D-LAME Sentezi

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
13
Merhaba Arı dostları

D-LAME sentezi (D-Lysercic Amide Methyl Ester) hakkındaki bilgilerle ilgileniyorum. Çin'de oldukça ucuz ve ürünün L-triptofandan mı yoksa sıvı kültürlerde ergot biyosentezinden mi yapıldığını bilmek istiyorum?
Bu konuda herhangi bir bilgi için çok minnettar olacağım.

Teşekkür ederim

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Bu konuda ücretsiz bilgi bulmakta zorlanacağınızı düşünüyorum. Bu ÇOK kazançlı bir iş ve burada gördüğüm herhangi bir gönderide MİNİMAL bilgi vardı, çünkü birinin bundan LSD-25'e kadar olan toplam sentezi 1000 € 'dan fazla sattığını biliyorum.... bu sadece benim deneyimim oldu. Aynı soruyu bir süre önce başka bir forumda da sormuştum.
Beni yanlış anlamayın, umarım biri açıklar çünkü çok ilginç.

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
239
Deals
1
Dm
Bana DM at. 👌

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
13
Literatürde benim için en ilginç olanı bu yol:

https://www.erowid.org/archive/rhodium/pdf/ergot-tryptophan.pdf

Triptofandan Ergot Alkaloidlerinin Sentezi

Rebek, Jr.,* D. F. Tai, ve Y.-K. Shue - 1984

Prosedür Deney Bölümünde ve sanırım bugünlerde köşeleri kesebiliyoruz ve belki de daha az adımda hedefe ulaşabiliyoruz...

İyi günler dilerim

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Ergot Alkaloidleri ve İlgili Bileşikler
B. Berde, H.O. Schild'in editörlüğünde iyi bir okuma

Tsigger

Buying through escrow
New seller
Language
🇭🇺
Reaction score
3
LSD ile karşılaştırıldığında, d-lame ne kadar güçlüdür? Dozajı ne kadardır?

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Kimsenin umurunda değil,

Metil esterler baz veya asit hidrolizi ile ayrılır. LA bırakarak

Bir bağlama reaktifi ekleyin, Deet'i dietilamine dönüştürün veya sadece satın alın ve bitirin.

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Last edited:

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
2,2,2-trikloroetil kloroformat kullanılarak N-6-demetillenmiş 9,10-dihidroliserjik asit metil esterin hazırlanması için ölçeklenebilir yeni bir yaklaşım geliştirilmiştir. Verimli ve endüstriyel ölçekte uygulanabilir süreci mümkün kılan önemli bir keşif, reaksiyon sisteminde suyun titizlikle ekstrüzyonu ve alkali metal bikarbonat katkı maddeleri yerine 4-(N,N-dimetilamino)piridin (DMAP) gibi organik bir katalizörün uygulanmasıyla bağlantılıdır. Şöyle ki, önceden bilinen proseste, bikarbonatların ve su izlerinin birlikte bulunması, hidroklorik asit ve su üreten ve biriktiren yan reaksiyon döngülerini tetikler. Bunlardan ilki reaksiyonu yavaşlatır. Ayrıca bu döngüler, düşük kaliteli N-6-demetillenmiş ürün sağlayan çoklu karbonat ve alkol tipi yan ürünlerin önemli ölçüde oluşmasına neden olur. Tüm bu eksiklikler, DMAP'ın katalizör olarak uygulanması ve su içermeyen bir reaksiyon ortamının kullanılmasıyla giderilir. Bu yaklaşım, daha yüksek verim, daha kısa reaksiyon süreleri ve iyileştirilmiş ürün kalitesi ile endüstriyel ölçekte (51 kg parti) çalışmaya izin verir.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
287
Bu dihidronorliserjik asit mi?

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
287
Bildiğim kadarıyla dihidroLSD biraz daha az etkilidir

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Her zaman dihidro ve dibromo bileşiklerinin prekürsör olarak kolayca manipüle edilebileceğini düşünmüşümdür, ancak bunlardan pek bahsedilmez...

Örneğin... Her zaman mdp2p'nin dibromo bileşiğini bulmayı veya kullanmayı ve borohidritlerle katalitik hidrojenasyon yapmayı hayal etmişimdir ... Yanılıyor olabilirim ama rüyalarımdan ve başkalarıyla konuşmalarımdan hedef bileşiği vermelidir.

View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
287
Dihydrolysergic'i spesifik olarak geri oksitlemek çok daha zor olacaktır ve bromlu analoglar için 2-Bromo'yu düşündüm, bu da Grignard ve ardından hidroliz yoluyla daha hassas bir şekilde dehalojenize edilebilir, birinin bunu inaktif 2-Br-LSD ile yaptığını iddia ettiğini hatırlıyorum.

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Ben de sizin düşündüğünüze benzer bir şey düşünmüştüm. Ama kimyam daha az sağlam. Yine de bunu düşündüm ya da duydum.

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Her halükarda sarı tuğlalı yol tabiri caizse her zaman gelişiyor

Bir arkadaşımın bunu neden yaptığını bilmiyorum ya da belki de nedenini biliyorum ..q

Organik kimya laboratuvarında geçirdiğim 4 dönemin ardından, bu yaz bir değil İKİ yeni bileşik yaptım. Çok sevindim! Biri aşağıdaki bileşiğin tetra-hidro ara maddesi, diğeri ise 1-(3-metoksifenil-5-metil-4-izoksazolil)-β-karbolin amaçlanan nihai ürün.

Temelde kendime neden bunun neye benzediğini bildiğimi ve

R grubu izoksazol olan bir beta karbolin. R grubu normal bir izoksazol değil. Tripamin ve bu izoksazol karboksaldehit ile Pictet Spengler sentezini kullanıyorum

Yeni B-karbolin halka sistemleri için sentez...

Ve tek düşündüğüm neden tanıdığım birinin Bildiğim bir şeyle çok özel bir şey yapıyorum. Ne yazık ki isimlendirmem/IPUAC berbat ve çizilmesi gerekiyor XD

Last edited:

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Ne yazık ki MDMA ve daha da sıkıcı olan meth ve analoglarını geliştirmek için LSD'den daha fazla zaman harcadım... eğitimim sınırlı olduğu için kötü/korkunç değil. Ama... Lysergic alkaloidlere dallanmaya ve çok LAME ;) VE aşırı kullanılmayan başka fikirler bulmaya çalışıyorum. Ancak benzer esterlerle konuşmak için aynı derecede zarif.

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Bana her zaman GERÇEK altının ergot alkaloidleri veya benzer bileşikler içeren Perdue patentlerinde olduğu söylendi.

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Eminim akademide araştırma yaparsam çoğu insan gibi ben de benzersiz bir şey bulabilirim