Kokainin yeniden kristalleştirilmesi

Oscargreed123

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Saf kokain alabiliyorum, ancak taşınma şekli nedeniyle orijinal sedefli formu veya 'balık pulu' görünümü bir zamanlar olduğu gibi değil. Daha donuk mat beyaz bir görünümü var ama çok iyi. Daha çekici görünmesi için onu nasıl yeniden kristalize edebilirdim? Karşılaştığım bazı fikirler var ancak bunlar hakkında bazı görüşler almak istiyorum.
1. Asetonla yeniden kristalleştirme.
10 g kokaini öğütün ve bir behere koyun, ardından 40 ml aseton dökün. Kokain asetonda çözünmeyecektir, bu nedenle kokain çözünene kadar damla damla su ekleyin. Daha sonra mikrodalgayı %50 toz üzerine koyun ve karışımı her seferinde 30 saniye ısıtın ve beherde kokain tekrar oluşmaya başlayana kadar karıştırın. Daha sonra oda sıcaklığına kadar soğumaya bırakın ve ardından dondurucuya koyun. Fazla sıvıyı süzdükten sonra kokaini kurumaya bırakın.
2. Etanolün yeniden kristalleştirilmesi
Bir behere 40 ml kokaine 10 g etanol koyun ve etanolün çoğu buharlaşana kadar ısı lambalarının altında bırakın, ardından kokaini bir gece boyunca havada kurutun.
3. Asetonla yıkama
Basitçe 10 g kokaini 40 ml asetona bir behere koyun ve karıştırın, ardından fazla asetonu süzün ve bir plaka üzerinde bırakıp kurumaya bırakın.
4.a/b ekstraksiyonu ve ardından a'ya geri dönüş
Kakaoyu suda çözdükten sonra kokain bazı çözeltiden çıkana kadar damla damla amonyak ekleyin ve ardından kokain bazını suyla durulayın. Daha sonra kokain bazını eterde çözün, ardından kokain hcl çözeltiden çıkana kadar 1:1 oranında hidroklorik asit ile karıştırılmış aseton ekleyin ve ardından süzün ve kurutun.

Orijinal balık pulu görünümünü elde etmek için en iyi yöntemi arıyorum lütfen herkes.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
Kokaininizi sadece bu şekilde saflaştırabilirsiniz. Diğer yöntemler işe yaramaz. Ama balık pulu görünümü elde edeceğinizden emin değilim.

Oscargreed123

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Tamam teşekkürler, ürünü saflaştırmaya çalışmıyorum çünkü olabildiğince saf olduğuna eminim ama sadece daha iyi görünmesini sağlamaya çalışıyorum ama teşekkür ederim.

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
19
3. ve 4. her ikisi de işe yarayacaktır. Yardıma ihtiyacınız olursa bana bir mesaj yazın.

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
11
Bu yöntemi deneyen oldu mu? Kulağa ilginç geliyor ve bana bir yağdan amfetamin üretmeyi hatırlatıyor, ancak balık pulu görünümü sadece hcl'yi filtreleyip kurutarak mı gelecek? Ayrıca hız üretimi kadar koku üretip üretmediğini bilen var mı?

Ve bu forumda eterden bahsederken tam olarak ne kastediliyor? Google eterin belli bir grup kimyasalı tanımladığını söylüyor ama hangisi doğru?

Örneğin sokaklar için kokainimi keserken asetonla karıştırıyorum ve gereken tüm katkı maddelerini ekliyorum, fazla asetondan kurtuluyorum, sonra yeterince iyi görünene kadar fırına koyuyorum (yaklaşık 50-60 santigrat derece). Sağlam bir kayam var ve genellikle kokainin davranması gerektiği gibi davranıyor, ancak balık pulu görünümüne yaklaşamıyorum.