• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Dead Drop Kanada sınırını geçmek

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Reaction score
24
Herkese iyi akşamlar. Umarım herkes iyidir.

Yakın zamanda Kanada'dan ölü damlalara gitmeye ve ABD'ye geri dönmeye karar verdim.

Çok fazla baş ağrısı olmadan başarılı bir şekilde geçen birinden bazı tavsiyelere ihtiyacım var. Bir oyun planı oluşturmak için tartışmak istiyorum. Bu konunun hassas doğası nedeniyle tartışmak için bana dm.

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
1
ama o zaman sınıra yakın ıssız evler arıyorsunuz. pek şansınız olacağını sanmıyorum. çoğu sınır kasabası muhtemelen dolu ve pencereden her şeyi izleyen sıkılmış insanlarla dolu.

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Kanada'ya girmek için olabildiğince güvenli bir yöntemim var ama size söylersem artık harika bir erişim noktası olmaz. Şu anki haliyle Kanada benim için sadece etrafından dolaşıp umursamadan içeri girdiğim bir çit. Ancak bunu bulmak için kaynak ve zaman gerekiyordu ki muhtemelen sizin için en iyi yol da bu, o zaman bir sorun yaşamanız ya da yaşamamanız ihtimaline karşı bilmeniz gereken her şeyi öğrenmiş olacaksınız. Eğer sınırın öte yanına getirilecek herhangi bir şeye ihtiyacınız olursa, bunu sizin için yapabileceğimizi bilmenizi isterim.

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
1
ABD-Kanada'yı unutun. en önemli şey, posta, kurye veya uyuşturucu katırları kullanmadan Avrupa'dan Kanada'ya bir şeyler almaktır.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Ne kadar ve ne sıklıkla hareket ediyorsunuz?

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Bunun bir polis dışında herhangi biri için ne önemi olabilir ki? Bugünlerde Kanada'ya gitmediğimi yukarıda belirtmiştim. ABD'deki uyanıkların fena halde saçma olduğunu düşünüyorsanız Kanada'nın uyanıklığı ares'i akıllı gösterir.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Kanada'da "We the North" adında bomba gibi bir dark web pazarı var (yoksa iyi düzenlenmiş bir bal küpü mü?) Sitede Kanada dışı işlem yapılmadığı yazıyor ama dark web'de bir yer buldum ve ilanda ABD'ye gönderim yapıldığı yazıyordu. Sınıra yakın biri için yeniden satış için ithalat potansiyeli var gibi görünüyordu

ImSorry69

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Evet, açıkçası ben uzun vadeli düşünüyorum. Oradaki iyi satıcılar gerçekten iyi bir OPSec'e sahipler ve görünüşe göre tozu dumana katan ve hiç duyulmamış bir sürü satıcı var.

Threema/ICQ/Tele gibi en iyi satıcılardan birini tercih etmeniz ve Kanada'da doğrudan onlarla çalışmanız daha iyi olur.

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Tüm ABD'ye gönderim yapıyorlarsa neden sınıra yakın biri için? Sınıra yakın değilim ama buna değerse Kanada'dan alabilirim, yine de bomba gibi bir site olmalı.

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Bu yasal bir pazar. sanırım bir yılı aşkın süredir var.

D4rkSt4r

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Elimde organik bir bileşiğin qp'si olsaydı, onu kasıklayamaz mıydım? Yoksa x-ray bunu algılar mı?