• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Methamphetamine PIKO nedir?

Methamphetamine

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Reaction score
6
Burada küçük bir anket yapmak istiyorum. Hiçbir cevabın yanlış olmadığını vurgulamak isterim, sadece kişisel deneyiminiz ve görüşünüzle ilgileniyorum, bu nedenle diğer kullanıcıların cevaplarından etkilenmeyin.

Sizin için "Çek piko "sunun ne olduğunu tanımlayın.
Benim için farklı kalite, renk ve saflıkta metamfetamin (kimyagerin becerisine bağlı olarak, argoda "varic" olarak adlandırılır), ıslak crack şeklinde satılan, iyodofosfor indirgeme yoluyla (sözde) efedrinden yapılan, çoğunlukla küçük ev bira fabrikalarında veya orta ölçekli organize bira fabrikalarında.
En iyi numuneler beyaz, genellikle sarımsı ila altın renginde, en kötüleri ise kahverengi veya pembedir.

Cevaplarınızı dört gözle bekliyorum!

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
19
Biraz d gönderin:

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
11
Ve ben, bir damar içi kullanıcısı olarak, sarı rengi her zaman sevmişimdir. 😋

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Reaction score
6
Fuj strelec

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
3
Sarı kahverengi kırmızımsı mavi parıldayan meth'i nereden bulabilirim birileri hala eski günlerdeki iyi şeyleri yapıyor olmalı t

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
29
(Ceske) piko ile ceskej pernik'i kastediyorum. Yani Meksika'daki karteller tarafından pişirilen rasemik bir kristal değil, (yazdığınız gibi) bir Çek tarifine göre uygun bir dur-kalk d-meth. Karışımları veya renkleri bilmiyorum, beyaz kristallerim vardı ve tam bir patlamaydı.

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
3
Kesinlikle, sarı veya mavi ışıltılı gibi şeffaf olanları biliyorum, her hafta farklı bir şey vardı ama her zaman harika ve gerçekten güçlüydüler, yine böyle bir şeye ihtiyacım var.

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
3
İyi ve son derece güçlü Piko artık kimsede yoksa ya da artık zor bulunuyorsa, nasıl üretileceğine dair kesin sentez talimatlarına kimse sahip değil mi?

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
11
Bu kitap halen Çek Cumhuriyeti'nde yaygın olarak üretilmektedir. Ayrıca tam "Çek usulü" için de minnettar olurum.