Sağlık, Bağımlılık ve Zarar Azaltma Danışmanlığı

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
201
LNmMDPHTR8

Herkese selamlar!

Yönetimle görüştükten sonra, forumun bu bölümünde küçük bir danışma odası açmaya karar verdim.

Biraz kendimden bahsedeyim: Psikiyatri ve bağımlılık alanında uzmanlaşmış bir doktorum ve yıllardır bu alanlarda çalışıyorum. Deneyimlerime dayanarak, bağımlılıkla ilgili sağlık hizmetlerinde karşılaşılan başlıca zorluğun bilgi eksikliği ve bireyler arasında sisteme karşı kesinlikle haklı bir güvensizlik olduğunu gördüm.

Neyse ki, Breaking Bad gibi platformlar insanlara bir dereceye kadar özgürlük sağlayarak hem hastaların hem de profesyonellerin sistem kısıtlamalarına bağlı kalmadan doğrudan ve anonim olarak iletişim kurmasına olanak tanıyor Evet, burada kimse garanti vermeyecek ve sizin için tüm sorunlarınızı çözmeyecek (tıpkı diğer her yerde olduğu gibi). Ancak, burada dürüst bilgileri ücretsiz ve yükümlülük altına girmeden alabilirsiniz.

Bu başlık altında sağlık, madde, bağımlılık, zarar azaltma veya konuyla ilgili ya da ilgisiz diğer konularla ilgili her türlü soruyu sorabilirsiniz.

Hemen yanıt vereceğime söz veremesem de (büyük olasılıkla tam tersi), her birinizi yanıtlamak için elimden geleni yapacağım. Herkese, çevrimiçi mesajlaşmanın sadece yanıt süresi açısından değil, aynı zamanda objektif, yararlı ve güvenli tavsiyeler için gerekli bilgileri elde etme açısından da sınırlamaları olduğunu hatırlatmak isterim.

Daha özel bir iletişimi tercih ediyorsanız, benimle özel mesaj yoluyla iletişime geçmekten çekinmeyin.

Son olarak, herkesi Tıp ve Sağlık konulu forum bölümünün tamamını keşfetmeye, bağlantılarınız arasında paylaşmaya ve mümkünse içeriğine katılmaya teşvik ediyorum. Bu konuda bilginiz veya deneyiminiz varsa, ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız - bana yazmaktan da çekinmeyin.

Her durumda, sorularınızı yanıtlamaktan ve elimden gelen yardımı sağlamaktan mutluluk duyarım.

İletişimde kalın ve sağlıklı olun!

Last edited:

CamilleSilva

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Bu forum bölümünde bir danışma odası açan psikiyatri ve bağımlılık konusunda uzmanlaşmış doktora büyük bir haykırışta bulunmak istedim.

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
201
Nazik sözleriniz için teşekkür ederim. Umarım bu konu birilerine yardımcı olur. Maalesef burada henüz çok aktif değil

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Doktor, sana sahip olduğumuz için çok şanslıyız! İnsanların bu konular hakkında birbirleriyle konuşabildikleri grup tartışma panoları gördüm ve orada yapılacak iyi sohbetler var. Ancak ben HİÇBİR zaman bir doktorun (psikiyatristten bahsetmiyorum bile) bu forumlara girip kullanıcıların konuşması için orada olduğunu görmedim. Bu çok faydalı ve burada olmanızı gerçekten takdir ediyorum. Teşekkür ederim

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
201
Nazik sözleriniz için teşekkür ederim. Burada olmaktan memnunum ve uzmanlıklarının reklamını yapmaktan hoşlanmasalar da meslektaşlarımın aramızda olduğunu biliyorum. Doktorların özellikle ruhsal açıdan daha açık olmaları gerekiyor.

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
62
Deals
13
Bunun harika bir fikir olduğunu düşünüyorum ve umarım insanlar ihtiyaç duyduklarında forumun bu bölümünü kullanırlar ve dürüst olmak gerekirse, kullanıcılar olarak, hatta kullanmayan ortalama bir kişinin, başka türlü tartışamayacakları konular hakkında konuşacak ve içini dökecek birine ihtiyaç duyduğunu ve gidecek bir uzmana sahip olmanın faydalı olduğunu düşünüyorum. Burada başka hangi profesyonellerin olduğunu merak ediyoruz. Opsec nedeniyle çoğumuzun bunu onaylayacağından emin değilim.

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
201
Evet, mevcut durum hem kullanıcılar hem de uzmanlar olmak üzere herkesi engelliyor. Ancak durumun çok yavaş değiştiğini görüyoruz. Bu cesaret verici