Boktan Meth Pişirmek

User12345

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Ben sadece biraz Meth pişirmek istiyorum. Sorun şu ki, Sentez söz konusu olduğunda çok fazla kimyasal deneyimim yok. Esas olarak satmak istiyorum, bu yüzden kalite çöp olabilir ama belki de Ürünümden biraz denemek istiyorum, bu yüzden gerçekten gerçekten zehirli olmamalı. Kimyasallarla veya orta ölçekli bir Avrupa Mağazasından satın alabileceğim şeylerle nasıl ucuz ve kolay Meth yapabilirim? Saf, Kristalize ya da başka bir şey olması gerekmiyor. Sadece Tüketilebilir olmalı, Tehlikeli ve Ölümcül Meth olmamalı. Bu Redneck 2 Litre Şişe Versiyonları veya bu Yunan ve Afrika boktan zararlı Versiyonları gibi yapmayı düşündüm. Belki Meth'i kesmek için bazı güvenli Yöntemleri de paylaşabilirsiniz. Teşekkürler Umarım bu ciddi Soru ile Kimya Kalplerinizi kırmam ama Lütfen Bana Söyleyin ve Zarar Azaltma olarak görün, böylece yanlış bir şey yapmam ve Kazara kendimi öldürmem.

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Motorcu meth'i ile laboratuvar sınıfı meth arasındaki tek fark birkaç yeniden kristalleştirmedir.

bobo78

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Laboratuvar notu ile süper harika laboratuvar notu arasındaki fark= PH

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
142
User12345, bunu söylediğim için üzgünüm ama büyük ölçüde sizin gibi insanlar yüzünden çoğumuz bu web sitesini bulmak zorunda kaldık. İnsanları insan tüketimi için bok yapmaya niyetliyseniz, bu beni biraz korkutuyor. Yerinizde olsam bu riski almakla uğraşmazdım, buna değmez. Çabalarınızda iyi şanslar dilerim, umarım kimseye zarar vermezsiniz ya da kendinize zarar vermezsiniz.

bobo78

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Aslında daha dün boktan bir yöntem kullanırken son ürünü daha iyi hale getirmekle ilgili bir şey paylaştım. Hatta bazı güvenlik ipuçları da ekledim.

Tüm süreci adım adım anlatmıyorum çünkü sorumsuzca kullanılmasından kendimi sorumlu hissederim, o yüzden sormayın