak ediyorum

Phoneix73

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
elde yapilmasi kolay ucuz bi̇r metamfetami̇n tari̇fi̇ var mi