4mmc içebilir misiniz?

BubbleHead666

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Reaction score
2
Merhaba. 4mmc mephedrone'un içilebilir olup olmadığını bilen var mı diye merak ediyordum?

Teşekkürler

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49
Saf kanser

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Reaction score
83
Sadece apvp içerseniz zehirli olabilir

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
69
Deals
7
belki buharlaştırabilirsiniz

BubbleHead666

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Reaction score
2
Meth'in cam pipoda içilebildiğini biliyorum, sadece bunun aynı olup olmadığını merak ettim?

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Reaction score
83
Hayır

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
69
Deals
7
meth içemezsiniz, içmek onu yakmak demektir. Buharlaştırmak için buhar basıncını düşürmek için düşük sıcaklık kullanmak istersiniz. :)

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
203
4-MMC içmek genellikle güvenli veya etkili olarak kabul edilmez. Mefedronun içilmesi amaçlanmamıştır ve bunu yapmak, bileşiğin kan dolaşımınıza ulaşmadan önce diğer, potansiyel olarak zararlı maddelere parçalanmasına neden olabilir. Bu durum psikoaktif etkilerini azaltabilir veya değiştirebilir. Uygulama yolu ilacın emilme ve metabolize olma şeklini değiştirdiğinden, mephedrone'un içildiğinde etkileri tahmin edilemez. Bu durum etkilerin düzensiz bir şekilde başlamasına yol açarak dozajın kontrol edilmesini zorlaştırabilir ve aşırı doz riskini artırabilir.

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Burada listelenen güvenlik bilgilerini bilmeden önce bir kez denemiştim. Kesinlikle yaktım, acele ettim ama burundan çekmeye benziyordu ve o kadar uzun sürmedi, başım ağrıdı, (muhtemelen beyin kanseri oldum @armanimani haha) aptalcaydı, yapmayın lol

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Bu yazı beni snorting hakkında daha fazla düşünmeye sevk etti! Ve tamam, şu anda tamamen burnuma çekiyorum ama bunun yine de iyi ve 'konuyla ilgili' bir ipucu olduğunu düşünüyorum!

Her zaman sadece TEK bir burun deliğini kullanmaya çalışın, bunu 'Sihirli Otobanınız' yapın ve diğerini nefes almak, rahat yaşamak vb. için serbest bırakın.
Bunu yapmak benim için birkaç şey yaptı;
Çok erken tekrar doz vermek için çok iyi, saati beklemenin zor olabileceğini kabul ediyorum... Sihirli Otobanım hala kızgınsa, belki de şimdi oraya daha fazla şey sokmaya çalışmanın zamanı değildir(?) "Harika İş Kurt!"

Evdeyken apartmanda rastgele burnunu çekip duran SO'nun şüphelenmesi daha az olası!

Her zaman aptal bir ağız soluyucusu olmayacaksın!

Aşağı indiğimde burun deliklerim ne kadar temiz olursa olsun Magic Highway'im her zaman tekrar alevlenmeye başlar (eminim o tatlı tatlı Miyav Miyav'dan daha fazlasını istiyor) Ama bu boku deneyen herkesin bildiği gibi, uyku yok... BROOKLYN'e kadar! (ya da kabaca 5-6 saat sonrasına kadar) bu yüzden gün için ne zaman duracağımı planlamam gerekiyor. Tek burun deliğim açıkken gerçekten uyuyabiliyorum ve bu iki yüz deliğinin aynı anda tıkanması kabusunu hayal bile edemiyorum... Kendimi tanıdığım için 'siktir et' diyeceğimden ve sadece onları açmak için biraz daha çekeceğimden eminim, bu yüzden temelde muhtemelen bir daha asla uyuyamam.

Yıllar önce burun spreyine bağımlıydım ve çok kötüydü, sadece birkaç kişi bu dehşeti yaşamak isterdi. Sadece burun deliklerinizi açmanın tıbbi etkisi için her iki saatte bir bir şeye İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZU hayal edin. Bunun geçmesi iki hafta falan sürüyordu. UYARICI BURUN SPREYLERİNDEN UZAK DURUN! (başka nedenleriniz yoksa? ;) )

Bugün için benden son ipucu: saf tuzlu su (Arm & Hammer'ın harika bir ilaçsız olanı var) burun spreyi, kalan ilaç tadını temizlemek için 'hareketten' yaklaşık otuz dakika sonra çok faydalıdır, sonra bir sonraki çizgiden yaklaşık yirmi dakika önce plan yapmaya çalışıyorum ve tekrar burun spreyi kullanıyorum, hissedebildiğim fark şaşırtıcı ve çok yararlı, ikincil yüz solunum cihazınız yukarı bakacak ve size teşekkür edecek!

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Eğer Suicide Squad'ın şefiyseniz

Deneyin