Kodein ekstraksiyonu sorusu lütfen cevaplayın

Kingass123

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
soğuk su i̇le ekstrakte edi̇len kodei̇n toz hali̇ne dönüşebi̇li̇r mi̇, dönüşürse yöntem hangi̇si̇di̇r

Kingass123

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Aradım ama nasıl toz yapılacağını bulamadım, sadece nasıl çıkarılacağını buldum ve bunu zaten biliyorum

Kingass123

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Bana verdiğiniz bağlantıyı da buldum, ancak tozun nasıl yapılacağını söylemiyor

In2Deeep

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Çocuk Tam bir NEWB RN gibi görünmemeye çalıştığını tahmin ediyorum ama.....pek iyi görünmüyor Kodein suda çözünebilir, yani onu ezdiğinizde ve çözünmesi için az miktarda su ile shot bardağınıza koyduğunuzda ve sonra parçaladığınızda karıştırın ve sonra neredeyse sulu olana kadar dondurucuya koyun, sonra shot bardağınızı çıkarın, kireçli bir tabaka ve görünür bir tabaka bırakarak kendini ayırmış olmalıdır. Annenizin mutfağında bulabileceğiniz herhangi bir peynir bezini alın ve lastik bir bantla elinizdeki diğer bardağın üzerine koyun ve ardından dökün, isterseniz bu adımı tekrarlayın, sonra kalan beyaz gakk'ı top haline getirin veya tedarikiniz bittiğinde yağmurlu bir gün için saklayın ve bir ghetto durulama yapın..... her neyse boka geri dönelim SMH O zaman ya kalan berrak ila sütlü kodein Tozunuzu alır ve sonra ya kendi kendine buharlaşmasına izin verir ya da üzerine biraz ısı koyardım ama ne olursa olsun toz almak istiyorsanız Kodein çekmeyi düşünmeyin akıllıca değil tamam sadece bilginize bu boku bir Mountain Dew'e atın ve biraz karavan parkı yalın !!!!