Kokain kullanımı.

endingcart

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Merhaba.
Kokaini merak ediyorum ve denemek istiyorum. Ancak, gerçekten bir bağımlılık geliştirmek istemiyorum. Bağımlı olmamak için her kullanım arasında ne kadar zaman olması gerektiğini söylersiniz?
Teşekkür ederim.:)

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
201
Selamlar. Bu hem çok basit hem de çok karmaşık bir soru. Belirli bir kişinin bağımlılık geliştirmeyeceğini garanti eden kullanım aralıkları için net bir norm yoktur. Öte yandan, kullanım ne kadar sık olursa risklerin de o kadar artacağı açıktır.

Benim görüşüme göre, yaklaşık ayda bir kullanım sıklığı az çok ağırlıklı bir referans noktası gibi görünüyor. Yine de birçok insanın bu yaklaşımı çok nadir bulacağından eminim.

Bu maddeyi hiç denemediyseniz, bu konuyu mutlaka okuyun.

endingcart

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Çok teşekkür ederim. Sanırım biraz daha dikkatli olacağım ve aşağı yukarı ayda bir buçuk kez kullanacağım. Ayrıca, saflık testlerinin yasadışı olduğu bir ülkede mümkün olduğunca saf olduğundan emin olmak için bana bazı yollar verebilirseniz kesinlikle minnettar olurum.
Tekrar çok teşekkür ederim.

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
201
Burada bu konuya adanmış bir konu var. Belki de test için reaktifleri kendiniz yapma seçeneği vardır

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594
'Çok nadir' derken aralığın çok uzun olacağını kastediyorsanız, 1 ayın bile oldukça dar olduğunu düşünüyorum.

Kokainin bir bağımlılık veya sıklık geliştirme olasılığını azaltacak şekilde tüketilmesinden bahsederken, her 3 ayda bir kullanımın daha mantıklı olabileceğini söyleyebilirim çünkü beyin ve vücut maddelerin sık kullanımına çok hızlı alışıyor ve bir ay kesinlikle bir alışkanlık oluşmasına yol açabilir IMO

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
201
Mesele de bu, başı ve sonu olmayan bir konuşma. Size de öyle geliyor, bana da öyle geliyor. Ve ikimiz de haklı olabiliriz. Yukarıda da belirttiğim gibi, belirli bir kişide bağımlılığın gelişmesi genetikten çevredeki insanlara kadar bir dizi faktöre bağlıdır.

Ancak kokain kullanmak isteyen kişiye, her şeyin yolunda gitmesi için bunu ne sıklıkla yapması gerektiğini söyleyin - 1 veya 3 ayda bir ve ayıklığı sürdürmek için hangi seçeneği daha gerçekçi algılayacaklarını görün

alterego

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Bir bağımlılık yaratmak için sadece "alt madde kullanmaktan" daha fazlası vardır.
Ve bir de "bağımlılığı ayakta tutmak" var.
Sosyal faktörlerin bir kombinasyonu, kendinizi içinde bulduğunuz durum, maddeyi kullanma nedeniniz, %5 genetik aile ile ilgili, ...
Bu konuda en iyi video bende var ama Hollandaca.
İsterseniz youtube linkini gönderebilirim. Bağımlılık, tedaviler ve tuzaklar hakkında (bu tıbbi sahnede 40 yıldan fazla süredir bulunan bir psikiyatristin videosu)

endingcart

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Eğer gönderebilirseniz çok iyi olur. İngilizce altyazılı olursa daha da güzel olur. Teşekkür ederim!

alterego

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
evet şanslısın, kontrol ettim ve İngilizce çeviriyi kullanabilirsin.
bunu yeni bir konuda yayınlayacağım (çünkü1 çok fazla bilgi ve başkalarıyla paylaşma ihtiyacı hissediyorum, başka hiçbir blablabla gibi değil, ama gerçek ayrıntılı sunum)

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
156
Maddeyi seviyorsanız ayda bir planına uymak zor. Neden kokain denemek istiyorsun? Bence başlamak için bile yanlış motivasyonunuz var.

endingcart

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Sadece nasıl hissettirdiğini merak ettiğim için hemen hemen her maddeyi deniyorum. Hiçbirini iki ya da üç kereden fazla kullanmadım, eroin, fentanil, esrar, Speed. Hiçbirini iki kereden fazla denemedim ve şimdi kokaini merak ediyorum.