• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Buy Kriptodan nakde

Conduct any deals through escrow or you will lose money!

HajHajime

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Herkese merhaba. Bunu anlamak için gerçekten yardıma ihtiyacım var. XMR veya BTC cüzdanımdan ayda 10 bin dolar çekmem gerekiyor. Bunu yapmanın en kolay yolu nedir? PayPall hesabı veya başka bir şey satın almayı düşünüyorum ama yanılıyorum. Tabii ki çok anonim olmalı ve beni takip etmemeli

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Bilmiyorum ama PayPal olmadığını biliyorum, eğer bir işletmeyseniz bu adamlar pisliktir. PayPal'ı kredi kartı almak ve işletmem adına para kabul etmek için kullanan bir işletmeyi yönetirken, yaklaşık her hafta hesabımı kilitlerler ve insanların benden tam olarak ne satın aldıkları konusunda beni taciz ederlerdi ve bir anlaşmazlık olursa, paramı alırlar ve bundan bahsetmeden veya bana hakemlik yapma şansı vermeden geri verirlerdi.

idlewild

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Evet, ben satıcı bile değilim, sadece birkaç arkadaşım için kullanıyorum ve bir sabah tek bir işlemden sonra tamamen kilitlendiler, bakiyeme dokunamadılar ve muhtemelen asla dokunamayacaklardı. Onlara 24 saat boyunca durmadan cehennemi yaşatmam gerekti ve sonunda Better Business Bureau'yu gündeme getirdiğimde kırıldılar ve içeri girmeme izin verdiler. Onlara bir daha asla dokunmayacağım

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Reaction score
21
PayPal'dan bahsediyorsak.......... en ufak bir şey kokusu alırlarsa, (PayPal) hesabınızı 3 gün boyunca herhangi bir kripto işleminden kilitleyeceklerdir. Eğer 2. gün 12 saat sonra tekrar işlem yapmaya çalışırsanız, bu saati sıfırlar ve 3 gün boyunca tekrar kilitlenir. PayPal'ı tüm "müşterini tanı" işlemlerim için kullanıyorum, anonim şeyler için değil. Mesela vpn ile uğraşmıyorum bile. Neden PayPal? Alışkanlık, ayrıca işleri gerçekten kolaylaştırıyorlar. Zorluk mu istiyorsunuz, resmi Monero web sitesinden bir Monero cüzdanı kurun. Onu kurduktan sonra kendimi James Bond gibi hissettim. Uyuşturucu ve kimyayı seviyorum. VPN, tor, kriptografi, PGP anahtarları falan filanla uğraşmaktan kesinlikle nefret ediyorum.............ama YAPMALIYIM

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Reaction score
82
bybit iyi, sana kredi kartı veriyorlar

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Henüz yerel moneroya baktınız mı?

HajHajime

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Evet. Ama yeterince güvenli mi?

View previous replies…

idlewild

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Bir uzman olmaktan çok uzağım, bu yüzden bunu büyük bir tuz tanesi ile alın, ancak XMR'nin çekiciliğinin güvenliği olduğunu düşünüyorum (ve çok ucuz işlem ücretleri, bugün biraz göndermek için cidden 2 kuruş ödedim). Birçok satıcı bunu sunmaya başladı ve Bitcoin'e tercih ediyor. Üzgünüm ama neden daha iyi olduğu konusunda size ayrıntılı bilgi veremem.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Ne yazık ki localmonero kapılarını kapattı ve bu yazıyı yayınladığımdan beri kapalı.

Bir alternatif, seçtiğiniz bir borsaya, ancak düşük işlem ücretlerine sahip bir madeni paraya (litecoin iyidir), ardından kek cüzdanına göndermek ve değişiminizi orada yapmaktır. Oldukça basit bir cüzdan ve değişim platformu