Yüz Yüze Anlaşmalar İçin Kripto mu?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
66
Kripto, birine para vermenin yerine geçebilir mi diye merak ediyorum.

Muhtemelen nakit paradan daha fazla güven gerektirecektir, ancak aynı zamanda belki de işleri kolaylaştıracaktır.

Müşterilerin nakit paraya kıyasla buna neden karşı çıkabileceklerini duymak isterim.

Takip edilme korkusunu tahmin edebiliyorum, ancak montero kullanmak buna yardımcı olacaktır.

Nakit kullanmak biraz daha uygun, ancak bir kez alıştıklarında, telefonlarıyla ödeme yapmanın ve ilaçların çok az etkileşimle bırakılmasının faydaları var.

Herhangi bir fikriniz var mı?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
375
bazen fazladan ilaçlarım/istemediğim şeyler varsa yerel olarak satıyorum ve şahsen kripto yerine nakit almayı tercih ederim. kriptonun daha çok yönlü olduğunu (bazı yönlerden) anlıyorum çünkü çevrimiçi şeyler için ödeme yapabilirim ama aynı zamanda kripto ile ilgili sorun, değerin dalgalanmasıdır. Eğer birisi varsayımsal olarak benden 10 dolarlık bir banknotla bir gram ot alırsa, 10 dolar olarak kalacaktır. eğer bana 10 dolar değerinde kripto verirlerse, ertesi gün 8 olabilir. 12 de olabilir ya da sadece 10 olarak da kalabilir, ama ben risk almayı sevmiyorum lol

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
66
Bunu yazıdan sonra düşündüm, ancak iki yöne de gidebilir, değer kaybedebilir, değer kazanabilir.

Eğer polisler sizi durdurursa, en azından ABD'de, çok sayıda banknot bulundurmak kırmızı bayraktır, ancak kriptoda öyle değildir. Çoğu kişi monero'nun ne olduğunu bile bilmeyecektir, belki bitcoin, ama montero değil.

Kriptoda erişilebilirlik daha zordur, ancak parayı aklamanın daha kolay olduğunu düşünüyorum, çünkü belki de yabancı bir ülkede kurumsal bir banka hesabına bağlı bir banka hesabı açılabilir, bunun gibi bir şey.

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
375
hayır, bu polisler sandığınızdan çok daha zeki. pislik olabilirler ama aptal değiller. yine de katılıyorum, eğer kripto para olsaydı muhtemelen parayı aklamak çok daha kolay olurdu.

Bir sürü banknotla durduruldum, kötü görünüyor ama dikkatli olduğunuz sürece sizi hiçbir şeyle suçlayamazlar (benim deneyimime göre)

• Like
Reactions: vis

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
144
Deals
15
Dalgalanmaları önlemek için sabit para ile ödeme talep edebilirsiniz

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
375
Böyle bir şey olduğunu bile bilmiyordum 😅 teşekkürler sm

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
246
Bence alıcınız kripto konusunda rahatsa harika, isterseniz kullanın. Yüz yüze bir anlaşmada nakit yerine kripto kullanmanın büyük bir faydasını görmüyorum. Bence kripto, genel halk için kullanımı daha zor (çevrimiçi elbette bir gerekliliktir) Son olarak, kriptonuzla ne yapıyorsunuz? Muhtemelen nakit paraya çeviriyorsunuz?

Sanırım şahsen nakit kullanmanın büyük bir dezavantajını görmüyorum ve bu herkesin rahat edebileceği bir şey