Koketilen sentezi ex vivo

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Merhaba!
Hepimiz kola ve alkolün vücutta koketilene dönüştüğünü biliyoruz. Bu çok daha kardiyotoksik ve sağlıksız. Ancak benim sorum şu; kokaetileni toz haline getirmenin yolu nedir? Bunu buldum:
"Vücut dışında yapmak nispeten basittir. Birkaç damla hcl ile susuz etanolde çözündürmek ve geri akıtmak işe yarayacaktır"

Kendim deneyemedim. Bu sadece varsayımsal araştırma içindir

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Kısa bir süre için ülkemde (Güney Afrika) koka çayı satın alabiliyordunuz. Çok hafifti, aslında rooibos çayı IMO (burada sıklıkla içtiğimiz kafeinsiz çay) ile karşılaştırılabilir. Hiçbir şekilde uyarıcı değil, aslında oldukça rahatlatıcı ve içmesi çok kolay.

Yaklaşık 20-30 poşet çay aldım ve bunları bir şişe votkanın içine koydum, bu da oldukça güçlü bir koketilen yaptı, bu da en azından bana biraz uyarım sağladı.

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Başka bul>
Transesterifikasyon>
Kokain HCl'yi mümkün olduğunca kuru etanol içinde, etanolün damıtılabilmesi için ısıtılmış natriyumetoksid ile birlikte ısıtın (70 ila 75 santigrat derece)
Daha sonra etoksiti natriumhidroksite parçalayacak su ekleyin. Etanol buharlaşır ve geriye kalan ürün koketilen olur.

Ayrıca benzer şekilde susuz alkol ve asetik asit içinde ısı ile de yapılabileceğini okudum.

Henüz deneyemedim!

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Yine de kalp için gerçekten kötü!

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Doğru, ancak kombinasyonun vücudun içinde yeni bir madde oluşturması ilginç. Yani bunu dışarıda yapmak ve hidroklorik tuz olarak elde etmek kimyasal bir başarı olacaktır
Ama evet, uyuşturucu kötüdür.