• Bienvenido a la parte española del foro. ¡Recuerda que publicar tus contactos (Jabber, Telegram, Signal, etc.) resultará en un baneo permanente! Si decides comprar o vender algo sin usar una cuenta escrow y pierdes dinero, no podremos ayudarte.

Almeria İspanya'dan meslektaşlarım, kendinizi tanıtın !!!!

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
33
Bilim insanları olmasaydı bu laboratuvar ne olurdu?

Deneyimleriniz, bilginiz ve sorularınız topluluğumuza hayat veren temel bileşenlerdir. Bu yüzden sizi kendinizi tanıtmaya davet ediyorum.

Kimliklerinizin gizemini kesin ayrıntılarla çözmeye gerek yok; burada değer verdiğimiz şey kimyaya olan tutkunuz, endişeleriniz ve katkıda bulunma isteğinizdir. Bir karışıma bir reaktif eklediğinizi düşünün: tam formülünü açıklamanıza gerek yok, ancak reaksiyona ne katkıda bulunmasını beklediğinizi açıklayın.

Benim durumumda, ben güneyliyim ve yıllardır botanik meraklısıyım ve yakın zamanda tanıdıklarım arasında daha fazla sevgi yaymak için organik kimyaya geçtim.

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
Deals
3
merhaba!!! ispanya'nın güneyini çok seviyorum! özellikle Marbella, estepona, la linea de la conception, benim gibi çılgın insanlarla dolu zengin bir bölge ahahah çok güzel anılarım var, şimdi ispanya'da bir metropoldeyim iki ahah ispanyol değilim iyi konuşamıyorum ama neredeyse her şeyi anlıyorum! buradayım çünkü güvenilir olduğunu düşündüğüm birkaç forumdan biri, satışları ve ayrıca bilgiyi artırmak için

0'dan başlayarak organik kimya mı çalışıyorsunuz yoksa zaten bir şeyler biliyor musunuz?

ciaoo

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
33
Merhaba dostum, İspanya'da daha fazla ilgili tarafın olması her zaman bir zevktir.

Organik kimya hakkında bazı anlayış ve kavramlara sahibim ve kendi laboratuvarımı yavaş yavaş inşa ediyorum, umarım yakında yarattıklarımın bazı güzel resimlerini yükleyebilirim.

BuBu

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
i̇spanya'nin kuzeyi̇nden merhaba

Fizik geçmişim var ve şimdi her zaman ilgimi çeken bu kimya şeyini deniyorum, umarım bundan biraz para kazanabilirim....

genellikle pişirdiğim tek şey dmt, daha kolay bir şey yok. şimdi yeni şeyler denemek istiyorum.

Saygılarımla

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
33
İyi şanslar ve hobinizde başarılar.

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
33
DMT için formülünüzü başlıktaki herkesle paylaşın ve adım adım detaylandırmak istiyorsanız

BuBu

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
Dmt pişirin dedim ama bu daha çok bir ekstraksiyon, işte burada:

MIMOZA HOSTILIS KÖKÜNDEN DMT EKSTRAKSIYONU

MALZEMELER

- Kapaklı cam şişe

- Büyük tencere

- Huni

- Pyrex tipi cam tepsi

- Şırınga

- Termometre

- 50g mimoza hostilis kökü (toz haline getirilmiş çok daha iyi)

- 500ml damıtılmış su

- 12,5 g sodyum hidroksit

- 125ml benzin

PROSEDÜR

500 ml damıtılmış suyu şişeye ekleyin.

12,5 g sodyum hidroksiti her seferinde azar azar şişeye ekleyin.

Tüm sodyum hidroksit çözülene kadar karıştırın.

50 g mimozayı ekleyin ve iyice çalkalayın. En az 4 saat bekletin.

125 ml benzini ekleyin. İki katman oluşacaktır: üstte benzin ve altta mimoza.

Şimdi bir benmari yapalım. Şişeyi su dolu tencereye daldırın ve su sıcaklığı 40 ila 50 santigrat derece arasında olana kadar ısıtın. ASLA 60 SANTIGRAT DERECEYI GEÇMEYIN

İşlem sırasında, basıncı boşaltmak için şişe periyodik olarak açılmalıdır. Bu işlem 4 saat sürer. Bu süre zarfında dmt benzin içinde çözünür.

Soğumaya bırakın ve benzini şırınga ile cam tepsiye alın.

Tepsideki tüm benzin bittikten sonra tepsinin üzerini kapatırız ve 3 ila 5 gün boyunca dondurucuda bekletiriz. Günler geçtikten sonra, benzini çıkarın ve dmt kristallerini alın.

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Zippo için benzin kullanmak mümkün mü?

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
33
Büyük katkı, daha fazla FLOW vermek için varsa resim yükleyin

BuBu

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
😅Elimde hiç resim yok (bu şey şu anda dondurucuda), ancak bir dahaki sefere bazı resimler ekleyeceğim.
Ayrıca daha profesyonel bir ekstraksiyon yapmak için bir pdf kılavuzum var ve bu üretimi oldukça artıracaktır...

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
33
Bu harika, her şeyi toplulukla paylaşmak her zaman iyidir, az sayıda İspanyol'uz ama çok daha fazlası olabiliriz.

Que!

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
Selamlar hemşerilerim.
İspanyol göçmeni ve kimya meraklısıyım.
Op gibi güneyden.

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
33
Daha fazla meslektaşa sahip olmak her zaman bir zevk

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
33
Her zaman hizmetinizdeyiz

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
4
Merhaba arkadaşlar. Forumda yeniyim! Satıcılardan birinden PMK satın alan var mı!

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
100g marihuana nakliyesi konusunda deneyimi olan var mı?

tatoo

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Reaction score
1
Merhaba meslektaşlarım, burada nispeten yeniyim. Uzun zamandır kaliteli hızı nasıl ve nereden satın alacağımı arıyordum.
Marketlerde denedim ama sadece çok düşük kalitede buldum, yani aldatmaca olmadığı zaman.
herkese mersi selamlar

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
33
Elbette, forumda ihtiyacınız olan her şey var.

MojinoSurespot

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Hola paisanos,

Güneyliyim ama iş için kuzeyde yaşıyorum. Kaybettiğim başka bir hesabım olmasına rağmen forumda yeniyim. Kimya konusunda çok fazla deneyimim yok ama daha fazlasını öğrenmekle çok ilgileniyorum. İyi yıllarında eBay'den birkaç kilo P2NP satın aldım ve sonunda biraz çıkarmayı başarana kadar uzun bir süre onunla mücadele ettim. Umarım hepinizden çok şey öğrenebilirim ve zamanla tartışmalara bir şeyler katabilirim.

Hepinize selamlar!