Polis Hikayeleri

Madre

PR manager
Reaction score
130
Çoğumuz uyuşturucu hamlelerimiz sırasında polislerle karşı karşıya gelmişizdir. Birisi DEA tarafından laboratuvarda yakalandı, birisi uyuşturucu satıcısı tarafından ispiyonlandı veya kulüpte bir baskın oldu. Bazıları havaalanında ya da postanede ellerinde bir paket balmumu ile kıçlarında bir çanta ile yakalandılar ya da bir nakit çıkışı sırasında çarpıldılar. Uyuşturucuya bulaştığınızda ve genellikle elinizde tuttuğunuzda, her şey olabilir.

Bu bölümde BB Forum üyeleri polisle olan etkileşimlerine dair kolektif deneyimlerini paylaşmaktadır. Dairede arama yapılırken nasıl davranılacağını bilmek her zaman yararlıdır. Tutuklama ve sorumluluktan nasıl kaçınılır. Bize polisle kendi karşılaşmalarınızdan, sonucun ne olduğundan ve o sırada doğru deneyime sahip olsaydınız size neyin yardımcı olabileceğinden bahsedin. Belki yurt dışında başınız belaya girmiştir? Deneyiminizi bizimle paylaşın, birilerinin hayatını kurtarabilir.

Ayrıca bkz. bölüm: Laboratuvarların tutuklanması. Başarısızlık hikayeleri.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Amerika Birleşik Devletleri'ndeki hukuka çok aşinayım. Birçoğunuz "polis izle" veya benzeri bir içerik üreticisinin videolarını görmüşsünüzdür. O adamlar gibi olacağınıza güvenmeyin. Polislerin adamı yere serdiği, kıçını tekmelediği ve kamerasını çöpe attığı videoları göstermiyorlar.
Kovuşturmadan veya yaralanmadan kaçınmanıza yardımcı olabilecek birkaç şey söylemek istiyorum.
1. POLISI SOKAKTA YENEMEZSINIZ. Onları sadece mahkemede yenebilirsiniz. Tutuklanmaya direnmeyin. Eğer bir hata yapmışlarsa, hakimi görene kadar beklemeniz gerekir. Polisler her zaman haklı olduklarını düşünürler. Tutuklanmaya direnmek başka bir suçlama getirir ve mahkemedeki konumunuza yardımcı olmaz. Ayrıca sizi dövebilirler de.
2.Bir polisin trafik çevirmesinde elinin ulaşabildiği her şeyi araması yasaldır. Terry vs. Ohio eyaleti ABD yüksek mahkemesine bakın.
Sadece silah arıyor olmaları gerekir, ancak muhtemelen ceplerinizdeki her şeyi alacaklardır. Bunun yasal olup olmadığı eyalete ve yargıca göre değişir. Çoğu zaman Terry aramasında bulunan uyuşturucu mahkemede kabul edilmez, ancak yine de uyuşturucuyu kaybedersiniz.
3. Mahkemede kendinizi temsil etmeye kalkışmayın. Bu aptalca bir harekettir. Mahkemenin atadığı avukata dilekçe vermek, keşif yapmak ve ceza pazarlığı yapmak için ihtiyacınız var. Bir sanık savcılıkla pazarlık yapamaz.
4. Mahkemede konuşmazsanız hakim elinizi tutmayacak ve sizin adınıza hareket etmeyecektir. Bu tarafsız bir taraf için çıkar çatışmasıdır.
5. Savunmanızda ifade diye bir şey yoktur. İfade bir kanıttır. İfade vermeyin.
6. Polislerin sokakta ya da mahkemede doğruyu söylemesini beklemeyin. Polisler doğruyu söylemek zorunda olsalardı asla kimseyi yakalayamazlardı. Polisler her gün yalan söyler. Bu konuda iyidirler. Sokakta ve mahkemede (sizin) yasaların üstündedirler. Sorumlu tutulmaları için suçlanmaları gerekir. Sizin katıldığınız dava bu değil.
Devam edebilirim ama bu iyi bir başlangıç gibi görünüyor.

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Evim yıllar önce derecelendirildi. İznin kapsamı dışında çok daha fazla işim vardı ve kapsam dahilinde yapacak pek bir şeyim yoktu. Arkadaş grubum sağlamdı ancak bir dikkatsizlik bana çok fazla strese, zamana ve paraya mal oldu. Siz kimyagerlere, satıcılara ve eğlence amaçlı kullananlara tavsiyem. BIRKAÇ KELIMEYLE ÖZETLENEBILIR.
YAPMA. ATMAYIN. Çöpünüzde UYUŞTURUCU KALINTISI OLAN HERHANGİ BİR ŞEY BULUNMASIN. kullanılmış tüm ekipmanları, poşetler dahil kapları, bir boruyu temizlemek için kullanılan uçları vb. koyduğunuz bir torba veya kutu ayırın. çöpünüzü bir düdük gibi temiz tutun. Gözetim altında olduğunuzu düşünüyorsanız ve bunun için geçerli bir nedene ihtiyaçları olduğunu düşünüyorsanız (ABD) çöpünüzü kontrol edin. Çöp toplama gününe/saatine kadar. Çöpünüze dokunulmuyorsa, özellikle de birkaç gün boyunca kaldırımda bekletiliyorsa, muhtemelen herhangi bir gözetim altında değilsinizdir. Cus, evinize baskın yapmak için arama izni almak için tek gereken uyuşturucu kazanılmış bir poşettir. Hatalarımdan ders alın. Dışarıda dikkatli olun millet.

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
156
ABD'deki laboratuvarlar için çöp büyük bir sorun, su numuneleri de israf ediliyor

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
156
Oyunda her zaman büyük resmi görün. İnsanlar genellikle yanlış şeylere odaklanır. Büyük resmi görmek zorundasınız.
İnsanların müşterileriyle iletişim kurmak için tüm şifreli sohbetleri kullanması, ancak postaneden kameralarla göndermesi gibi.
Müşterileriyle şehir dışında buluşurlar ama uyuşturucuları evde saklarlar. Satıcılar için kuyruk kullanırlar ama kolileri eldivensiz paketlerler.
Eğer temkinliyseniz her adımda temkinli olmalısınız. Eğer rahat olursanız, her yerde rahat olun, çünkü zincirdeki zayıf bir halka sizi yakalatacaktır, diğer tüm parçaların kurşun geçirmez olması önemli değil, sadece eksik bir parça sizi aşağı çekecektir, oğlum.
ABD'yi bilmem ama Avrupa'da normal görünmek için dış görünüşünüzle uyum sağlamanız gerekir. Polisler keşlerin nasıl göründüğünü bilirler, ortalama haydutların nasıl göründüğünü bilirler ve buna göre tarama yaparlar. Normal polis (AB) tarafından durdurulsanız bile, siz öyle görünene kadar kimse arabanızda 1 kg kokain olduğunu bilmez. Bu anlarda o iç huzuru inşa etmek zorundasınız.
Çok fazla ot içerken her türlü pisliği yapıyordum, tamamen normal ayık bir insan gibi davranıyordum. İnsanlar sigara içtiğimi düşünmesin diye her zaman ayık görünmek istedim ve insanlar olarak her zaman birbirimizle tanıştığımızda, o kişiyi bir şekilde kontrol etmek için en az bir kez güçlü bir ilk göz teması kurduğumuzu keşfettim. anneniz veya polisiniz olsun, tanıştıklarında her zaman gözlerinize bakarlar, bu yüzden bunu geçmek zorundasınız, eğer yapmazsanız sizi şüpheli bulacaklar ve bir şeyler ters gidecek.
Daha önce hiç cezaevinde bulunmamış insanlar, çoğunlukla bu olay gerçekleştikten sonra öğrenme eğrisine gireceklerdir.
Büyük resmi görmek zorundasınız. Nomal bir insan olarak uyum sağlıyor musunuz, yaşadığınız yere uyum sağlıyor musunuz, çevrenizdeki insanlar ne düşünüyor, paranızı nereden alıyorsunuz. İşçi olmayanların lüks yaşam tarzları insanları kıskandırır ve "arkadaşlarınız" bile size sorun çıkarır.
Eğer başarmak istiyorsanız, uyuşturucu işinin aslında yalnız bir hayat olduğunu düşünüyorum. Yeni insanlara güvenemezsiniz, bu da yeni insanlarla bağlantı kurmanızı zorlaştırır. Gününüzün nasıl geçtiğini, neler yaptığınızı kimseyle paylaşamazsınız.
Ama tanıdığım her ortalama uyuşturucu satıcısı, uzun süre hapis yattıktan sonra bile aynı işe geri döndü, bazıları daha iyi yapıyor, bazıları hapse geri döndü. Uyuşturucu bağımlılık yapar.
Eskiden bir bok ya da hata yüzünden paranoyaklaşırdım, uyuşturucuyu atardım, bırakacağıma söz verirdim, bir daha uyuşturucu işi yapmazdım, ertesi gün uyuşturucuyu nereye attığımı ve nasıl bulacağımı düşünürdüm.
En iyisi hareketsiz durmak ve olası her hatadan kaçınmak ve uyuşturucu ticaretini sevdiğinizi anlamak ve büyük yapmak.

Last edited:

Jorg

Don't buy from me
Member
Reaction score
12
Balkanlarda "müdahale timi" sizi kenara çekerse ve 2007 isyanlarından tutuklanırsanız ve eski bir mahkum olarak, ailenizin ve komşularınızın önünde güpegündüz bile arama sırasında kaçamamanız için pantolonunuzu indirirler. korkmuş hayvanlar gibi görünüyorlar. Eğer taşaklarımı ellemeselerdi bundan zevk bile alırdım.

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
90
Deals
16
İlaçlarınızı asla özel evinizde saklamayın. Ve laboratuvar için her zaman bir laboratuvar olduğu imajını yaratmamak için her şeyi yok edin çünkü yakalandığınızda artı en az 5 yıl fazladan alacaksınız ve her seferinde çok fazla para harcamamak için sadece başa çıkabileceğiniz şeyleri satın alın İhtiyacınız olmayan şeylerin neredeyse yarısından vazgeçin. Herkesin tam bir laboratuvara sahip olmak ve doğaçlama yapmamak istediğini biliyorum, ancak bu yakalanmamak için daha önemlidir. Ben ayırmak için şişe kullanıyorum. Plastik bardaklar, kavanozlar ve kapaklar.Ve eğer manyetik bir karıştırıcınız varsa, her zaman temiz olduğundan emin olun (başlamadan önce %100'ünü örtmek için bir şey kullanın,Bu durumda her seferinde temizlemek gerekmeyecektir) ve işiniz bittikten sonra şişenizi kırın ve asla poşetle birlikte çöpe atmadığınızdan emin olun ve ısıya dayanıklı bir mutfak pyrex'i alın ve biraz nachos dip sos veya çikolata atın ve yeni bir mıknatıs koyun ve açın ve nachos veya çikolatayı vb. o yerde bırakın. onlara bunun sadece mutfakta başka amaçlar için kullandığım ve asla uyuşturucu için kullanmadığım bir sıcak tabak olduğunu söyleyebilirim. Güvende kalın:) Not: Terazinizin büyük olduğundan ve evde daha fazla amaç için kullanılabileceğinden emin olun ve her zaman temiz tutun (bunu da örtün ve izlerle dolu kirli ellerle dokunmayın)