Carolina Chemical ve PN2P - Gerçek Olamayacak Kadar İyi

tullamoredew

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Merhaba,

Yeni başlayan biriyim ve ilk laboratuvarımı kuruyorum (yalnızca kişisel kullanım için). Meth'ten daha basit göründüğü için speed yapmayı düşünüyorum. içeriklere baktığımda, PN2P en tartışmalı reaktif gibi görünüyor. Bu maddeyi satın almanın ve bulundurmanın yasal olduğunu biliyorum, ancak satın alırsam bazı kaşları kaldıracağımı hayal ediyorum. Carolina Chemical'ın bu maddeyi ürettiğini ve sattığını görüyorum, ancak gerçek olamayacak kadar iyi görünüyor. Onlardan satın alma deneyimi olan var mı? Sanırım bunu satın almanın en güvenli yolu başka birinin benim için satın almasını sağlamak ve onların adresine göndermek. PN2P tedarik etmenin başka yolları nelerdir? Burada nasıl yapıldığına dair bir video gördüm, ancak nedense bunun için gerekli malzemeleri elde etmek PN2P'nin kendisinden daha zor.

İşte PN2P için Carolina Chemicals web sitesi sayfası:

Her türlü katkıya açığım.

Teşekkür ederim,

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
P2NP'nin yasak olduğu hangi ülkede yaşıyorsunuz?

tullamoredew

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
@HEISENBERG - ABD'deyim, bu yüzden satın almak ve bulundurmak yasal, ancak kanun uygulayıcıların ne kadar yakından izlediğini söyleyemem. Muhtemelen burada piyasadan satın alacağım, sadece güvenilir bir ABD satıcısı bulmam gerekiyor. P2NP'yi Carolina Chemical'dan satın alma fikrini seviyorum çünkü bu işi profesyonelce yapan yasal bir işletme, dolayısıyla saflığına güvenmek kolay. Sülfürik asit ve Buzul asetik asit gibi diğer raegentleri de clearnet üzerinden satın alabilirim. Benim asıl endişem darknet'te dolandırılmak.

jessejames122669

See my products
Seller
Solutions
1
Reaction score
40
Deals
3
Burada yasal olduğuna emin misiniz? Eminim onların listesinde vardır. Tekrar kontrol etmem gerekebilir.

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
33
Pahalı asf Polonya'dan satın alın 200$-250$ yeniden satıştan kilo, kendiniz yaparsanız nitro, benz, asetik ve butilaminden 100-150$ kilo.

Rxnarian

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
IKR? 100g 50'den satıldığını gördüm, sonra 125'e yükseldi. Kız arkadaşının yaptığı çöpleri satan zavallı bir hobi sitesi, sanırım adı BESTY. Harika bir iş olduğunu düşünmüştüm, kayboldu 🔨 geri dönmeyecek, Sri Lanka koka bitkileri EBay gibi. Kimin NaBH4 euro dolar 2000 2800 kg aldığı gibiydi. Amerika banknotları, Antiller guldenleri değil, euro / ABD dolarına geçmeyi unutun, bir kovboy kömür madencisi olarak kişisel bilgiler oradaki tek iş.
Hg(II) Cl diğerlerine bakın ama sadece bir kez diyor. İkinci yok!
Çünkü o zaman piyasada değil, çünkü genellikle parayı sever. Hepsini satın al! Birkaç yıl içinde taşınmak zorunda kalabileceğinizi biliyormuşsunuz gibi! Meşru insanlar bunu sarı pigment veya borhidrür olarak kağıt ağartıcı olarak kullanmadığınızı bilir.
Genellikle acemiler veya dikkat çekmek istemezler, bu yüzden sıfır bilgi, sokak adı değil, p2p özel adı olarak adlandırılır. n2prop, bir Wikipedia girişi ise belki Google yanıtı olarak listelenmiştir. Beta metil-metilasyon β-nitropropen, cis-ortho blah blah Yunan harf numarası
trans-beta-Metil-beta-Nitrostiren
(2-Nitro-1-propenil)benzen, IUPAC alternatif CAS#, Çin'deki kadın NaBH4 satamayacağını söyledi, çünkü diğer insanlar gibi, hayır hiç yasak değil. Listelenen kullanımlar elbette, dedi ki ne için kullanıldığını biliyorum, farklı neden NEDEN!
Büyük bir reaktör alırdım 550 yasal, yasal programsız da farklı, 6,000 programsız öforik bacaklar daha az istismar. Açık bir mağazanın tek bir şey satması gibi, susturucular, otomatik görme cihazı, açıkça yasadışı bir şey yapıyor ama yeni bir ürün olarak listeleniyor. GPS hava etiketi. Eğer Batı polisinin bir şey bildiğini bilmeseydik STEM doğru olurdu, metamfetamin olması daha muhtemeldi. Bu rotayı kullanan bir sürü insan gibi, teslim aldığını söylüyor. Güvende olmak için daha sonra ortaya çıkar. Bunu sen mi sipariş ettin? Nedenini sor, eğer gelirse eşleşecek başka bir şey olmasa iyi olur, notlar.
BMK PMK ethylglycidate 1-25 kg, Naloxone, substituted diphenyls, levo'yu nereden bulabilirim? İsim numarasını bilmiyorum. Superlabs 2-3x fiyat Carolina ham olduğunda şaşırtıcı uyarıcılar yapılır. 600-1000 ABD 80 mg Amfetamin Sulf/Phos bu p2np fiyatına yakın süper ucuz olmalı. Finaller dışında sokakta bir pazar değil. Umarım bize haber verirsin. Eskiden birçok tanımlama vardı. İhtiyaç setleri artık kağıt gezisi yapamıyor pencere yakında imkansız. Hint-Hindistan emaneti yok Çin-Çin diğerleri çok uzakta ucuz. Polonya sık sık ve makul şeyler aldı, hırsızlık değil. Kredi kartını emanet eden veya tavsiye eden Polska var mı? Site. İnsanları aramak kesinlikle kabataslak görünüyor. Daha sonra silin. Kg kaynak postaları 2 kg'ın altında kullanılırsa, gümrük vergisine tabi değildir, ücretsiz numuneleri rahatsız edemez. Teorik olarak tonlarca kimyasal almayı seviyorum, tüm faydaları iptal ettim, hayatım boyunca hiç kullanmadım, çünkü teşhis kondu. Yurtdışında yeni, Hindistan ucuz ama bir çağrı merkezi düşünün ve önce ganimet göndermeyin. Yasal görünüyor, düzenlenmemiş almak için on yer kullanmalıyım.