En ucuz filtre maskesi ve güvenlik ekipmanı?

1019er

Don't buy from me
Resident
Reaction score
46
Hey, Amazon'da 4mmc sentezi için banka hesabımı bozmayan ne tür bir gaz maskesi ve güvenlik ekipmanı önereceğinizi bilmek istiyorum?

İyi bir filtreleme sistemine sahip bir yetiştirme kutusu, güvenlik eldivenleri ve bir yangın ayırt edicinin yanı sıra, bir gaz maskesine, güvenlik gözlüklerine ve belki de bir tuluma ihtiyacım var.

Maske için p3 filtreli bir sürücü x-plore uygun mu?
Yoksa daha iyi filtreler ve ucuz maske de kullanabilir miyim?

Gözlük ve tulum için Amazon'daki en ucuz seçeneği tercih edeceğim.

Herhangi bir ipucu veya öneriniz var mı?

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Reaction score
64
DCM kanserojendir, laboratuvar önlüğü ve ölçüm cihazı satın alsanız ve her şeyi dışarıda yapsanız iyi olur (apartmanlarda değil elbette) yoksa her metali paslandırmak istersiniz, komşularla sorunlar vb.

1019er

Don't buy from me
Resident
Reaction score
46
Tamam teşekkürler, bir yetiştirme kutusunda veya belki bir kulübede açık havada yapacağım.
Yetiştirme kutusu için uygun bir filtre nedir? Ve sadece cam ekipman kullanacağım yoksa evimde davlumbaz olmadan 4mmc pişirirsem her metal paslanmaya başlayacak mı demek istiyorsunuz?

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Reaction score
64
her şey hcl'den paslanacak, bu biraz intihar bile, dışarı çıkın ya da yapmayın, kokuyor ...

1019er

Don't buy from me
Resident
Reaction score
46
Teşekkürler, öğrendiğim iyi oldu, pasın bu kadar tehlikeli olduğunu bilmiyordum.

Bu yüzden ihtiyaçlarıma uygun bir açık hava mutfağı planlamam gerekecek. Paketlemesi ve açması kolay. Bu yüzden pahalı bir yüz maskesi, karıştırıcı ve ısıtma plakası için bir pil takımı ve kiri uzak tutmak için bir tür çadır gerekli olacaktır.

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Reaction score
64
Etrafında insan olmayan bir viliage kiralayabilirseniz, 2-3 gün boyunca bahçede kolayca yapabilirsiniz, 50-100 kg'lık bir parti mümkündür, sonra sadece buharlaşır, yeni işlere başlıyorum, size kimyasal atacak bir adamla bağlantı kurabilirim özel şenel, kırmızı flaged almayacaksınız ve uzun süre yapabileceksiniz, ve sadece bu değil ve fiyatlar NL / PL'den bile daha ucuz

1019er

Don't buy from me
Resident
Reaction score
46
Pls bana bir plan tedarikçisi ile vur!