Çek metamfetamini (diğer adıyla pervitin) vs kristal meth

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
29
Yerel olarak pervitin olarak bilinen geleneksel Çek metamfetamini, iyot ve kırmızı fosfor kullanılarak (sözde) efedrinden yapılır. Anladığım kadarıyla bu işlem başlangıç molekülünün kiralitesini değiştirmiyor ve dolayısıyla %100 d-meth üretiyor.

Kristal meth de d-meth olarak tanıtılıyor ancak orijinal Çek methine kıyasla oldukça zayıf görünüyor. Aynı şey olması gerektiğine göre bunun nedenini merak ediyorum. Aradaki farkı açıklayabilecek bir fikri olan var mı?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Gerçekten çok basit. Efedrin/psödoefedrini indirgediğinizde, indirgenen şey ilk kiral karbondur (her birinde 2 tane vardır), bu nedenle 1R 2R efedrin veya 1S 2R psödoefedrin kullandığınız sürece R meth elde edersiniz (1 ilk kiral karbondur ve indirgenir). Bugünlerde çoğu meth (gizli), içinde hem 2R hem de 2S bulunan P2P / pmk / BMK / fenilasetondan yapılır, bu nedenle zaman alıcı ve pahalı ekstra adımlardan geçmediğiniz sürece, kristal meth D L (R / S) rasemik meth'dir ve% 50 burun dekonjestanıdır.

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
29
Anladığım kadarıyla rasemik kristalleşmiyor ve sadece az ya da çok saf D ve L varyantları kristalleşiyor, bu yüzden kristal meth'in sadece d-meth (veya muhtemelen l-meth) olmasını bekliyordum. Bu yanlış bir varsayım mıydı? Bulduğum rasemiğin kristalleşmemesinin nedeni, D ve L izomerlerinin farklı şekilli moleküller olmaları nedeniyle kristal bir yapı oluşturmamasıdır.

Kristal meth'in aslında rasemik olması (ekstra adımlar atılmadığı sürece) pek çok şeyi açıklayacaktır.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Evet, bu yanlış bir varsayımdı. Racemic meth gayet iyi kristalleşir ve D'nin uzun dar parçaları ile L'nin düz kare şekilleri arasında bir şekle sahiptir. Eğitimli bir gözün şekle bakarak entomerik fazlalığı makul bir şekilde tahmin edebileceğini düşünüyorum (sanırım yapabilirim)

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
PZJ6YgHOFv
Burada bu panoda tanımladığım bir miktar L-meth var ve op yanlış rm'yi yeniden kristalize ettiğini doğruladı. Muhtemelen aynı partiden https://bbgate.com/threads/recrystallization-problem.7247/#post-31029 clearnet bağlantısının ilerisinde gösteriyor.

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Metil içermeyen bazı ayırmak için L-tartarik asit (87-69-4) kullanıyorum. Katılaştıktan sonra metanol ekliyorum ve katıyı ayırmak için karıştırıyorum. Daha sonra metanol çözeltisinden sahte metil içermeyen bazı çıkarıyorum. Şu anda serbest baz D- FB olmalıdır, değil mi? Asitleme ve yeniden kristalleştirmeden sonra bu tür bir kristal elde ettim, ancak D-metil olmalıydı. Kristalleşme durumu neden bahsettiğiniz kare pul ile aynı? Şu anda bunun L-metil olduğunu söylemiştiniz. Haksız mıyım? Yanlış bir şey mi yaptım?

Attachments

• fEsbizhgXK.jpeg
    fEsbizhgXK.jpeg
    4 MB · Views: 73
  • hjMrXy2PNi.jpeg
    hjMrXy2PNi.jpeg
    3.8 MB · Views: 76

Gustavoo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba, ürünü bir deneyin. Görünüşe göre L-meth olduğu kesin değil. SWIM ürünü böldüğünde kristaller benzer görünüyordu ve D izomeriydi. Resimde ne olduğunu bulduğunuzda lütfen bana bildirin

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Tamam, insanlardan bu ürünü kullanmalarını isteyeceğim, çünkü bu ürünle ilgili hiçbir deneyimim yok, bu yüzden doğru D-METH ve rasemik tadın ve hissin ne olduğunu bilmiyorum. Denedikten sonra tekrar buraya gelip cevap vereceğim.

Ayrıca bir fincan daha L-metil kristalize edeceğim ve durumu gözlemlemek ve başkalarından denemelerini istemek için kristalize etmeye çalışacağım.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Atden5h3Y9

Bu açıkça Avrupalı satıcılarımızdan biri tarafından satılan D-meth ve bir dahaki sefere ABD'deki tüm kartel methini almamız için norm olan bazı rasemik meth göndereceğim
L'den daha uzun ve daha ince, ancak D'den daha kısa ve daha geniş olduğuna dikkat edin
Cz3FdtLb5y

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
30
Toluen kullanan Çek pervitini hakkında oldukça önemli bir şey var. Çek sokaklarında %90 oranında toluen içeren ıslak malzeme bulursunuz. Bu, uygulama üzerinde "hızlı ısı" etkisi yapıyor. Kristal meth parçaları ile HCL nedeniyle "çimdikleme" hissedersiniz. Çek pervitini ayrıca iyot ve bazen pil hücrelerinden gelen asit gibi çok fazla dengesiz artık içerir (buradaki üreticiler saflığı umursamıyor). (Bu hayata zarar verebilir!)
+Ayrıca, sizi uzun süre ayakta tutabilecek "aşırı ısınmış kahverengi bok" bulmanız da yaygındır ...
Çek pervitin saflıkla ilgili değildir, ancak yine de% 90+ meth'den yeterince hızlı hissedebilirsiniz.
Saf meth pürüzsüzdür. Pervitin zımpara kağıdı gibi keskin.

Birçok çeşit meth kullandım. Çek malı daha çılgınca ve çok daha tehlikeli.

Çek uyuşturucu bağımlıları genellikle saf kristal istemezler, çünkü kendilerini iyi hissetmezler.
Şu anda Hollanda'dan kristal aldım, arkadaşlarda yeterince yok...

AmoreTossico

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Ayrıca pervitin, Wehrmacht tarafından kullanılan meth'in bir isim markasıdır

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
30
Evet, bir gerçek. İsim pervitin insanlar arasında tutuyor.

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
11
Çekçe meth pişirme için ayrıntılı bir prosedür olmaması üzücü.

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
29
Ne demek istiyorsunuz? Kırmızı fosfor ve iyot kullanarak (sözde) efedrin haplarına dayanan standart sürecin hem literatürde hem de BB'deki videolarda iyi bir şekilde belgelendiğini anlıyorum.

View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
11
"Çek yolu" demek istiyorum. Fosforik asit kullanılarak yaklaşık 1 saat süren bir reaksiyondur. İyot yavaş yavaş eklenir. Ne yazık ki, tam prosedür burada belgelenmemiştir. Çek Cumhuriyeti genelinde kullanılıyor.

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
11
Kısmi bir prosedürden alıntı yapıyorum:
kırmızı fosfor, iyot psödoefedrin oranı 0.3-1-1 ve fosforik asit. pse fosfor ile karıştırılır, bir şişeye konur, üzerine asit dökülerek koyu bir şurup kıvamına getirilir. 110 dereceye kadar ısıtılır, ardından her biri 2 dakika olmak üzere 10 kez iyot eklenir. son şans 127 derece sıcaklıkta olur ve 127-135 sıcaklık aralığını en az 40 dakika tutarsınız. reaksiyonu suyla söndürürsünüz, bir toulen içine süzersiniz ve ph13+'ya alkalize edersiniz, süzersiniz, asitlendirirsiniz ve şimdiye kadarki en iyi matros'u kullanırsınız

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
11
Doğrudan sobaya ulaşamıyorum. Tanıdıklarım hapiste. Burada, Çek Cumhuriyeti'nde bu ocaklardan çok var ama onları gönderecek kimseyi tanımıyorum. Aslında burada sadece bu şekilde pişiriliyor. Bu prosedür tehlikelidir, tam prosedür izlenmezse patlama meydana gelebilir, bu nedenle muhtemelen bbgate'de tam olarak hiçbir yerde gösterilmiyor, buna üzülüyorum çünkü hızlı ve çok etkili.

AmoreTossico

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
h3po3 fosforlu asi̇t mi̇ demek i̇sti̇yorsunuz? şahsen sudo'yu rp/i veya h3po3 i̇le pi̇şi̇rmek arasinda büyük bi̇r fark görmedi̇m, asi̇t pi̇şi̇rmeni̇n daha hizli olmasi bi̇r yana

AmoreTossico

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
eski wetdream forumlarında veya vespiary'de birçok kişi h3po3 ile çok şey pişirdi.
yaklaşık 10 yıl önce tramp'tan video yoluyla öğrendim

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
6
Burada okuduğumda ilk başta komik olduğunu düşünmüştüm ama şimdi düşününce, burada yazdığınız her şey beni kesinlikle korkutuyor ve sonunda anlıyorum.

Çek Cumhuriyeti'ndenim ve neredeyse 10-12 yıldır aktif olarak yemek pişiriyorum ve ondan önce 15-16 yaşımdan beri düzenli olarak eski okuldan iki ustaya yardım ediyorum, onlar doğduğumdan beri yemek pişiriyorlar.

Burada yazdıklarınız yarım yamalak saçmalıklar ya da daha doğrusu hiçbir işinize yaramayan teorik kimya.

Bir yılı aşkın süredir burada biraz daha yüksek bilgi arıyorum, burada her şeyi bilen ve yapabilen ne kadar akıllı insanlar olduğuna heyecanla şaşırıyorum.

Bir süre için, sadece genel kimya bilgisine sahip aşağılık bir aşçı olduğum yanılgısına kapıldım... ne pahasına olursa olsun, bizimkinden, Çek yönteminden başka yöntemler öğrenmek istedim...

Şimdi ilaç piyasasında insanların bir ürünü överken aynı zamanda gerçek PIKO'nun nasıl çalıştığını bile bilmemelerine ve haklı olan bir iki kişiyle bunun bir boka yaramadığını tartışmalarına hiç şaşırmıyorum.

Var olmayan bir şeyi arıyordum. Aslında buldum - gururumu.

VE ONA PERVİTİN DEMEYİ BIRAKIN, Temler Werke şirketi İkinci Dünya Savaşı sırasında ona böyle diyordu

PIKO'MUZ VAR, SIZI OROSPU ÇOCUKLARI :-*

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
29
Sakin ol dostum, seni aramızda görmekten mutluyuz. Buradaki çoğumuz hiç yemek yapmadık, organik kimya konusunda resmi bir eğitim almadık ve aksini iddia etmiyoruz veya iddia etmiyoruz. Video eğitimleri veya kapsamlı yazılar dışında aşçılıkla ilgili herhangi bir tavsiye veya ifade büyük bir tuz tutamıyla alınmalıdır.

Topluluğa fayda sağlamak ve tarifinizi paylaşmak veya pişirmenin belirli yönlerini (oranlar, zamanlama, malzemeleri hızlı/yavaş ekleme vb.) tartışmak istiyorsanız, uzmanlığınız çok takdir edilecektir. Bunu burada, bu başlıkta veya https://bbgate.com/b/Czech/ adresinde ya da uygun gördüğünüz herhangi bir yerde yapabilirsiniz.

İsme gelince, İngilizce konuşan kitle için en iyi olacak haber ve literatürde en yaygın olarak kullanılan yarı resmi isim olarak "pervitin" i kullandım.

miketate

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Kartel 08/09 civarında p2p laboratuvarlarına taşındı ve sözde çökertildi... Neden Hindistan'dan canlı kültürün bir kısmını alıp kendi L-PAC'lerini yapmadıklarını ve daha sonra lpac'ten pseudo yapmadıklarını merak ettim (pseudo, bir şekilde rasmik olmayan tek şeydir ... )pseudo meth en iyisidir çünkü dopaminin yeniden inhibisyonu ve dopamin üretimini arttırmak için doğru molekülleri içerirken, race mic yarısı iyi öforik dopamin uyuşturucusu ve yarısı norepinefrin üretimi ve yeniden inhibisyon üzerinde çalışan hızlı bok içerir...

Kartel aslında norepinefrin üzerinde çalışan racmic meth'in yarısını geri dönüştürmek için bir süreç oluşturmak üzere bir Ar-Ge ekibi tuttu... racmic olmayan bir katalizör kullanıyorlar ve yaklaşık 85/15 dopamin uyuşturucusunu hızlı norepinefrin uyuşturucusuna dönüştürmek için damıtıyorlar ve bununla birlikte birçok safsızlık geliyor (damıtma için bir ay parlatıcı kullanıyorlar) ve sonra kahverengi kristal / sıvı meth çorbasını asetonla temizliyorlar ve sonra saf berrak / beyaz kristaller elde ediyorsunuz...

Çılgınca olan şey, bazı insanların seçkin izomer yerine ramik meth'i tercih etmeleri ve hatta kristal meth'in rasemizasyonu için bir süreç kullanmalarıdır.

Pseudo ile ilgili olan şey, kelimenin tam anlamıyla meth molekülünü içermesi ve ona yapılan tek şeyin, pseudo molekülün 1 parçasını kırmak için bir indirgeme olması ve bam meth'e sahip olmanızdır ...

P2p meth yüksek saflıktadır AMA NİHAİ ÜRÜNDE KALAN EMPURİTELER SON DERECE ZEHİRLİDİR