Ticari ölçekte D-METH üretimi?

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
10
Ticari ölçekte D-METH üretimi için en iyi yöntemin hangisi olduğunu bilen var mı?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Şüphe uyandırmadan tüm kimyasalları elde edebileceğiniz yöntem.

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
10
Yanıtınız için teşekkürler.

Diyelim ki tüm ana kimyasallara karaborsa yoluyla ihtiyacım olan miktarda çok iyi erişimim var.

En iyi yöntem ne olurdu?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
66
En iyi yöntem diye bir şey yoktur. Hollandalıların mdma'yı nasıl ürettiklerine bakın, süreçler aynıdır, belki bazı küçük farklılıklar olabilir.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Kimyager olmayan bu kişi için Nagai yöntemiyle efedrin/ psödoefedrin indirgemesi
Çünkü E'den M'ye geçmeden doğrudan gider (yani ara madde yok ve tek pot) hidroiyodik asit ve fosfor yöntemi olarak da bilinir. Bir kimyagerin ne diyeceğini merak ediyorum.

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
10
Nagai yönteminin İyot+Kırmızı Fosforür yönteminden farklı olarak İyot yerine Hidroiyodik asit kullandığını düşünmekte haklı mıyım? Dolayısıyla İyotun Kırmızı Fosfor ile reaksiyona girerek Hidroiyodik Asit oluşturma adımını atlıyor mu?

Nagai yönteminin çok kg'lık partiler için uygun olduğunu söyleyebilir misiniz?

Nagai yöntemi hakkında çok fazla yazı görmedim

Last edited:

Raz

Don't buy from me
Resident
Reaction score
25
E'den M'ye doğrudan geçiş yoktur. Arada iyodoefedrin vardır. HI kendi başına Kırmızı Fosfora ihtiyaç duyar, böylece Efedrin veya Psödoefedrin M'ye dönüştürüldükten sonra geri dönüştürülebilir. Bu nedenle, hangi yolla yapılırsa yapılsın, HI ile başlayarak veya reaksiyon sırasında yaparak (Latincem iyi değil, bu yüzden in situ demeyeceğim) iyodu hidroiyodik aside dönüştürmek için bir fosfor formu kullanılır.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Bu HI/P için reaksiyon mekanizması değildir. Bu belgeye göre asla bir iyodür ara ürünü değildir.
Hidroiyodik asit hidrojen iyodür+H20'dir. Belirtildiği gibi HI/P ve Nagei yöntemi sadece Hi'nin nerede ve ne zaman yapıldığı konusunda farklılık gösterir.
Reaksiyondaki fosforun rolünün, Hidrojen ile birleşerek HI'yi geri kazandıran I'nın geri dönüşümü olduğunu öğrenmek için Bu belgeyi okuyun, aynı zamanda Bu belgeyi ve bir tane daha var ve belki bir final için bu belgeyi okuyun

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
10
İkinize de teşekkür ederim. Çok bilgilendirici. HI/P rotasını kullanarak gerçek bir adım adım sentezi nerede bulabilirim?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Yukarıda verdiğim bağlantılarda birkaç tane var. Rhodium arşivi, bağlantılarımdaki Erowid'de barındırılıyor ve aynı zamanda arama yapılabilen bir forum arşivi olan "The hive" arşivini de barındırıyor, ayrıca TheVespiary. Org'da her ikisinin de aynası ve kendi kimya forumu var.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Bu yöntemi basitliği ve %95'e ulaşabilen verimi nedeniyle seçtim, ancak bunu yalnızca kendime diğer 10 yöntemi öğretirken kullanacaktım. Energizer pillerinden lityum ve hazır soğuk paketlerden amonyum nitrat (diğer amonyum iyon kaynakları da kullanılabilir) kullanarak 1 litrelik bir soda şişesinde çalkala ve pişir tarzı bir tarif var, bu benim gizlilik için tercihim. Reaksiyon sırasında mühürlenir, böylece koku olmaz, laboratuar malzemesi olmaz, ısıya ihtiyaç duymaz, lier soda şişesi göze çarpmaz.....

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Hipofosfor asit iyot ve eph/ sözde sentez

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Buradaki sorun, büyük miktarlarda eph veya pseudo

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Prekürsörler mevcut değilse ticari ölçek için uygun olmayacağını biliyorum. Ama tamam iyi bilgi teşekkürler.

mark82green

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Hey çocuklar, hipofosfor asit iyot ve ephidrene kullanan yöntemle ilgili bir konuda tavsiye almak mümkün mü? Tüm bu bileşenlere büyük miktarlarda sahibim ve bu yöntemi yıllardır kullanıyorum, ancak her zaman psödoefedrin kullandım, şimdi efedrinim var ve araştırdığım her şeyden bana daha güçlü bir indirgeme yapmak için asit ve iyot miktarını artırmanız gerektiğini söylüyor:1:1 yerine 1:2:2 ve hatta 1:3:3 1 kısım efedrin 2 iyot 2 hipofosforlu asit efedrin kullandığınızda burada bana az önce bahsettiğim malzemeleri kullanarak bir yöntem hakkında net bir anlayış verebilecek biri var mı lütfen

PNicole

Don't buy from me
New Member
Reaction score
28
Efedrin tedarik etmek zordur. Daha önce başa çıkılması en zor ve en sorunlu prekürsör olmuştur. Alt kısmı tağşiş edilmiş 25 kg'lık varillerle ilgili birkaç hikâye biliyordum ve bu durum her yönden yankı uyandırmıştı.

Belki de bugün durum 2004-8'dekinden farklıdır? Uygun efedrine sahip olduğunuzdan eminseniz ve ekonomik olarak uygunsa, bu kesinlikle daha büyük ölçek için en kolay yöntemdir.

O kadar emin değilseniz, P2P'ye gidin