• Bine ai venit în secțiunea românească a forumului. Nu uitați că postarea contactelor (jabber, telegram, signal și altele) va duce la un ban permanent! Dacă vă decideți să cumpărați sau să vindeți ceva fără a folosi escrow și pierdeți bani, nu vă vom putea ajuta.

Cannabinoids Caut colaborator Substanta / romanya'da 5cl tedarikçisi arıyorum

Celdren

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Romanya'da satın almak için bir madde arıyorum, muhtemelen bir teslimat ortağı. İlk kez bir canavar istiyorum ... Son zamanlarda çok fazla isabet alıyorum, güney Romanya'da bırakacak birine ihtiyacınız varsa bana PM atın.
Romanya veya bulgaristan'da satın almak için 5cla arıyorum

Deadmatch15

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Reaction score
0
Pm (SonGoku) Kişileri kullanamayacağımı unuttum... ve banlandım...

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Elbette yardımcı olabiliriz

IronChef

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Profilul lui SonGoku apare ca "Bu kullanıcının profili mevcut değil."

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
30
Hollanda'dayım sizi% 100 emin biriyle temasa geçirebilirim, kendim denedim!!!!İlgileniyorsanız bana yazın!!!! 5 gün içinde eve dönün!!!

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Intr-tr-adevar daca iei f2f de la cine nu trebuie e foarte usor sa iei gherla. Bir keresinde 500 lei verdim ve 1.5g almam gerekiyordu, adam gitti ve hiç gelmedi xD. Şimdi daha iyi olup olmadığını görmek için biriyle konuşuyorum ve her şey yolundaysa size haber verebilirim.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
278
Başka birinin böyle yaptığını gördüğümde anında 3-4g hediye ettim, kendime izin verdiğim ve ara sıra otla pae'nin tadını çıkarabildiğim için çok memnunum. Bir kenara, kendiniz yapmamak için çok basit ve kar, güneş ışığını ay ışığıyla karşılaştırmak gibi nispeten saçma bir şekilde yüksek. Kolay yapılması daha az tehlikeli olduğu anlamına gelmez, bu ne kadarını üstlenmek istediğinize bağlıdır.

sirAndy

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Bir ortağınız mı var?

Celdren

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
hala güney romanya'da bi̇ri̇ni̇ ariyorum

sirAndy

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Ve ben hala Romanya'nın güneyindeyim.

Luchy777

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
caut substanta si eventual colaboratori , sunt in centru romaniei, la noi preturile sunt absolut exagerate pe canabinoizi , 3g de ceai gata preagatit ajunge la 500 lei !!!
pm me

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
30
:oops: Craiova'dan bir adam bulduğumu ve bana naftalin gönderdiğini biliyorum, bu arada Hollanda'da yaşıyorum....eu Hollanda'dan Romanya'daki biri tarafından gönderilen numuneyi ödemek için 3 hafta içinde kabul ederseniz 5cl eski bir kaynağım var ve
Size yazdıktan sonra numuneyi eve göndermek için 2 hafta içinde sizinle iletişime geçeceğim 300 lei isterseniz size 1,5 g saf 5cl göndereceğim ve benim gibi doğrudan koymak için değilseniz size sigara baharatının nasıl yapılacağını öğreteceğim!!!!

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
30
Eğer başka bir iş istiyorsanız, buluşalım ve size nasıl yapıldığını göstereyim, yarı yarıya ödeyelim, tarif bende, tarif sahibi adam ve teklif sahibi Çinli...

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
30
Ama benimle tanışmak istiyorsanız, güvenliğim için ülkeden ayrılana kadar hiçbir şey alamayacağınızı bilin!