Kenevirin Yasallaştırılması ve Almanya - (hiç) bitmeyen bir aşk hikayesi mi?

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
679
Deals
65
Görünüşe göre zamanı geldi :) Almanya'da yabani otların legilizasyonu masada ve politikacılar tüketici AMA aynı zamanda ekonomik bakış açılarından potansiyel gerçek hayat çözümlerini tartışıyor.

Mevcut planın artılarını ve eksilerini ve karaborsa üzerindeki potansiyel etkilerini tartışalım!

👇👇

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Reaction score
113
Deals
53
Polonya'da yaşıyorum - burada iyi/kötü uyuyamıyorsanız doktordan TIBBİ SINIF ot alabilirsiniz ve bu çok faydalıdır = uyku sorunları olan tanıdığım insanların iyileşmeye çalıştıklarını hatırlıyorum ama sokak otu onları daha da berbat ediyordu. Şimdi sadece Kliniğe gidebilir, konsültasyon için 50 EURO ödeyebilir ve iyi, laboratuar testli ve temiz ot için makbuz alabilirsiniz.
Umarım bunu yasal hale getirirler, böylece insanlar normal kontrol edilmiş ot içebilir ve kötü bir şey olursa ambulans çağırabilirler.

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
679
Deals
65
Bu çok önemli!

Uyuşturucuya karşı savaşın başlamasına neden olan yanlış ve korkuyla yapılmış tanımlamaları düzeltmenin zamanı geldi!

Psykovsky

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Er ya da geç bunun olması gerekiyor.

Ben ot tüketicisi değilim, ancak Almanya'daki tüm ot kafalılara bunu diliyorum.
Özellikle de bu Avusturya'da da gerçekleşecek ve daha liberal bir uyuşturucu politikası hepimize yardımcı olacak.

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
679
Deals
65
Artık insanları sadece ot içtikleri için cezalandırmamanın zamanı geldi.

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Reaction score
50
Pus tadı ile bira olacak)